Jump to content
IGNORED

FK Partizan 2020/21


shimpu

Recommended Posts

Pa za početak treba prvo svi kojima nije to do sad jasno bilo da otvore oči i konstatuju činjenicu da je ovaj FK dio iste SNS hobotnice kao i sve u državi što pravi promet veći od 2000 dinara dnevno, da su sve ove zajebancije u svrhu skretanja pažnje sa kriminala u državi, kakav Partizan, titule, Zvezda, ovo ono, pa sve u upravi Partizana zaboli za sportski aspekt priče, sem prodaje igrača i isisavanja para. Samo se još pokoji navijač nešto loži na to da ovdje ima nekog sporta.

 

  • +1 2
Link to comment

Sve se 100% slazem i sve to znam, pokusavam, da prekinem da pratim vec godinama, uspeo sam mnoge lose navike da promenim ali ovo hbg ne mogu jos uvek. :) Mora neki opusteniji i realniji pristup, u skladu sa nazalost realnim stanjem u drustvu

Link to comment
2 hours ago, theanswer said:

Jebala nam mamu Uefa podgrupom al nas usralo pravo

Šta fali podgrupi? Moldavci i polu moldavaci uz Bugare koje su prošle sezone vodili prvo Ljupko pa onda i njegov pomoćnik.

Link to comment
52 minutes ago, *edited by mod said:

Šta fali podgrupi? Moldavci i polu moldavaci uz Bugare koje su prošle sezone vodili prvo Ljupko pa onda i njegov pomoćnik.

 

Jbm li ga, mislim da je teža nego što bi random izvlačenjem dobili. Dva neugodna protivnika. 

 

Ne znam kako ih prave, ali mislim da nam ne gine 1 Čeh u podgrupi za treće kolo, verovatno i ovaj Anortozis što ne bi bilo loše i sad treći je WC možda nam ubace Austrijanca a možda i nešto sa istoka tipa Kairat ili daj Bože Žalgiris. 

Edited by theanswer
Link to comment
1 hour ago, theanswer said:

 

Jbm li ga, mislim da je teža nego što bi random izvlačenjem dobili. Dva neugodna protivnika. 

 

Ne znam kako ih prave, ali mislim da nam ne gine 1 Čeh u podgrupi za treće kolo, verovatno i ovaj Anortozis što ne bi bilo loše i sad treći je WC možda nam ubace Austrijanca a možda i nešto sa istoka tipa Kairat ili daj Bože Žalgiris. 

Saznaćemo već sutra. Kako je krenulo opet će da među potencijalnima bude ovaj Botosani. A za ovu fazu drago mi je bilo da smo izbegli grke i skandinavce. 

Link to comment
2 hours ago, theanswer said:

 

Jbm li ga, mislim da je teža nego što bi random izvlačenjem dobili. Dva neugodna protivnika. 

 

Ne znam kako ih prave, ali mislim da nam ne gine 1 Čeh u podgrupi za treće kolo, verovatno i ovaj Anortozis što ne bi bilo loše i sad treći je WC možda nam ubace Austrijanca a možda i nešto sa istoka tipa Kairat ili daj Bože Žalgiris. 

 

Nemoj Zalgiris, idu na Bodo koji je trenutno prvi u Norveskoj, citao sam nesto da se neki pribojavaju njih za 2 kolo... Mada prosli smo prosle godine Molde, ali bilo je povuci, potegni. 

 

Fehérvár FC/Hibernians FC
Rio Ave FC/FK Borac Banja Luka
FC Dinamo Moskva/FC Locomotive Tbilisi
FC Slovan Liberec/FK Riteriai
R. Charleroi SC
HNK Hajduk Split/KF Renova
KF Shkëndija/FC Botoşani
Desna
Kolos Kovalivka/Aris Thessaloniki FC
Willem II/FC Progrès Niederkorn
The New Saints FC/B36 Tórshavn
KKS Lech Poznań/Hammarby Fotboll
FK Jablonec/FC DAC 1904 Dunajská Streda
Alanyaspor
TSV Sparkasse Hartberg/GKS Piast Gliwice
Aberdeen FC/Viking FK
HŠK Zrinjski/NK Olimpija Ljubljana
FC Kairat Almaty/Maccabi Haifa FC/FK Željezničar
FK Žalgiris Vilnius/FK Bodø/Glimt
SønderjyskE
AGF Aarhus/Nõmme Kalju FC/NS Mura
Motherwell FC/Coleraine FC
Anorthosis Famagusta FC
FC St. Gallen
FK Vojvodina
NK Lokomotiva Zagreb

Link to comment

Ne znam kakva je Dinamo Moskva, kapiram da bi nas razbili, ali sa svima ostalima ovde može da se igra, ako se igra kako može da se igra. Ali ajde, glavne želje - ne Rusi i Turci. Ovi Ukrajinci mogu zbog imena.

 

Sednica se nastavlja sutra. :happy:

Link to comment

za sutra će praviti grupe sa po 5 nosioca i nenosioca i jedna grupa će imati po 6, u svakom slučaju bolje nego ovo sranje gde ti uvale 3 mogućnosti od kojih 2 budu koska

 

- za ljude koji čekaju saopštenje info da će morati da se strpe do sutra :happy:


 

Quote

 

Ipak, neke konkretne reakcije posle svega nije bilo. Možda će je biti sutra.

