Jump to content
IGNORED

KK Partizan 2020/21


shimpu

Recommended Posts

Karma is a beach...

 

Imao si trenera imao si sistem. Bilo ti skupo da dovedeš dva - tri igrača? E pa sada ćeš da plaćaš Šćepu, novog trenera, njegovu želju (doselekciju) i plus ćeš morati da uručiš par otkaza igračima. A novi trener ti ne može garantovati da neće ispasti iz eurokupa, dovoljan je još samo jedan poraz i .... provalija.

 

Glupavo napredno govno..

 

 

A-Ti.jpg

Edited by BlackGeorge
  • +1 1
Link to comment
50 minutes ago, Dankan Ajdaho said:

Mislim da nikad nisam video toliko za vreme jednog meča. Je li bilo desetak?

 

Ne znam ali delovalo je tako. Partizan je u prvom poluvremenu, toliko sam gledao, imao ukupno 13 izgubljenih lopti. Koliko od njih je bilo na prvom pasu ne znam, delovalo je da ih ima zaista previse.

Link to comment
13 hours ago, Jimmy Kowalski said:

 

Kako cemo dalje bez Stephona, pitanje je sad?

 

 

 

Iskoristio bih priliku da se u ime navijača Partizana sa foruma zahvalim klubu Burg, igračima, trenerima, navijačima, tetkicama, obezbeđenju, rukovodstvu, osnivačima kluba, svim građanima istoimenog mesta, kantonu, regionu i celoj Francuskoj. Hvala vam i svi vas mnogo volimo.

 

Više je Anđušić učinio sada za Partizan nego mnogi u klubu u poslednjih nekoliko godina.

  • +1 1
Link to comment
17 hours ago, BlackGeorge said:

Karma is a beach...

 

Imao si trenera imao si sistem. Bilo ti skupo da dovedeš dva - tri igrača? E pa sada ćeš da plaćaš Šćepu, novog trenera, njegovu želju (doselekciju) i plus ćeš morati da uručiš par otkaza igračima. A novi trener ti ne može garantovati da neće ispasti iz eurokupa, dovoljan je još samo jedan poraz i .... provalija.

 

Glupavo napredno govno..

tintoreto je dobijao sve igrace koje je hteo.. dulou se nije ni 30% ucinjavalo sa zahtevima koliko je tintoretu..

tako da je teska nebuloza da je otisao posto nije dobio 2-3 igraca, cak nije ni otisao za vise para.. otisao je jer je bayern vezan™ za el, i sto je ozbiljniji i stabilniji projekat™..:fantom:

Edited by Shaq
Link to comment
13 minutes ago, Joe D said:

ne moze dzirlo, ima podcast

 

a sta fali filipovskom?

 

Realno, nije se brukao do sada.

Ali nije dovoljno blizu timu i klubu usred sezone; ne poznaje odnose, pitanje kako će proceniti mogućnosti tima koji ima dosta rezervi u sebi. Trebaće vremena da se saživi sa timom, a nama gori. Džile može da uskoči odmah.

Link to comment
Guest
This topic is now closed to further replies.
×
×
  • Create New...