Jump to content
IGNORED

FK Partizan 2020/21


shimpu

Recommended Posts

Just now, SNARC said:

Jebo majku..kako su uspeli da izgube..kad sam kretao kuci bilo 2:1

 

Odlicnom igrom Vojvodine. Treci pogodak Vojvodine je odlican, sve na prvu po desnoj strani a drugi je odlican sut pa od stative.

Link to comment
5 minutes ago, ZokiAsov said:

Sadik bukvalno nije mogao da se pomeri celo drugo poluvreme.

 

 

Tu je uvodjenje Matica no brainer. Covek moze da se zagradi, da zadrzi neku loptu, da pomogne u skoku na prekidu. Neverovatno je da su zavrsili utakmicu sa 4 neiskoriscene izmene.

 

 

 

 

Link to comment
5 minutes ago, pasha said:

 

Odlicnom igrom Vojvodine. Treci pogodak Vojvodine je odlican, sve na prvu po desnoj strani a drugi je odlican sut pa od stative.

 

Hvala lepo na objasnjenju..Taman da ovi nasi bilmezi nemaju na konto cega da pisu saopstenja.

 

Serem im se u dva beka i stopera..na akciji u Lidlu bih nasao da ih pazarim.

  • +1 2
Link to comment

svake sezone ista priča.....evo ni septembra nema još a mi ćemo, vlo verovatno, biti na minus 6, do novembra na minus 10 ili 12....i dalje je sve odrađivanje posla

 

doduše ovaj poraz protiv Voše i nije nešto što spada u kategoriju neoprostivog. ono protiv Pazara jeste i tu se gube bodovi i bitka za titulu. a ako bude kao i do sada mi ćemo imati još 4 ili 5 Pazara i to je to

 

treba kopirati Zvezdu, oni se vrlo, vrlo retko muče protiv Voše. treba videti u čemu je tajna :D 

 

 

Link to comment

Prvo jedan idiot a onda drugi ne prave izmene, a imali su 4 neiskorišćene. Pola tima ne može da stoji na nogama i ništa.

Ovaj kao golman je dečko totalna rupčaga. Onaj Filip Stevanović je uvek igrač manje, dečko je beznadežno beskoristan, kao panj. Ko je gori od Ćelavog i Uroševića, ne može da se utvrdi. Suma lud ko struja.

Plus ovo ko i kako sudi.

Ovo je stvarno totalno negledljivo.

 

  • +1 1
Link to comment

Biće bolje sledeće sezone :fantom:

 

Dok  Duh koji lebdi nad stadionom drugog univerzuma ne oseti slast odlaska s vlasti, gledaćemo istu reprizu svake godine.

Edited by Filozof manijak
  • +1 5
Link to comment
3 minutes ago, aram said:

ok, mislim da sam završio sa praćenjem domaćeg fudbala za ovu sezonu :D

 

+1. Nema smisla zaista dok su tu Vazura, Vucelic i, naravno, Vucic. I ok, proci ce i to jednom pa cu opet pratiti.

 

Svaka cast Cavi za reakciju. Poruka za Upravu je obo.A ovo sto je pretio ovom govnaru lalatovicu za to ima spec plus kod mene. 

 

 

 

 

Link to comment
Just now, levi said:

šta je sad problem duh koji lebdi?  Vojvodina namerno pobedila?

 

Kad porasteš, kaz'će ti se samo.

Hint: nema nikakve veze s Vošom.

Link to comment
Guest
This topic is now closed to further replies.
×
×
  • Create New...