Jump to content
IGNORED

KK Partizan 2020/21


shimpu

Recommended Posts

dobar je Radonja, lep posao je uradio sa limenkama

 

da dovedemo mi još jednog crnogorca pa nek ostane kao prethodni, 10+ godina, ne ide nam dobro ovo sa promenama trenera :D

Edited by Ted
Link to comment

jao dusan dubljevic, gde si se njega setio. secam se one sezone kada je sutjeska igrala aba, on ih trenirao, bilo je komicno koliko pokusava da imitira dujana, gestovima, govorom, psovkama...

Edited by Nikodije
  • Haha 1
Link to comment
1 hour ago, Djuro said:

Radonja je grobar, garant.

Dok smo bili u vojsci, trenirao je sa KKP.

to ti kažem, naš čovek koji je silom prilika službovao u neprijateljskoj vojsci

Link to comment

Ne znam, zao mi Scepanovica, ali dobro, zaboravice se sve ovo i pamticu samo lepe stvari vezane za period dok je bio igrac.

 

Nego, ovo je bas neiskusan potez uprave. Pa valjda treba prvo ono saopstenje "poslednje upozorenje", kako klub ima puno poverenje u trenera i strucni stab i kako im ne pada na pamet da menjaju trenera, a onda dva dana kasnije konferencija za novinare sa novim trenerom. 

Link to comment

"Nakon serije rezultata koji nisu u skladu sa ambicijama kluba, Partizan je doneo odluku da ekipu na utakmici protiv Igokee ne vodi Vlado Šćepanović. Kako su asistenti Aleksandar Matović i Dejan Mijatović pozitivni na Kovid-19, tim će voditi trener juniora Milivoje Lazić"

Link to comment

Nothing to see here, nastavlja se uspešan projekat pod radnim nazivom "uvek si drugi i to ti ne smeta" 

 

Glupim navijačima se podmeće bivši igrač, dobar lik, spreman da se brzo potroši, iako je svakom normalnom jasnom da je njegova krivica minimalna, da Trinkijerijem tim može da igra kod Trinkijerijs. On se pušta da ide lagano zato što smo previše poleteli, možda bi čak zajebali državni projekat za evroligu. Ove se godine to neće prepustiti slučaju. 

Edited by theanswer
Link to comment
Guest
This topic is now closed to further replies.
×
×
  • Create New...