Jump to content
IGNORED

KK Partizan 2020/21


shimpu

Recommended Posts

1 minute ago, Ted said:

 

ako se ne varam ovog Lazića je na klupi Zvezde nasledio upravo Radonja. ili grešim?

 

Mislim da gresis ali se ne secam najbolje. Lazic je dobio nogu na pocetku sezone posle dva vezana poraza, Radonjic je dosao pred zavrsnicu lige. Da ga jebes ne mogu da se setim ko je izmedju njih dvojice vodio tim tako da si mozda i u pravu.

Link to comment

"rasko, treba nam inicijativa", cuveni tajmaut na -20 u zadru.

vidjam cesto milivoja u mom kraju, ocigledno mi je komsija, drago mi je sto se vraca na veliku scenu na nekoliko dana.

Edited by Nikodije
  • Haha 2
Link to comment
1 minute ago, harper said:

 

Mislim da gresis ali se ne secam najbolje. Lazic je dobio nogu na pocetku sezone posle dva vezana poraza, Radonjic je dosao pred zavrsnicu lige. Da ga jebes ne mogu da se setim ko je izmedju njih dvojice vodio tim tako da si mozda i u pravu.

 

rekoše momci da je Vukoičić bio tom periodu

 

ajde pa nek nas Ostoja iznendi nekom fotkom na tw ili instagramu, kao sa Trinkijem.....ono kao on i Erik Spolstra, kafić, pregovori :D

Link to comment

Ode Scepo. Zeleo sam da uspe, jedan od omiljenijih igraca tih sezona, pamticu ga po dugoj dvojci u Vrscu i performansu u finalu EP u Turskoj, a ne po ovih par meseci.

 

e: i 40 poena Uralu, naravno.

Edited by Lord Stef
Link to comment

od svih mogućih i zamislivih ishoda sa ovakvim kockanjem, ovaj je bio najrealniji

 

krivica je na upravi, Vlado je tu najmanje grbav

 

sve u svemu izgubili smo nekoliko meseci bez potrebe i sad debelo kaskamo za konkurencijom

Edited by Ted
Link to comment
15 minutes ago, Ted said:

od svih mogućih i zamislivih ishoda sa ovakvim kockanjem, ovaj je bio najrealniji

 

krivica je na upravi, Vlado je tu najmanje grbav

 

sve u svemu izgubili smo nekoliko meseci bez potrebe i sad debelo kaskamo za konkurencijom

+1

zao mi je kad ovako glupo potrosimo neke gotivne likove

Link to comment
Guest
This topic is now closed to further replies.
×
×
  • Create New...