Jump to content
IGNORED

KK Partizan 2020/21


shimpu

Recommended Posts

1 hour ago, April said:

...i to je glavno pitanje za Šćepanovića - zašto ti se igrači bude tek povremeno?  Preciznije: kako Saša Obradović drži tim u fokusu 40 minuta?

 

Zato što je Saša Obradović neuporedivo iskusniji. Trener je već 15 godina, ima i trofeje iza sebe, a Šćepanović je nekoliko godina bio asistent, ne računam ono malo što je vodio Budućnost. Nije problem u Šćepi već u angažovanju nedovoljno iskusnog trenera za Partizan.  

Link to comment
58 minutes ago, copkillah said:

 

Zato što je Saša Obradović neuporedivo iskusniji. Trener je već 15 godina, ima i trofeje iza sebe, a Šćepanović je nekoliko godina bio asistent, ne računam ono malo što je vodio Budućnost. Nije problem u Šćepi već u angažovanju nedovoljno iskusnog trenera za Partizan.  

bio je i tinki linki daleko iskusniji, sa trofejima naspram asistenta tomica, plus tomic ostao bez prvog pleja i glavnog nosioca igra kroz celi sezonu, pa je opet  otresao istog tog preiskusnog zabara sa sve midjetom..:fantom:

Link to comment

@Shaq

 

Ogromna je razlika kada prođeš cele pripreme sa ekipom i imaš ekipu pravljenu po svom ukusu, a to pre dve sezone kod Trinkija nije bio slučaj.

 

Jeste šbbkbb, ali prilično sam siguran da bi prošle sezone na 3 pobede bila druga priča , bio sa druge strane Šakota ili Tomić.

 

Edited by Milošica
Link to comment
17 minutes ago, Milošica said:

@Shaq

 

Ogromna je razlika kada prođeš cele pripreme sa ekipom i imaš ekipu pravljenu po svom ukusu, a to pre dve sezone kod Trinkija nije bio slučaj.

 

Jeste šbbkbb, ali prilično sam siguran da bi prošle sezone na 3 pobede bila druga priča , bio sa druge strane Šakota ili Tomić.

 

 

Svaka čast što razumno odgovaraš na flejm.

 

Link to comment
25 minutes ago, Milošica said:

@Shaq

 

Ogromna je razlika kada prođeš cele pripreme sa ekipom i imaš ekipu pravljenu po svom ukusu, a to pre dve sezone kod Trinkija nije bio slučaj.

 

Jeste šbbkbb, ali prilično sam siguran da bi prošle sezone na 3 pobede bila druga priča , bio sa druge strane Šakota ili Tomić.

 

offcourse not..

uvek ce na terenu bolje  igrati tim koji ima trenera koji zna da izvuce kvalitet od tima koji ga na papiru ima manje, nego li trener pocetnik koji na papiru ima kvalitetniji tim..

do te po serije u abi, imao sam misljenje da je tinki linki dobar trener, al onakvu situaciju ne bi trebao da propusti ni trener pocetnik a kamoli neko ko je imao toliko vise iskustva u odnosu na kolegu.. tako da od tada nemam sumnje da je klasicna prevera, sto se i potvrdilo..

da se razumemo, vise hvata na pricu, nego sto je zaista odlican trener u tom smislu.:fantom:

Edited by Shaq
Link to comment

Trinkijeri je vrhunski trener. Nije top dog kao Zoc, Kokoskov, Mesina, Pesic, Vujosevic, Aito i jos par njih iz stare garde ali je odmah ispod njih u toj klasifikaciji. Prilicno sam se obradovao kad je otisao iz Partizana.

Link to comment
37 minutes ago, harper said:

Trinkijeri je vrhunski trener. Nije top dog kao Zoc, Kokoskov, Mesina, Pesic, Vujosevic, Aito i jos par njih iz stare garde ali je odmah ispod njih u toj klasifikaciji. Prilicno sam se obradovao kad je otisao iz Partizana.

on je dobar, al svakako nije vrhunski, al zbog marketinga™ koji sprovodi, ljudi ne retko prave gresku i svrstavaju ga u vrhunske..

najbolja asocijacija za njega mi je ovaj..

:fantom:

Link to comment
26 minutes ago, Nikodije said:

Vi to šilbujete Tomasa?

 

Od starta se videlo da ga Šćepa ne voli, ali ne bi me čudilo da ga ubrzo na klupi zameni neko kome se dopada trenutni sastav :fantom: 

Link to comment
11 minutes ago, copkillah said:

 

Od starta se videlo da ga Šćepa ne voli

 

Prošle godine isto počeo dobro, svi se oduševili i posle par utakmica bulja. I tako do kraja. Bio sam iznenađen što je uopšte ostao u rosteru.

 

Podržavam šilbovanje.

Link to comment

U ovom trenutku najmanje tri igrača bi mogla da se odstrane, kao što je prošle godine to urađeno sa Peinersom i Parahuskim. Rašon je zajebant, ali od njega i može u nekim mečevima da se iscedi kakva korist. Nikola Janković i Dangubić istovremeno u petorci su horor koji nijedan trener ne može da hendluje. 

Nije tu voljni momenat u pitanju, momci su jednostavno omašili sportsku disciplinu. 

Link to comment
15 minutes ago, April said:

 

Prošle godine isto počeo dobro, svi se oduševili i posle par utakmica bulja. I tako do kraja. Bio sam iznenađen što je uopšte ostao u rosteru.

 

Podržavam šilbovanje.

 

Zato sto je potpisao 2godisnji ugovor. Nudili ga letos svima, niko ga nije hteo..

Link to comment
Guest
This topic is now closed to further replies.
×
×
  • Create New...