Jump to content
IGNORED

FK Partizan 2020/21


shimpr

Recommended Posts

Ludi me pop Zivko krstio, ko da me neko pusko tero da gledam zlosrecni mec moldavske lige izmedju Ljbavi, Vere i Nade protivu Svetoga Georgija. E, Partizane, kolike mi zrtve za tebe dajemo...

 

Uglavnom, ovo loptanje, krljanje i sudjenje je na nivou meni nikad prezaljene pepe zone, tako da ako nas Partizan lagano ove amatere ne isamara, bolje bi im bilo da umesto povratka kuci svi zajedno izvrse harikiri pored Pruta.

 

Da, ako nekoga interesuje rezultat, nas protivnik je kao gost dobio sa 2:0, mogao je i 3:0, a mogli su i domaci da ubace koji. Ono je bila smehotresna olimpijada od meca.

Jedino sto nije smehotresno su startovi oba tima koji te salju odmah do doktora Cracka, a odatle se, kao sto citaoci AF znaju, izlazi samo sa nogama napred...

Link to comment
16 hours ago, krkipfc said:

Na ovaj dan!

 

 

 

Sale deli pasove od po 20 metara u prostor, u napadu veznjaci menjaju duple pasove sa Boyom onako rutinski, na levom beku Emeghara petom ostavlja centaršut saigraču, na desnom beku Milivoje konstantno u ofanzivi a Sale ga hrani kao kašikom, na golu Ivica u jednoj sekundi skida dva šuta Rumunima... fudbal iz neke druge dimenzije jbt.

  • +1 1
Link to comment

Bas pogledah da se setim te sezone..Sezona u kojoj smo izbacili Dnipro a nas izbacio kasniji osvajac, CSKA.

 

Pored Zvezde, predstavljali nas..pazi sad - Zeleznik i Buducnost Banatski dvor. 

 

Zeleznik bio na deset minuta od toga da eliminise Steauu..ciji naslednik danas osakacen gostuje jednom nasem drugom timu.

Link to comment

Rekao sam da necu vise da pisem ali moram - Milan Smiljanic daje izjave pred put. Preuzeo svlacionicu. Nemaju lovu za Vlalukina i ovog nekog decka nepoznatog iz Olimpijakosa. Ozbiljna pojacanja, normalna se i ne pominju. Znaci, ponovo - Ako Prodje Prodje. Za to vreme Vucelic prica na TV Prva o Politici, Crnoj Gori i ostalim s*anjima, cist propagandni nastup. Dug je 31m (pa i da oduzmemo za Pavlovica 12 a dodamo 8-9 troskova za ovu godinu opet je 27-28m). Svake godine ukradu 4-5 miliona za sebe iako nisu prvaci i igraju LE na cistu taliju i magiju trenera (Kiza, Djukic, Savo). Sve mi je sumnjivije i ono sa Zivkovicem... lici mi na saradu gde su izneli cistih 3m iz FKP. Mali Zile svaka mu cast za onaj gol za Paokaru i izjavu posle... e to je pravo pojacanje.... 

 

Hajde da vidimo da li ce dovesti nekoga nakon ovoga danas, ispadanje bi bila bas ozbiljna sramota, kvota na 2 je 1.20...  

Link to comment

Kakve gluposti za ovog Čumića. Naslov Navijači Olimpijakosa u dobrim odnosima sa Zvezdom pa zabranili direktoru kluba da ga pusti u Partizan. U nastavku članka se piše kako nisu u dobrim odnosima sa Zvezdom zadnjih par godina a onda tek na kraju stidljivo da je dečko otišao u Hihon uz otkupnu klauzulu od 7 miliona a mi navodno nudili isto to samo za 2.5

Link to comment
3 hours ago, SNARC said:

Bas pogledah da se setim te sezone..Sezona u kojoj smo izbacili Dnipro a nas izbacio kasniji osvajac, CSKA.

 

Pored Zvezde, predstavljali nas..pazi sad - Zeleznik i Buducnost Banatski dvor. 

 

Zeleznik bio na deset minuta od toga da eliminise Steauu..ciji naslednik danas osakacen gostuje jednom nasem drugom timu.

Ali niko da pomene da smo te sezone bili predvođeni iskusnim, genijalnim strategom sa klupe poznatim po nadimku Čika Crni.

Link to comment
Guest
This topic is now closed to further replies.
×
×
  • Create New...