 

Nakon višesatne sednice Odbora za hitna pitanja Partizana, zaključeno je da se ona sutra nastavi i izvrše dodatne neophodne konsultacije pre nego što se obrati javnosti u vezi sa konkretnim krucijalnim odlukama i daljim koracima“, stoji u novom kratkom saopštenju kluba iz Humske 1.

 

- uh krucijalne odluke sav sam se naježio :D deluje da kupuju vreme dok vide koliku kaznu će grobar kokeza odrezati savi i sumi, pa ako to bude nešto simbolično 1 meč neigranja odn 1 mesec uslovno za trenera ćutaće jer će se od sutra sve zaboraviti imaju sreću da ide rep. termin i o tome će se baviti javnost i novinari, a ako kazna bude drakonska možda bude neka osuda sudijske organizacije i traženje var-a

 

Link to comment
4 hours ago, James Marshall said:

Pa za početak treba prvo svi kojima nije to do sad jasno bilo da otvore oči i konstatuju činjenicu da je ovaj FK dio iste SNS hobotnice kao i sve u državi što pravi promet veći od 2000 dinara dnevno, da su sve ove zajebancije u svrhu skretanja pažnje sa kriminala u državi, kakav Partizan, titule, Zvezda, ovo ono, pa sve u upravi Partizana zaboli za sportski aspekt priče, sem prodaje igrača i isisavanja para. Samo se još pokoji navijač nešto loži na to da ovdje ima nekog sporta.

 

i taj navijač se zove Ted. 

 

sve ostalo apsolutno potpisujem i istina je.

Link to comment
46 minutes ago, gone fishing said:

za sutra će praviti grupe sa po 5 nosioca i nenosioca i jedna grupa će imati po 6, u svakom slučaju bolje nego ovo sranje gde ti uvale 3 mogućnosti od kojih 2 budu koska

 

 

 

 

Da, ovo sa 3 potencijalna rivala je baš ono prilična mutljavina. Dobro nisu rekli jebeš žreb, evo protiv koga igrate. 

Link to comment

Slažem se glede žreba, mada otkako je lakovic tamo a Deki surovao sa Ceferinom ne vidjam bas velike koske kakve su nekoć bile. :D

 

 

Ceo dan sam pod utiskom naše ekipe projektovane, ovaj bonus od u21 je od mog početnog ushicenja prešao u totalnu paranoju. 

 

Mislio sam da imamo materijala tu da se ne brinemo ni malo, avaj dete Filip, onaj mali lazar, colic, golman bukvalno ne pružaju skoro pa ništa. 

 

U odbrani znamo da Ćelavi igra ko kurac desnog beka od prošle godine, alternativa krilo, Kalaba nam fali više nego leba, Vitas labav, šteta što je ostojić ušao ko kurac u sezonu pa sad imamo Banjka I konstantno solidno lošeg uroševića. 

 

Stranci nam prave razliku i rade sjajan posao, da Suma nije ispao debil dobili bi juče rutinski. Avaj ovo je Partizan i jebi ga, takav usud. 

 

Ne znam sto nismo razmišljali da igramo sa trojicom pozadi pa da barem te rupe sa bekovima sakrijemo, marković /Asano /Filip po tim krilima bi mogli da odradjuju posao. 

 

I dalje tvrdim da je dobar tim ali ovo žongliranje sa golmanima je tragično. 

Link to comment
8 hours ago, harper said:

 

Kako ja to vidim, da bi se bilo sta uradilo, ili makar stvorile pretpostavke da se nesto uradi, mora prvo da se definise da li je problem to sto je liga neregularna na stetu svih klubova ili to sto je neregularna na stetu Partizana. Svima je jasno da je jedini nacin da se stvari promene bliska saradnja Zvezde i Partizana na planu poboljsanja regularnosti lige. Na zalost, takodje je jasno da su upravo Zvezda i Partizan najveca smetnja regularnosti jer imaju privilegovan polozaj. Sve dok rivalitet izmedju ta dva kluba nije rivalitet vec otvoreno, javno neprijateljstvo, bojim se da ce jedan raditi protiv interesa drugog i da od tog posla nema nista. Zato bi bilo veoma vazno da Terzic i Vucelic nadju neki fin restoran na Ibarskoj magistrali i za pocetak pokusaju da definisu neki zajednicki interes. Jasno mi je da njih dvojica nisu Buda i Isus ali mozda nadju neku svoju racunicu u smirivanju tenzija i nekoj minimalnoj saradnji, umesto ovoga sto sada imamo.

 

što mora da se definiše? problem je ako je neregularna bez obzira dal je na štetu jednog, nekoliko njih ili svih. ne menja puno na suštini, ako išta menja.

 

može eto da se tvrdi da posledice neregularnosti u određeno vreme više oseti jedan nego drugi ili treći. ali opet, kakve to veze ima. to je isti princip koji deluje konstatno, samo ne u isto vreme jednako prema svima. pa onda logično više skiči onaj ko je u datom treutku gužen, od onoga čijoj guzici trenutno, ali samo privremeno, ne preti opasnost. ovakav odnos snaga, kao što pisah ranije, dovešće do toga da će promena nekih spoljnih okolnosti dovesti do toga da će batina da se preusmeri sa jedne na drugu stranu i da će da tuče surovo. svaki sledeći put sve surovije. pa ko pretekne, po principu može biti samo jedan.

Link to comment
Guest
This topic is now closed to further replies.
×
×
  • Create New...