Jump to content
IGNORED

FK Partizan 2020/21


shimpu

Recommended Posts

Bogami bilo 40c pre tri nedelje kad sam se našao tamo i vozio pored stadiona, domaćin kaže da je solidan tim bio u pitanju al on voli Besiktas. Podsetio me je i na tamburanje od njihove strane pre par godina. :D

Edited by Azdaja
Typo
Link to comment

Bolji je Šarlroa igrački ove sezone od Turaka,a i uigraniji je jer Turcima takmičenje još nije počelo + su prodali neke najbolje igrače.

 

Inače sve ovo prenosim od drugara koji nenormalno mnogo prati,ja nemam pojma o ovim ekipama :D

 

Edited by Milošica
Link to comment
3 hours ago, SNARC said:

Dobili smo Sarlroa..Desnu (boktejebo) i Alanju..i vec se sasrasmo.

 

Sarlroa i Desna..pa majku mu, da menjamo sport onda.

 

Pa Šarlroa je jedan od jačih timova ovde. Prvi u Belgiji trenutno. 

Link to comment
6 minutes ago, ZokiAsov said:

Cus Belgijanci, nemaju oni pojma. Do tad ce savo(radovan) uveliko odustati od trke sa ciganima i ekipa ce se skoncetrisati da isprasi sarlrou

plitak potok, neće biti odustajanja jer sada, nažalost slede 3 meča protivu ekipa sa dna tabele i samozavaravanje da je tim dovoljno dobar da se bori za titulu, a kada/ako se ispadne od belgijanaca sve i da savo podnese neopozivu ostavku, njegov naslednik bude nađen već koliko narednog dana od 25 sep. ostaje svega 6 dana do kraja prelaznog roka tako da sve i da hoće teško da može da nešto promeni u ekipi koju je savo selektirao do zimskog prelaznog roka

Link to comment
Guest
This topic is now closed to further replies.
×
×
  • Create New...