Jump to content
IGNORED

FK Radnički Niš 2020/2021


W.F.C.

Recommended Posts

1 hour ago, Rumpelstiltskin said:

El ti to na Merošinu persiraš ?

Sent from my MI 6 using Tapatalk
 

pa na njega b...na kur ne reaguje ,pa reko da probamo s lepo...:D

Edited by Boki Nis
  • +1 1
Link to comment
11 minutes ago, Constantin said:

Uvek se presečem, pa me neka nada na nakratko obuzme, kad vidim Cakija na klupi...:unsure:

I mene isto preseče al kad vidim Bataka. Al hajd da vidimo dal će se uhvati  za slamku spasa pred pauzu. Idealno je to sto sledi dvonedeljna pauza pa ako / ko god  ostane /dodje ima vremena da slaže kockice na kraju prelaznog roka. 

Link to comment

ovo je užas... sve se svodi na ispucavanje lopte, i onda kao da se Kojic ili neko zagradi i tutne loptu napred... nikakva akcija, ništa...

 

niti igramo u gostima, niti je Mladost Mančester, a nije ni naša ekipa tako loša pa da se opravda ovakva igra...

 

da je publika tamo dobili bi svi po onu rabotu... ostane li ovako Ivica ne prašta, malo mu treba.. 🙄

Link to comment

Batak računa na Tenka, Đurička i "jagodu" i da će napraviti nešto od ekipe. Ovudvojicu će garant da pusti sa klupe u drugom poluvremenu i osetiće se razlika. Kakvi Todori i Kristijani....

 

Apropo "bojkota"....ako nije naređen, a nije verujem, nije ni Ivica tupcha, će razbuca bandu.....to mu bar nije problem. Nije hipersenzitivan ... :dry:

Link to comment
Guest
This topic is now closed to further replies.
×
×
  • Create New...