Jump to content
IGNORED

Zaraženi forumaši protiv korone


BarryWhite

Recommended Posts

Mene posla kičme, bronhitisa i nenavodne oh wait korone, uhvatila upala uva :Jova:

Ubija koliko boli. Plus mi je, nakon usisavanja 🤦 zapečatio uvo nekom krpom koju ću da nosim dva dana. Ništa ne čijem. Put do pakla popločan je padom imuniteta

Edited by Svemir Zeka
  • Tužno 4
Link to comment

U ponedeljak  osetio prve simptome, jeza i temperatura oko 37.2

 

U Utorak skocilo do 37.7, ali nije islo preko. Od  ostalih simptoma samo glavobolja,bas jak bol  u grlu i zapusen nos.

 

U sredu otisao na testiranje dobio pozitivan rezultat, prepisala mi lekarka Klacid. Osim sto se umaram brze nego do sada nemam drugih problema.

  • +1 1
Link to comment
  • 2 weeks later...

Fasovali po drugi put. Izgleda da je opet krenulo od ove male, pošto je danas njen test sa jako tankom crtom a kašlje od ponedeljka, što nismo uzeli kao neki alarm jer ona svakog meseca kašlje. Mužu krenulo od petka uveče a meni danas.

 

Muž kao pregažen, nije merio temperaturu jer kao nije bio vruć ali dve noći se preznojao više puta. Ima luksuz da mu je lošije pa uglavnom samo spava. Mene opako boli grlo, teška mi je glava i osećam se prosto iscrpljeno, a šta ima verovatno veze i sa povratkom sa puta. Žabac za sad nema ništa, bio je po koji kašljuc ali to je kod njega normalno stanje od oktobra do maja.

 

 

  • Tužno 4
Link to comment
On 16. 11. 2023. at 13:34, precog said:

Mora stapic “do mozga”, ako drljas samo po nozdrvi velika je sansa da dobijes negativni rez, iako si zarazen.

 

 

Mojoj maloj sam samo malo ubacila u nosic, po delic sekunde u svaku nozdrvu i to je bilo dovoljno. Nama naravno idem dublje.

Link to comment
On 16. 11. 2023. at 19:26, Svemir Zeka said:

Mene posla kičme, bronhitisa i nenavodne oh wait korone, uhvatila upala uva :Jova:

Ubija koliko boli. Plus mi je, nakon usisavanja 🤦 zapečatio uvo nekom krpom koju ću da nosim dva dana. Ništa ne čijem. Put do pakla popločan je padom imuniteta

 

pratim i prilazem upalu mokracnih kanala ili bubrega ili bizarnu nuspojavu lijeka kojeg pijem za perikarditis, evo me u euromediku, long tajm no si

 

  • Tužno 9
Link to comment
3 minutes ago, morgana said:

 

pratim i prilazem upalu mokracnih kanala ili bubrega ili bizarnu nuspojavu lijeka kojeg pijem za perikarditis, evo me u euromediku, long tajm no si

 

Ako bude ovo prvo, piši, probala sam sve preparate, tačno znam šta funkcioniše a šta na :D

Link to comment

cistitis vjerovatno, dobila sam neki opsti antibiotik dok cekam lab i urinokulturu, u ponedeljak ultrazvuk. vazno mi je da nije nuspojava tog kolhicina koji pijem za perikarditis (a njega imam poslije korone 2x), posto u nekom promilu daje problem sa bubrezima.

 

jebem ja malo mater vise koroni, vuhanu, pijaci i svemu. 

  • +1 9
  • Tužno 1
Link to comment
6 minutes ago, I*m with the pilots said:

Brate mili  :/ Da se pokrijem ušima i nadam da je samo ovo užasno grlo, kad vidim šta je kod vas :/

 

bices ok :heart:

 

mi malo sjebaniji smo manjina.

a bicemo i mi dobro.

 

  • +1 6
  • Wub 2
Link to comment

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now
×
×
  • Create New...