Jump to content
IGNORED

FK Partizan 2020/21


shimpu

Recommended Posts

2 minutes ago, levi said:

šta je sad problem duh koji lebdi?  Vojvodina namerno pobedila?

ma nije nikakav problem duh

 

on je doduše problem u svemu ostalom. to je majne više konsenzus

 

al je eto fudbal nekim čudom ostao zaštićen otrovnog uticaja

Edited by Ted
Link to comment
1 minute ago, Ted said:

al je eto fudbal nekim čudom ostao zaštićen otrovnog uticaja

eee da smo sreće da se malo prihvati i fudbala pa da nam svane 

:cry:

Link to comment
4 minutes ago, kud u maglu Simoviću said:

eee da smo sreće da se malo prihvati i fudbala pa da nam svane 

:cry:

jedan lik se po novinama hvalio kako mu je duh reako da jedino on može.....i nekim čudom tako i bi

 

ne mora puno da se meša, samo nek i nama kaže ko je taj koji može :D

  • +1 1
Link to comment
Quote

Nakon brutalne krađe u Novom Sadu, kompletnog inženjeringa sudijske organizacije u sadejstvu sa čelnicima FSS, FK Partizan je zakazao za ujutru sednicu Odbora za hitna pitanja, nakon čega će se obratiti javnosti u vezi sa daljim koracima“.

:rolf:

 

opet će da prete praznom puškom i posle da legnu na rudu

 

rođaci, topao savet, il skupite muda i uradite nešto radikalno il se pokrijte ušima i ćutite dok oluja ne prođe

 

od ovoga što vi radite gore zaista ne može, em je glupo, em je ponižavajuće. niko nije profitirao od toga što je vodio politiku pravljenja budale od sebe samoga

Link to comment

Da li je moguće da su opet izdali saopštenje posle svega.

Kakva bruka za klub :isuse:

 

Kad bude osvanuo dan kada će VaVuVu ekipa da sjaše s Partizana ima da završim na ispiranju

Link to comment

pa moraju, zapretio im je žex, da ako i dalje budu ćutali na sudijske krađe, da će ih on roštiljati kao đuru šnajdera ili pošumljenog sekača :happy:

Link to comment

Odmah moram disclaimer, nadam se da se niko nece ljutiti zbog ovog posta koji sledi.

 

Sve smo ovo gledali u Lukicevoj eri, samo su boje dresova bile drugacije. Klub je umesto da igra fudbal vodio sveti rat protiv fudbalskog saveza i jedino sto je postigao je da je uneo nervozu i grc u strucni stab i medju igrace koji su se primili na tu pricu. Posledica toga je da je svaka tesna utakmica bila nagazna mina na koje su igraci uredno gazili jer su o svemu vise razmisljali nego o fudbalu. Zavrsilo se prigodno umetnickom kreacijom sa severne tribine, navijackom pesmom "godine prolaze moje, ja cekam titule tvoje". Partizan prosto izgleda kao grom na utakmicama koje se otvore dobrim rezultatom, cim rezultat krene da visi igraci vise ni sami ne veruju da mogu da zapnu i zatvore utakmicu vec ocekuju da ih neka visa sila preokrene.

 

Mi smo taj dan mrmota privremeno resili tako sto su igraci i tadasnji trener, Slavisa Stojanovic, odjebali sopstvenu upravu koja ih je svojski minirala. Mislim da to uopste ne bi bio los scenario ni za Partizan. Ima jos dosta da se igra, nista nije ni blizu da bude gotovo, ali sve i da jeste mislim da Partizan s ovakvim ponasanjem uprave nece nista uraditi, kao sto ni mi svojevremeno nismo mogli. Preveliki je to pritisak i na igrace i na trenere.

Link to comment
1 hour ago, Filozof manijak said:

 

Kad bude osvanuo dan kada će VaVuVu ekipa da sjaše s Partizana ima da završim na ispiranju

 

 

 

Možeš da dodaš još jedno Vu, a taj će da sjaše tek kada i ovde osvježi.

