Jump to content
IGNORED

FK Partizan 2020/21


shimpu

Recommended Posts

nevezano za temu o upravi, od koje mi se povraća, nešto razmišljam koliko bi mi profitirali da svake nedleje igramo tekme protiv rivala kakav je ovaj Šarlroa i slični timovi. kad bi ova ekipa, nekim čudom, mogla da odigra Belgijsko ili Holandsko prvenstvo ove sezone, mislim da bi naredne godine bila duplo bolja.

 

nazad na mračnije teme.....nije problem samo uprava (jeste trenutno najozbiljniji), suštiniski je problem što mi realno veći deo godine nemamo sa kim da igramo fudbal. gledamo mrljavljnnja sa Čajetinom, Inđijom, Mačvom, Bačkom, Radom.....jbg. ljudi nije to fudbal. to je parodija.

 

i da dođe neko i da upumpa 20 milona evra svog novca svake godine i počisti dugove i renovira stadion, opet ne bi imali sa kim da igramo fudbal. opet bi gledali mrljavljenje sa Čajetinom, Inđijom, Mačvom, Bačkom, Radom....na lepom stadionu sa grejačima. suštinski isti kurac.

 

treba nam liga u kojoj ima fudbalskih klubova. trebaju protivnici koji igraju fudbal, hoće/mogu/znaju da napadnu, pobede, igraju.

 

slična je situacija i u mnogim zemljama u okruženju.....a neka regionalana liga nije ni na pomolu.

  • +1 2
Link to comment
11 minutes ago, Ted said:

 

 

slična je situacija i u mnogim zemljama u okruženju.....a neka regionalana liga nije ni na pomolu.

 

Crnogorci su uradili pocetnu fazu skidanja sa vlasti ekipe koja pumpa mrznju ka najmanje jednoj republici exSFRJ..Ako to uradimo i mi i Kroasani..pa i Bosna nekako...Bicemo na dobrom putu. 

 

Inace, probaj nekad da odgledas neku tekmu domace lige u kojoj ne igraju ni Zvezda ni Partizan. Ima tu i borbenog fudbala i trcanja..a i znanja.

Link to comment
6 hours ago, Ted said:

ja bih najviše voleo da se od svih tih sns govana izolujemo i očistimo, pa makar nas to privremeno odvelo i u niži rang i užasne rezultate

 

+1000

 

dok ne odu vazura, vučelić, sns esatablišment i dok se ne raspusti pro-sns skupština kluba, nemamo šta da pričamo o nekakvim "uspesima" kluba. jasno je da je svaki ispumpani milion iz kluba još 10 živaca mane po glavi navijača

Link to comment
4 hours ago, Ted said:

treba nam liga u kojoj ima fudbalskih klubova. trebaju protivnici koji igraju fudbal, hoće/mogu/znaju da napadnu, pobede, igraju.

 

Ja bih rekao da već sada ima par takvih ekipa. Možda ne ispunjavaju sve od ovoga što si naveo ali svakako odudaraju od koncepta mesara i dunstera kojima moraš hiltijem da razbijaš bunker.

 

Jedan od najvećih problema je taj što Partizan već godinama ubada pojačanja samo sa strancima (ne sa svim strancima naravno). Mislim da se bukvalno sve što smo kupili na domaćem tržištu svelo na neke panjeve ili u najboljem slučaju suv prosek. Ono što valja od domaćeg kadra ušlo je iz omladinske škole. Ovo vraćanje bušnih kurtona iz inostranstva, koje nam je odavno postalo zaštitni znak, potpuno uništava i onako kilav roster.

 

Strani deo rostera je sasvim solidan za domaće uslove, čak i za neki niži nivo Lige Evrope. Problem je u domaćem delu rostera koji je 1 užas i horor, i to nema šanse da se promeni u godinama koje dolaze. Zvezda i Partizan više nisu preduslov za inostrani angažman kao što je nekada bilo, tako da ih sve više solidnih domaćih igrača obilazi u širokom luku. Dok savez ne uvede neograničen broj stranaca biće mrka kapa. Možda ovaj mini šengen što se sprema malo pripomogne na tom polju.

Link to comment
23 hours ago, SNARC said:

 

Crnogorci su uradili pocetnu fazu skidanja sa vlasti ekipe koja pumpa mrznju ka najmanje jednoj republici exSFRJ..Ako to uradimo i mi i Kroasani..pa i Bosna nekako...Bicemo na dobrom putu. 

 

Inace, probaj nekad da odgledas neku tekmu domace lige u kojoj ne igraju ni Zvezda ni Partizan. Ima tu i borbenog fudbala i trcanja..a i znanja.

 

Druže, taj TSC koji svi hejluju po svim mogućim mrežama... Došao im je korona tim, senka nekadašnje Steaue sa 14 jebenih igrača, sa omladincima i trenerom drugog tima, poveli 2:0 kod kuće i izgube i prime 6. Nema mi o čemu više ništa da pričamo. Mi smo bre nivo Albanije u najbolju ruku. 

Link to comment
On 26.9.2020. at 16:40, theanswer said:

 

Druže, taj TSC koji svi hejluju po svim mogućim mrežama... Došao im je korona tim, senka nekadašnje Steaue sa 14 jebenih igrača, sa omladincima i trenerom drugog tima, poveli 2:0 kod kuće i izgube i prime 6. Nema mi o čemu više ništa da pričamo. Mi smo bre nivo Albanije u najbolju ruku. 

Dobili ljudi 2 crvena kartona. Posle 2-0 su igrali sa 10, a ceo produzetak sa 9 igraca. Sa 2 igraca manje su dali 2 gola. Nisu oni neko cudo, ali igraju sasvim dobar fudbal i nisu okrenuti samo odbrani, oo cenu i da prime neki gol vise. 

Link to comment
1 hour ago, adasevic said:

Dobili ljudi 2 crvena kartona. Posle 2-0 su igrali sa 10, a ceo produzetak sa 9 igraca. Sa 2 igraca manje su dali 2 gola. Nisu oni neko cudo, ali igraju sasvim dobar fudbal i nisu okrenuti samo odbrani, oo cenu i da prime neki gol vise. 

 

Pa jbg sami su dobili 2 crvena

Link to comment

Naravno, to pokazuje da znaju da budu neoprezni (dobili su i prvom kolu protiv Moldavaca crveni), mada je malo i sudija jeo govna kod drugog crvenog. Sustina je da su oni igrali i sa 2 igraca manje i dali dva gola. Da je ostalo 11 na 11 verovatno bi razbili Steauu, a da su i Rumuni biil kompletni, bila bi prilicno neizvesna utakmica. 

 

Poenta je da su oni jedna od nekoliko ekipa koje su pocele da igraju nesto sto lici na fudbal a ne na bunker i batadjorizam... 

Edited by adasevic
Link to comment

Sad kad se Fortuna isere po ovo malo jada što imamo. Pa kad zaglave Asano, Sadik I Suma biće dobra borba za opstanak. 

 

Mocart jaše sa člancima po upravi par dana već, mislim da će uskoro da krene talas previranja i borba za vlast, pitanje je samo ko hoće da uleti i za koga. 

Link to comment
Guest
This topic is now closed to further replies.
×
×
  • Create New...