Jump to content
IGNORED

Zaraženi forumaši protiv korone


BarryWhite

Recommended Posts

15 minutes ago, I*m with the pilots said:

Treba mi nešto da dignem muža iz mrtvih. Ne može da stane na noge, oseća se jako slabo od početka ove priče ali sad ga pretera - od ponedeljka bi bio van spavaće sobe nekih 8h dnevno - i to vreme bi proveo  na kauču od iznemoglosti. Mislim, super mu je sa tim luksuzom pa je sve na meni i počinje već da me nervira :rolleyes: ali da pustimo to, ima li neka magija? Da ga teram da napravi krug oko zgrade da mu se pokrene cirkulacija?

Spominjali ste Ortomol proslih godina, da li je to za ovakve slučajeve?

Ortomol je koktel minerala i vitamina i svrha mu je da pomognu organizmu da se izbori sa infekcijom. Ne znam da li može biti štetan na bilo koji način?

Nemoj ga terati ni na kakvu fizičku aktivnost i probajte da se opet obratite lekaru.

Link to comment
3 minutes ago, Ras said:

Ortomol je koktel minerala i vitamina i svrha mu je da pomognu organizmu da se izbori sa infekcijom. Ne znam da li može biti štetan na bilo koji način?

Nemoj ga terati ni na kakvu fizičku aktivnost i probajte da se opet obratite lekaru.

Čekamo 16h pa da pozovemo, nešto ne očekujem mnogo.

 

E da, najbolje je bilo kad sam u ponedeljak zvala lekara: njegova prva reakcija na sve je bila "bitno je da ne krenete odmah da se bavite sportom kada ozdravite" - a ja bukvalno jedva pričam, pritom nista vise od "dosta smo loše i imamo kovid" sestri pre toga nisam ni rekla. Nije ni pitao šta nam je sve, to sam sve posle tog o mirovanju nakon izdeklamovala.

  • +1 1
Link to comment
1 hour ago, Svemir Zeka said:

Jeste, svaka čast na pamćenju brojeva :D

Morala sam da proverim.

ma jok, sad sam se time bavila za jednu zainteresovanu stranu, pa znam. inache kako bih znala :hihi:

  • +1 1
Link to comment
1 hour ago, I*m with the pilots said:

Treba mi nešto da dignem muža iz mrtvih. Ne može da stane na noge, oseća se jako slabo od početka ove priče ali sad ga pretera - od ponedeljka bi bio van spavaće sobe nekih 8h dnevno - i to vreme bi proveo  na kauču od iznemoglosti. Mislim, super mu je sa tim luksuzom pa je sve na meni i počinje već da me nervira :rolleyes: ali da pustimo to, ima li neka magija? Da ga teram da napravi krug oko zgrade da mu se pokrene cirkulacija?

Spominjali ste Ortomol proslih godina, da li je to za ovakve slučajeve?

Taj Ortomol kazu da je dobar. Ja sam jednom popila jednu kesicu samo. Ako bude pio to nemojte da se izbezumite bojom urina kao ja. To je radioaktivna boja :D

Link to comment

Vodile su se polemike oko OI svojevremeno i u samoj DE...postoji struja koja ga ne podržava i protiv je upotrebe i naravno onih koji su za.

Neznam detalje, zašto da i zašto ne, beše rel davno, dosta pre korone. 

Ja i moji smo ga koristili, klinac je čak i sad cepao preventivnu turu 10 dana.

Link to comment
  • 2 weeks later...

Moza zena je negde fasovala koronu. Radi od kuce i nema puno kontakata, mada je u subotu bila na partiju u firmi.

Juce je pocelo da je lomi, temperatura izmedju 38.4 i 39. Jutros je bila pozitivna na antigenskom testu. Ima pregled u Medinojgrupi tek veceras, oko 8h.

Ona je originalno trocipovana Fajzericom :)

Mladje dete nista, za sada.

 

Ja na sluzbenom putu i isto nista, za sada.

 

  • +1 3
  • Tužno 1
Link to comment
29 minutes ago, x500 said:

Moza zena je negde fasovala koronu. Radi od kuce i nema puno kontakata, mada je u subotu bila na partiju u firmi.

Juce je pocelo da je lomi, temperatura izmedju 38.4 i 39. Jutros je bila pozitivna na antigenskom testu. Ima pregled u Medinojgrupi tek veceras, oko 8h.

Ona je originalno trocipovana Fajzericom :)

Mladje dete nista, za sada.

 

Ja na sluzbenom putu i isto nista, za sada.

 

 

Drzite se, mora da odmara.

  • Hvala 1
Link to comment

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now
×
×
  • Create New...