Jump to content

KK Partizan 2020/21


shimpu

Recommended Posts

bolje igramo ovu drugu cetvrtinu, da im nismo dali 10 razlike fore bilo bi egal. svidja mi se na momente kako igramo odbranu, grizemo. s druge strane bolno prezivljavamo svaki minut stefana jankovica na terenu.

Link to comment
8 minutes ago, goofs said:

bolje igramo ovu drugu cetvrtinu, da im nismo dali 10 razlike fore bilo bi egal. svidja mi se na momente kako igramo odbranu, grizemo. s druge strane bolno prezivljavamo svaki minut stefana jankovica na terenu.

 

Ista je budala kao kada je došao u Zvezdu, 3 godine ništa nije napredovao. Posebno iritira njegovo džordanisanje, kakve nebuloze on šutira, pakao.

Link to comment
6 minutes ago, Tresko said:

Gde je Mosley?

Povredio se. Nadam se ne ozbiljno.

 

Samo pet razlike za njih. Najviše zbog njihove zbunjenosti na našu zonu u drugom delu 1/4. Dosta dobru odbranu smo igrali ali previše soliranja u napadu. Mislim da smo i u skoku bolji, nisam gledao statistiku. Srećom da nisu mnogo kaznili našu oooopasnuuu kaubojštinu u napadima prvih 5 minuta. Ono rasulo se retko viđa. :ph34r:

S.Janković i Gordić najviše solirali. Gordić je zato i klupiran.

Iz prvog poluvremena će mi ostati kao najjači utisak pokušaj fadeaway-a od N.Jankovića :laugh:

Edited by BlackGeorge
Link to comment

Zagorac možda ne može da pogodi otvorenu trojku ali zato ne želi da se vrati u odbranu posle iste nego ga Holand pretrčava bez lopte i završava kontru uz nesportsku Mekintajera koja u suštini rešava. 

Edited by theanswer
Link to comment
2 minutes ago, Ted said:

mrtvi smo....nešto debelo nije u redu sa ovom ekipom

Nije u redu duvač šiški, čovek je totalni diletant kao trener. Što pre dovedu nekog pravog trenera, biće bolje.

  • +1 2
Link to comment
Just now, Tresko said:

Nije u redu duvač šiški, čovek je totalni diletant kao trener. Što pre dovedu nekog pravog trenera, biće bolje.

 

plašim se da nije to, ili da nije samo to u pitanju

Link to comment

Nikad mi neće biti jasno šta je koji moj kurac toliko Šćepanović zgrešio osim što je trener ekipe koja ne igra dobro pa da se ovoliko pljuje i vređa za ovako kratko vreme? Ok, možda nije dobar trener i to je to, preveliki zalogaj za njega itd. Jedini greh sem toga je što se uopšte prihvatio ovog posla koji dozvoljava da ga svaka šuša koja nije šutnula ka košu u životu pljuje i leči svoje životne frustracije na njemu. Je l' treba da da otkaz posle 4 utakmice? Pa to niko živ ne bi uradio zdravog razume i čiste pameti pogotovo uz ovakav raspored. 

 

Ako se već ide iz te perspektive da je u treneru ključni problem ovog tima a ne u ovome što ovi na terenu pokazuju onda je jasna adresa i za to. A pisao sam da je tim manje više isti ko prošle sezone ali da to ne znači toliko jer je to Trinkijerijev tim gde se kod njega uspostavila neka hijerarhija i da ne može to sad svako da preuzme makar i bio sa njima svo vreme i makar bio i njegov pomoćnik. 

 

Biće možda da je namazani Italijan ipak znao malo i posla a ne samo da recituje Dantea. 

Link to comment
3 minutes ago, theanswer said:

 

 

Biće možda da je namazani Italijan ipak znao malo i posla a ne samo da recituje Dantea. 

Ne da će biti, nego je tako. Trinchieri je ozbiljan trener, a ne kao ovaj koji glumi neku strogoću, pa ostavlja jednog od najboljih igrača kući zato što mu je zaboga nešto prigovorio. A bolje je da ga sad odmah smene, da se ne gubi vreme, jer je već očigledno da tu leba nema.

  • +1 1
Link to comment
Guest
This topic is now closed to further replies.
×
×
  • Create New...