Jump to content

FK Partizan 2020/21


shimpu

Recommended Posts

Iskren da budem ne iščekujem nešto posebno taj žreb. Mnogo više me brine ekipa, odnosno kvalitet iste.

 

Videlo se kod Stojketa sinoć duža pauza, ovo Savino eksperimentisanje sa onim mladim golmanom nikuda ne vodi. 

 

Videlo se takođe juče po hiljaditi put da ne možemo bez štopera, levog i desnog beka u Ligu Evrope.

Bez ta tri iole dobra igrača plašim se da nam je krajnji domet treće ili poslednje kolo.

Ovo višemesečno silovanje sa Miletićem na beku će nam se kad-tad obiti o glavu. Prodati ga pod hitno. Što se tiče Uroševića svaka njemu čast ali on nije fudbaler za veliki klub kao što je Partizan. Njemu je plafon Napredak odakle je i došao kod nas.

 

Kada imaš protiv sebe ekipu koja se organozovano brani moraš imati ofanzivne, prodorne bekove koji će to probijati dobrim centaršutevima nadoponjujući se sa krilima. Urošević i Miletić to svakako nisu niti njihove zamene. Možda donekle Brežančić ali je on rupa pozadi.

Što se tiče štopera, Banjak za sad deluje ok, videćemo ga protiv jačih ekipa, prva protiv Voše. Potreban nam je još jedan kvalitetan štoper.

 

Promenio sam mišljenje o Šćekiću. Jeste ofanzivno prilično limitiran ali zato krpi opasno u odbrani. Zdjelar i Šćekić bi bilo sasvim korektno da iza sebe nemaju.... Provaliju ! Znači oba beka i jedan štoper pod hitno. Zujaće nam u ušima opasno već od trećeg kola plejofa a bogami i u prvenstvu na jačim utakmicama.

Vitasa ne bih komentarisao, on nije fudbaler za Partizan. Neka me razuveri dobrim partijama, ovo do sada je očaj.

Što se tiče napada tu već bolje stojimo. Najsrećniji bih bio kada bismo imali jednog fudbalera koji bi imao mudrost i asistenciju Natha i lucidnost, prodornost Sume. Ali onda takav ne bi igrao u Partizanu već bi ga napredna goveda iz uprave odmah prodala. Problem kod njih dvojice što nam defanzivno ništa ne doprinose.

 

Mladi Stevanović se forsira, što je ok iako za sada ne pokazuje partije koje od njega očekujemo. Nadam se samo da nije umislio da je već sad neki majstor fudbala.

 

U stvari, sada se vidi sva tragičnost ove "napredne" uprave. Sada, kada su nam najpotrebniji minimum dva talentovana fudbalera U21 koji će morati da igraju od početka sa full doprinosom kao starije kolege, njih nema...jer su govna napredna sve prodala. Sad svi gledaju u onog klinca Denisa a ako pokaže nešto u par utakmica taj već u decembru neće više biti u Partizanu.

 

Što se tiče Asana mogu samo da kažem da ću biti jako tužan kada ga budu prodali. Sjajan momak.

 

Sadik je projektovan da se na njemu masno zaradi ali jako brine što nemamo još jednog iole kvalitetnog centarfora pored njega.  

Tu dolazimo do klupe koja je blago rečeno, kriminalna. Nedaj bože da se neko povredi od ovih nezamenljivih.

 

Sve u svemu, bio bih spokojniji da ćemo proći u Ligu Evrope ako nabavimo barem pristojnog kvaliteta oba beka i jednog štopera.

 

Zbog ovih naprednih lopova gledam opuštenije Partizan, manje se nerviram, jer sam u glavi uklavirio da nam je klub kidnapovan, otet od napredne bande.

 

Izvinjavam se na ovom podugačkom čaršavu. :)

 

  • +1 1
Link to comment
3 hours ago, *edited by mod said:

Najavljuju nam Nemanju Mihajlovića

Sent from my GM1913 using Tapatalk
 

Ali, zašto?!?!? :blink:Taman se otarasiš Buzdovana konačno, i sad žure da dovedu drugog beskorisnog buzdovana. Pa jebote.........

Link to comment

pa fora je u tome sto ih nema u izobilju na zadovoljavajucem nivou. a oni koji vrede imaju super pregovaracku poziciju jer ogranicenje broja stranaca previse restriktivno pkus su uveli kretensko pravilo sa ovim bonusima.

 

i onda ti se svetsko trziste bekova svede na Aksentija, Miljkona, nekog Boraniju itd.

 

umesto da dozvole sedam, osam stranaca i ukinu glupe bonuse. mi imamo pet odlicnih stranaca. sa jos dva ili tri bili bi znatno konurentniji u evropi. ovako, bolje i Miletic da igra nego da dovodis Miljkovica ili nekog slicnog kome je jedini "kvalitet" drzavljanstvo ili datum rodjenja. pri cemu ni jedna od tih cinjenica nema nikakve veza sa fudbalskim kvalitetima.

 

ja bih da igramo kvalitetan fudbal, pa i sa 11 stranaca ako treba. ne mogu da uzivam u cinjenici da se neko preziva na ić i zato mora da igra. kome se taj sviđa nek ga dovede a nas nek ostave na miru.

Link to comment

Niko nece da igra beka, najgora pozicija u timu ubedljivo. Jos onda dodaj nizak procenat levonogih generalno + nizak procenat dobrih/prosecnih srpskih fudbalera i eto ga.

 

Link to comment
Guest
This topic is now closed to further replies.
×
×
  • Create New...