Jump to content
IGNORED

Zaraženi forumaši protiv korone


BarryWhite

Recommended Posts

@renne

kolko sam skontao, ti nisi imao simptome al si se testirao za svaki slucaj, situacija oko svastike. da li da uradim antigen? bukvalno mi nista nije, al me zanima dal sam asimptomatski mozda

Link to comment
21 hours ago, cedo said:

samo na sebe mislis :D 

I ja gledam prvo kakav sad busti legenda a kaže nije primila buster pa se setim da je to ipak Tsai :lolol:

Tipično muško kad je makar i blizu temperature, ako dobije Kojotušu možemo svi da se selimo s foruma. Ali zato će INEP da procveta 🤑

  • Haha 4
Link to comment
3 hours ago, Tsai said:

@renne

kolko sam skontao, ti nisi imao simptome al si se testirao za svaki slucaj, situacija oko svastike. da li da uradim antigen? bukvalno mi nista nije, al me zanima dal sam asimptomatski mozda

Imao sam ja i simptome, pošto me savatala upala sinusa

Ja bih svakako uradio antigen

Link to comment
4 minutes ago, renne said:

Imao sam ja i simptome, pošto me savatala upala sinusa

Ja bih svakako uradio antigen


izgleda je i epidemija upale sinusa, znam bar petoro koji trenutno boluju (i to baš baš), yours truly included - a počelo je kao slinavljenje i glavobolja pre dve nedelje, pošto se kolega sa istim simptomima testirao i bio pozitivan odem i ja da se testiram i nije korona, nastavi se glavobolja, da bi pre nedelju dana krenuli nesnosni bolovi u predelu sinusa i gremlini iz nosa i temperatura 37.5 dva dana za redom. treći dan sam na panklavu, gremlini se povlače, ali glavobolja ne.

Link to comment

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now
×
×
  • Create New...