Jump to content
IGNORED

FK Partizan 2020/21


shimpu

Recommended Posts

1 minute ago, Milošica said:

Ja očekujem prodaju Sadika i Stevanovića,s tim što mislim da će Stevanović ostati naredne sezone na pozajmici.

 

Ne mora iskreno, nek igra ovaj mali Denis šta sad. 

Link to comment
2 minutes ago, Azdaja said:

Ne mora iskreno, nek igra ovaj mali Denis šta sad. 

Ma čisto da nam neko ostane na klupi,i ovako je očajna.

 

Potcenjuju ljudi značaj klupe u celoj ovoj priči,naša je užasna.

Edited by Milošica
  • +1 1
Link to comment

Ne znam koliko bi bilo realno očekivati nešto više od ove ekipe, tako da i nisam nešto mnogo razočaran. Klupa praktično ne postoji, već godinama pokušavamo da patentiramo taj fudbal bez bekova ali ne ide pa ne ide, ostaje da vidimo da li smo dovoljno dobri bar za tu treću evropsku ligu od sledeće godine, ako ne jurićemo domaći kup i to je to. Nema sekiracije.

  • +1 1
Link to comment
21 minutes ago, Azdaja said:

Sad kreće zezanje tek, dal ce da prodaju sve što valja pa da se molimo za mesto u evropi sledeće godine. 

Ili će nekim slučajem da pojačaju tim jer je očigledno da u slučaju povrede Sadika (koji od Savovog odlaska igra kao kurac) i Asana možemo da se jebemo. (Marković se očekuje kao povreda svakako) 

 

Cenim da ce sada da se glumi neka konurentnost u ksl, nece stanoje prosipati bodove ko Savo, ako je pretekao neko od sportskih prijatelja zatvorice se neke utakmice. Izacice se motivisano na derbi, ne cveta cvece ni u njihovo preduzece, i to je to. Kup marsala, to treba gadjati 

  • +1 2
Link to comment

nisam gledao, Bog me spasao mučenja, hvala mu

 

nekako je početak sezone i nagoveštavao ovakav tok.....a ni konačni ishod nije teško pogoditi

 

sve je postalo nekako predvidivo, nema više ni nervoze.....iskreno, počelo je opako da smara

 

 

 

 

  • +1 1
Link to comment

Prvi koji ide je Natko. Covek nikad nije u zivotu propustio LS/LE, nema sanse da se zrtvuje za VVV i Stanoja.

 

 

 

A ako ostane, nekim cudom, traka odmah. I dozivotni ugovor, bez obzira na trenutnu formu koja je go kurac.

Link to comment

Stojković, Miljković, Smiljanić, Marković

Oni ne samo da brukaju klub, nego i zauzimaju mesta motivisanijim, zdravijim i disciplinovanijim.

Borjan je tri godine čekao poziv, vrteo se oko kluba i na kraju digao ruke. Svake godine neki borjani odustanu ili budu oterani od legendi svlačionice kojima bi mogli da pokvare talove sa menadžerima, novinarima i navijačima.

Zato se i dovode treneri-drugari, da sa njima pregovaraju i da budu taktični. Dobro se pazi da neki Dule Vujošević ne pokvari idilu i vojvodoserdarenje. Poželjno je da i pomoćni treneri budu ekipa i zabavni, a ne matori i nadrkani kao Đumi.

Realno, Sadik,Suma, Natko i Zdjelar ne treba da gube vreme sa ovim luzerima.

Sent from fav toy

Link to comment
Guest
This topic is now closed to further replies.
×
×
  • Create New...