Jump to content
IGNORED

Zaraženi forumaši protiv korone


BarryWhite

Recommended Posts

On 28.9.2021. at 8:01, renne said:

Kaže test negativni oboje. i e i ja.

Samo dobra stara upala sinusa, kad joj vreme nije

 

Izgleda da je epidemija i upale sinusa :). Moja ćera, prvak, u prošli petak dobila temperaturu, doduše nižu oko 37,6 max, glavobolja, zapušen nos, malaksalost... Noć petak na subotu, kad smo mislili da će biti besana noć, spadne joj temperatura, a sutradan prođe glava, živnula totalno... kao gumicom izbrisani simptomi, osim blago zapušenog nosa... testirali smo je naravno i negativna je bila, rekla lekarka da je upala sinusa i dala joj neki antibiotik i probiotik... ne ide nedelju dana u školu...

 

A za vikend i mene i ženu uhvati neka malaksalost, bukvalno nismo mogli da mrdnemo u nedelju... ja sam bio ubeđen da je kovid (neki kažu da je to zbog promene vremena)... u ponedeljak kao novi oboje... inače žena se bustovala kinezom, posle dva kineza, a ja fajzerom...

  • +1 4
Link to comment
5 minutes ago, Valkyrie said:

+ ambrozija od koje se neki poznanici rastavljaju od života (a i moj stariji sin je na Xyzalu) 

 

Mene je prošlo pre jedno 7 dana, dotle, jedno 15 je bilo bočica kapi na dan, i povremeni cafetin za tintaru.

Link to comment
+ ambrozija od koje se neki poznanici rastavljaju od života (a i moj stariji sin je na Xyzalu) 
Kod opadanja efekta vakcina možda se pojavljuje opet i sinusitis ko je podložan. Mene još drži

Inviato dal mio Mi 9 Lite utilizzando Tapatalk

Link to comment

3. dan curi nos, od jutros kao da su i sinusi konačno zablokirali i blaga glavobolja, nikakva temperatura, malaksalost i slično... Sve se nadam popustiće da se ne akam ceo dan po lekarima al govno se ne da. Inače u aprilu revakc. Fajzerom, pre 2 nedelje radio antitela na 800 (ref. vr. 50). U bilo kom drugom slučaju ovo bih izgurao kući sa čajevima jer ovakav simptom iskusim bar 2 puta godišnje kad pokupim neki virus, ovako ne znam šta da radim... :sad:

Link to comment
12 hours ago, Valkyrie said:

+ ambrozija od koje se neki poznanici rastavljaju od života (a i moj stariji sin je na Xyzalu) 

I oko mene gomila njih, i sam sam muku mučio zadnjih par godina, ali ove nisam ni osetio, ne znam ni sam na koju foru. :unsure:

Edited by mraki
Link to comment
1 hour ago, ducca said:

3. dan curi nos, od jutros kao da su i sinusi konačno zablokirali i blaga glavobolja, nikakva temperatura, malaksalost i slično...

Moja žena imala sve to + temepraturu pre 2-3 dana...

 

Ispostavilo se da je jaka bakterijska upala, ne Corona... Rešilo se sa 2 dana antibiotika...

Link to comment
19 minutes ago, mraki said:

I oko mene gomila njih, i sam sam muku mučio zadnjih par godina, ali ove nisam ni osetio, ne znam ni sam na koju foru. :unsure:

Nosš masku kad izlaziš iz kuće i nemaš u blizini kuće neki rasadnik, verovatno...

Link to comment
14 minutes ago, radisa said:

Moja žena imala sve to + temepraturu pre 2-3 dana...

 

Ispostavilo se da je jaka bakterijska upala, ne Corona... Rešilo se sa 2 dana antibiotika...

 

Pazi ovo nije nemoguće, visio sam na nekom bazenu pre par nedelja dok sam bio na moru, i tad mi prvi put curkao nos 2 dana al prestalo ubrzo, sad ponovo posle nekih 3 nedelje slavina otvorena. Nerealno. Zakazujem bris

Link to comment
56 minutes ago, mraki said:

I oko mene gomila njih, i sam sam muku mučio zadnjih par godina, ali ove nisam ni osetio, ne znam ni sam na koju foru. :unsure:

 

Apsolutno isti slučaj i kod mene, svake godine se raspadam od aprila do oktobra, sad apsolutno ništa. :mellow: A još sam sad na imunosupresivnoj terapiji.

 

S druge strane znam masu ljudi koji nikada nisu imali problem sa alergijama, uključujući i moju mamu, a sad ne mogu da se sastave. Baš čudno.

Link to comment

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now
×
×
  • Create New...