Jump to content
IGNORED

FK Partizan 2020/21


shimpu

Recommended Posts

meni ovo liči na sezonu koja će da se raspadne posle prvog kiksa i odlaska komšija na nedostižnu prednost. ili posle eventualnog poraza u derbiju za par nedelja. ne bi me čudilo da kraj sezone ne dočeka ni uprava ni aktuelni stručni štab, a može biti i većina boljih igrača (stranaca).

 

što bi dovelo do stotog restarta, sa perspektivom nepretka jednakom kao i prethodnih puta. može biti i da zapatimo neku autentičnu sns upravu, nekog Ostoju ili the Ostoju glavom i bradom. što bi bio još jedan korak na bolno sporom definitivnom raspadu.

Link to comment
2 hours ago, Ted said:

meni ovo liči na sezonu koja će da se raspadne posle prvog kiksa i odlaska komšija na nedostižnu prednost. ili posle eventualnog poraza u derbiju za par nedelja. ne bi me čudilo da kraj sezone ne dočeka ni uprava.

Veliki si ti optimista😁. Uprava ce ostati sve da ispadnemo u 2.ligu

Link to comment

šta ja znam, ponestaje izgovora....kup nije osvojen, nema evrope i tako to.....a ako izduvaju za titulu u oktobru opet ne vidim šta bi bilo pokriće. mislim, ako jedan način rada i delanja dokazano ne donosi rezultat, kako koja godina prolazi, sve je teže ubediti i sebe samoga da se radi ispravno.

 

sa druge strane presahnuće i fond igrača za prodaju. ovo što je Savo selektirao i odabrao možda nije donelo titulu, ali je donelo i donosi kintu. al neće još dugo. a savakako neće moći da zavaljuju Miljkona, Uroševića i Matića za milione evra. a kako nikoga i ne dovode niti prave neki rezultat, ne vidim šta će i koga da prodaju za godinu dana, kad ovo što vredi rasprodaju.

  • +1 1
Link to comment

Pa za titulu su već izduvali, još i pre nego što je počela sezona. Čak i da situacija nije ovako tragična u Partizanu kao što jeste, nema šanse da Vučićevci izgube niti jedan bod(osim možda u tzv. derbiju), jer nema teorije da dopuste da im bilo ko uzme bod.

Tako da ne znam što uopšte mrse muda o mogućnosti da uzmu titulu.

Glavno je da su izduvali za Evropu, tu su popušili za velike pare, i to je sad problem. Uz druge probleme koje imaju.

Link to comment

nije problem titula. postoje klubovi koji su mnogo veći od nas i komšija a koji duvaju za titulu godinama (Milan, Inter, Mančester utd, Liverpul do skora itd) ili decenijama

 

problem je ovde što Partizan ne uspeva godinama ni da zasmeta komšijama da osvoje titulu, da diše za vrat, da uđe u neizvesnu završnicu i tako to. pri čemu je iz međusobnih susreta jasno da razlike u kvalitetu gotovo da nema. apsurdna je situacija da smo mi generalo uspešniji u međusobnim duelima sa komšijama, da u Evropi imamo vrlo solidne i odlične igre protiv značajno jačih protivnika, ali su godinama nepremostiv problem Voždovac, Mačva, Inđija, Surdulica, Novi Pazar i slični.

 

 

Edited by Ted
Link to comment

pa nije apsurdno uopšte, u domaćoj ligi u 80% utakmica moraš da probijaš bunker, a često se dogodi da protivnik odigra kontru ili dve i da izvuče pobedu ili remi protiv nas

- to isto mi onda igramo protiv ekipa u evropi kada povedemo iz kontre, jer se oni ne brane sa devetoricom u svojoj trećini terena protiv pfc

- mnogo je lakše ekipama koje se brane, kojima je bod veliki kao kuća nego ekipi koja mora da probija bunker

- ekipa koja se dobro brani, što pfc sigurno nije što se dokazalo x puta u evropi, može izvući bod protiv za klasu jače ekipe

- problem pfc je kada je imao trenera koji je skockao ekipu za probijanje bunkera, tada je imao rezultate u prvenstvu, ali avaj zato je imao 0-3 bodova u grupama u evropi, jer ekipa nije vežbala ili nije fizički mogla da se u evropi prešaltuje na bunkericu i kontre

 

- što se tiče poređenja sa englezima, žabarima itd, u tim ligama je dovljno biti 4 da bi igrao lš, kod nas to može da izbori samo šampion, da ne govrimo kako ima duplu šansu da ako ispadne iz kval. za lš ide u kval. za le i odlučujući meč igra protiv nekih indijanaca kao državni projekat ove sezone

- sledeće sezone 2,3 i osvajač kupa maršala idu u ligu lepe brene, trećerazredno takmičenje, još manje prestižno i finansijski isplativo od le 

- otuda toliki pritisak da se bude šampion, jedini spas od te situacije je da bogati naprave zatvrenu lš pa da tako obezvrede titulu šampiona :D da šamipon ostane bez prilike da zaradi 20 milki i igra u prestižnom takmičenju, onda bi se i situacija u llsl relaksirala imho

  • +1 1
Link to comment

I danas mi deluje nestvarno da smo izbacili mocni Newcastle. U revansu se videli nisu. Vec u 37.minutu je bilo 9:0 u kornerima. :hail:

Mozda bi i Lacio prosli da nije bilo penala na kraju prvog poluvremena. 

Link to comment
Guest
This topic is now closed to further replies.
×
×
  • Create New...