Jump to content
IGNORED

FK Radnički Niš 2020/2021


W.F.C.

Recommended Posts

Vidi se da je u prici fabule... A teli ste da ga kecate i besite za jajca... [emoji23]
Za jajca smo se šalili, a za ovo drugo šta će mu pa fali.... [emoji16]

Poslato sa VTR-L09 pomoću Tapatoka

Link to comment
2 minutes ago, Boki Nis said:

Za jajca smo se šalili, a za ovo drugo šta će mu pa fali.... emoji16.png

Poslato sa VTR-L09 pomoću Tapatoka
 

Nije sapun pa da se istrosi.. 

Link to comment

Sad će Djumi to da skocka. Problem sa Batakom je bio što je sujetan , što misli da ume kao Lalat al evidentno je od letos bilo da je podpao pod razne uticaje menadzersko roditeljske. Uzgred sutra putuju na mini pripreme al ajd da ne pišemo sve mi nek napiše i neko drugi. . .

Link to comment

Đumi je jedan od retkih preostalih starih fudbalskih znalaca u zemlji, a da pritom nije prolupao kao npr Kosan. Skroman, normalan čovek, drži časove fudbala svim ostalim trenerima. Trebalo bi da ih prekomponuje kako valja...

  • +1 1
Link to comment

Ja samo da zvanicno pozdravim dolazak Djumija koga sam jedva prezalio kad ga smenise.

Sto kazete retko dobar trener i trener koji nije prolupao i nema nadimak tipa: setac, cokanjce i sl. i tikove ko sto su pojedinci imali. Samo Toncev sad da bude pametan i da ga zadrzi na duze staze. Nadam se da ga nije doveo zato sto ce sa njim tranzitni period izmedju dva trenera da bude najmanje bolan?!?!?!

  • +1 1
Link to comment

Djumi je doveo svoj strucni stab. Prvi pomocnik mu je Stefan Jankkovic, mladi momak koji je radio kao trener u omladinskim selekcijama Vojvodine, posle i mladim reprezentacijama Srbije. Dolaze i analiiticar i jos jedan takodje mladi trener. Bice tu spoja mladosti i iskustva. Kine i acKi ostaju u timu.

Sent from my SM-G988B using Tapatalk

Link to comment
Guest
This topic is now closed to further replies.
×
×
  • Create New...