Jump to content
IGNORED

FK Partizan 2020/21


shimpu

Recommended Posts

Sarlroa je go kurac od tima, a mi od njih lagano gubimo. To je taj Stanojev Partizan. 

Lazar i Stevanovic zauzimaju mesta u timu, a i Asano se ne proslavlja u ovakovoj postavci.

Miljkon bizgov.

Link to comment
2 minutes ago, Њујоркер said:

Sarlroa je go kurac od tima, a mi od njih lagano gubimo. To je taj Stanojev Partizan. 

Lazar i Stevanovic zauzimaju mesta u timu, a i Asano se ne proslavlja u ovakovoj postavci.

Miljkon bizgov.

Kako onda igraju tako dobro u Belgiji već drugu sezonu?

Link to comment

Igrači potpuno demoralisani i ubijeni u pojam. Osim Miljkovića, on pojma nema pa nema u šta da bude ubijen. Ostali se vuku ko mrtva puvala po terenu.

Utakmica završena posle 10 minuta.

Link to comment

@Milošica

ne gledam belgijsko prvenstvo, niti me interesuje, vec ovo sto imam pred ocima. A to je da je to jedan prosecan tim, protivu kojeg mi nemamo ikakvog resenja. Sansu stvorili nismo, jer nam se igraci spoticu o loptu ili se od iste kriju. Mi nismo sposobni da stvorimo izglednu gol sansu i da istu realizujemo. Pitanje je zasto. Ovo je isti tim od lane, koji je sa lakocom i stvarao sanse i davao golove daleko jacim timovima od neke tamo Sarlroe, RFSa ili nesrecnog Djordja.

Link to comment
5 minutes ago, ZokiAsov said:

Lideri belgijskog prvenstva su kerov kurac. Nek udje suma mozda mu se igra danas

Dal si lud bre, ulazi Lola da čuva loptu i daje je unazad Miljkoviću.

Nikad nisam mislio da ću se sa setom prisećati kako je dobra bila igra protiv Zaglebja, kad gledam ovu Stanojinu.

Link to comment
Guest
This topic is now closed to further replies.
×
×
  • Create New...