Link to comment
3 hours ago, kud u maglu Simoviću said:

apsolutno poraz ide na dušu strucitm

Da boldujem ponovo, da ne bude zaboravljeno sa dimnom zavesom koju želi da naprave gmazura i kompanija.

 

Sava je najviše kriv i gotovo. Brate nisi toliki slepac da ne vidiš da ti fale dva ozbiljna beka i štoper. To što on nema MUDA da zahteva od naprednih govana da mu napokon nabave normalne fudbalere je opet NJEGOV problem. I treba da ide i zbog toga.

 

Šta ako izvučemo te Botošane iz Rumunije? Pa nisu debili snimiće nas dobro gde duva promaja a vidi se i iz aviona.

 

Plus golman nesposobni. Jel beše Savo rekao da će Stojke braniti na jačim domaćim utakmicama a ovog mladog na uslovno rečeno slabije protivnike? Jeste i Suma kriv zato što je naseo ali je reakcija sa klupe posle njegovog isključenja.... :vesala:

Link to comment

Sudjenje jeste bilo kriminalno, ali tzv. struka je izgubila ovaj mec. Ja ako jos jednom u postavi vidim onog nesrecnika na golu, celavog i malog od 20 milona, flipnucu nacisto. Prvog u teleoptik, a ovu dvojicu na transfer listu juce, nikakve vajde od njih godinu dana. I covece, igras sa igracem manje 50+ minuta, Sadiku dusa u nosu, 3 minuta do kraja i ne umes da izvrisis izmene da sacuvas pobedu. Ma, mrs.

Link to comment

Utakmicu izgubio Savo Milošević lično.  Mali goša je bulja projekat,  ali Vladimira Stojkovića ne volim da vidim ni na klupi. Pokenjam im se na saopštenja. Govnari;uprava, sportski sektor i struka.

Link to comment
4 hours ago, Ted said:

ne mogu da ne pratim, al brate jeste dosadno gledati isti film pet puta :D

 

shta tek retji kad gledash 30 puta isti film kao ja.

 

1 hour ago, harper said:

Odmah moram disclaimer, nadam se da se niko nece ljutiti zbog ovog posta koji sledi.

 

Sve smo ovo gledali u Lukicevoj eri, samo su boje dresova bile drugacije. Klub je umesto da igra fudbal vodio sveti rat protiv fudbalskog saveza i jedino sto je postigao je da je uneo nervozu i grc u strucni stab i medju igrace koji su se primili na tu pricu. Posledica toga je da je svaka tesna utakmica bila nagazna mina na koje su igraci uredno gazili jer su o svemu vise razmisljali nego o fudbalu. Zavrsilo se prigodno umetnickom kreacijom sa severne tribine, navijackom pesmom "godine prolaze moje, ja cekam titule tvoje". Partizan prosto izgleda kao grom na utakmicama koje se otvore dobrim rezultatom, cim rezultat krene da visi igraci vise ni sami ne veruju da mogu da zapnu i zatvore utakmicu vec ocekuju da ih neka visa sila preokrene.

 

Mi smo taj dan mrmota privremeno resili tako sto su igraci i tadasnji trener, Slavisa Stojanovic, odjebali sopstvenu upravu koja ih je svojski minirala. Mislim da to uopste ne bi bio los scenario ni za Partizan. Ima jos dosta da se igra, nista nije ni blizu da bude gotovo, ali sve i da jeste mislim da Partizan s ovakvim ponasanjem uprave nece nista uraditi, kao sto ni mi svojevremeno nismo mogli. Preveliki je to pritisak i na igrace i na trenere.

 

pusti ti jin. njihovi rezultati su realni. vashi nisu. oni pizde jer bi i oni hteli da vezhu po 15 pobeda kao i vi. da imaju 14 igratcha na terenu.

Link to comment
Guest
This topic is now closed to further replies.
×
×
  • Create New...