Jump to content

KK Partizan 2020/21


shimpu

Recommended Posts

14 minutes ago, bradilko said:

sto ne igra mozli?

 

povredio se jos na pocetku..

lm, koliki su samo odron ruski igraci, ne znaju ni da hodaju a ni jedan nema ispod 300k.. da su srbi ne bi ni na gradjevini mogli da rade.. al sto se kaze, bolje biti srecan nego pametan..:fantom:

Link to comment
30 minutes ago, theanswer said:

Nikad mi neće biti jasno šta je koji moj kurac toliko Šćepanović zgrešio osim što je trener ekipe koja ne igra dobro pa da se ovoliko pljuje i vređa za ovako kratko vreme? Ok, možda nije dobar trener i to je to, preveliki zalogaj za njega itd. Jedini greh sem toga je što se uopšte prihvatio ovog posla koji dozvoljava da ga svaka šuša koja nije šutnula ka košu u životu pljuje i leči svoje životne frustracije na njemu. Je l' treba da da otkaz posle 4 utakmice? Pa to niko živ ne bi uradio zdravog razume i čiste pameti pogotovo uz ovakav raspored. 

 

Ako se već ide iz te perspektive da je u treneru ključni problem ovog tima a ne u ovome što ovi na terenu pokazuju onda je jasna adresa i za to. A pisao sam da je tim manje više isti ko prošle sezone ali da to ne znači toliko jer je to Trinkijerijev tim gde se kod njega uspostavila neka hijerarhija i da ne može to sad svako da preuzme makar i bio sa njima svo vreme i makar bio i njegov pomoćnik. 

 

 

 

Trener je odgovoran kako mu ekipa izgleda na terenu. Ovo veceras nam je uz Borac najslabija partija, i to nema veze sa promasajima, vec odnosom prema igri.

 

A ne znam sto te iznenadjuje pljuvacina po treneru kada su rezultati losi, to je default reakcija dobrog dela navijaca. Bilo uvek i bice uvek..

  • +1 1
Link to comment

Šćepo je ok lik, i to je to. Što prije ode to bolje i za njega i za klub. Ovako ćemo se mrcvariti dok ne pukne od nekog Splita 20 razlike, kad će svejedno podnijeti ostavku.

I naravno da nije problem on, kao što ni Božić nije bio. Problem je onaj koji se godinama mucenik bori kroz institucije.

Link to comment

ne kapiram sta izmislja scepanovic. zna ekipu i samo treba da nastavi tim putem uz eventualno neke sitnije promene u skladu sa novim igracima. 

sve u svemu ne moze to sto hoce da nametne igracima i treba da ide. nema od te saradnje srece za partizan.

Link to comment
55 minutes ago, BWA said:

Šćepo je ok lik, i to je to. Što prije ode to bolje i za njega i za klub. Ovako ćemo se mrcvariti dok ne pukne od nekog Splita 20 razlike, kad će svejedno podnijeti ostavku.

I naravno da nije problem on, kao što ni Božić nije bio. Problem je onaj koji se godinama mucenik bori kroz institucije.

Nije samo on (Prislonica) problem. Problem su i Lončar i ekipica koja je radila Trinkijeriju iza leđa dok ga nije na kraju i oterala. I oni moraju da idu.

  • +1 1
Link to comment

iskreno, nije mi neko iznenađenje ovakav rezultat. negde mi je bilo bliže realnosti da će ovako da ispadne, nego nekakav veleobrt.

 

nije ovo samo pitanje trenera, ništa ovde ne funkcioniše, na nivou kluba generalno.  nekako mi svi izgledaju pomireni sa nekom sudbinom koja im je dodeljena, pa bezvoljno statiraju. eto tako sve skupa izgleda, ovako sa strane gledano.

 

rekoh već, ništa mi ovo nema logike. Ostoja, kakav god da je, nije lud da je mogao da pomisli da će da metne Šćepu umesto Trijkija i da će da nastavi tamo gde je stao u martu. mislim, nije potrebno posebno obrazlagati ovo. ostaje samo pitanje šta je mislio. odnosno, koji su ciljevi za ovu sezonu. ako su isti kao i prethodne sezone, onda je bilo jasno i pre početka sezone da je to utopija. Budućnost, Mornar i Cedevita imaju ozbiljne timove, Zvezda ima tim koji je pravljen za EL. čak i da je ostao Trinikijeri bilo bi jako teško i neizvesno do samog kraja (sa ovom selekcijom igrača, mada nisam siguran da bi Trinki birao Miku i Dangubića npr). moguće da je Trinki i otišao jer nije dobio garancije za doselekciju tima i podizanje kvaliteta. 

Link to comment
Guest
This topic is now closed to further replies.
×
×
  • Create New...