Jump to content
IGNORED

KK Partizan 2020/21


shimpu

Recommended Posts

59 minutes ago, goofs said:

 

Ovo je zapravo sustina. Nije preveliki problem istrpeti novog trenera ako se pokaze perspektivan, ali mi smo u trecoj godini ciklusa i gradili smo tim za ovo sad, a ne za nesto sto ce biti za 2-3 godine.

Tako je.

U ovoj trećoj godini ciklusa se mora izroditi plod - a to je evroliga. Ako nema evrolige Ostoja mora da ide. Sad kako će to da izvede ne znam, ima 2 puta do tog cilja (aba i evrokup). On smatra da može sa Šćepom, pa ne bih baš rekao da će to ići. 

Valjda je i njemu u interesu da ostvari cilj a ne da nas zajebava. Te njegove prazne priče preko vojnika Tegeltije ne prolaze niti će proći.

Link to comment

gledo sam danaske podkast sa dziletom i sasom radojevicem (gost bogdan).

dzile u analizi partizana maltene odusevljen kako peglamo odbranu jako i u meso. kaze vidi se ozbiljan rad, svi trce u tranziciji.

reko jos (a slozili se srle i bogdan) da je ovo tek pocetak i da je najbitnije posle. za ovu fazu koliko sam cuo je veoma zadovoljan onim sto zeli scepa. e sad da li je to samo trenerska solidarnost ne znam. 

krivo mi je sto je u odsutnom trenutku drzao onog miku koji ne zna da brani pik ili bar da ga je turio da mlatara rukama da ometa izvodjenje. 

Link to comment
5 minutes ago, Dankan Ajdaho said:

 

Šćepa sada vrši tranziciju iz pozicije ortaka u poziciju šefa. To je veoma nazahvalan posao i bilo bi dobro da ga svi koji se bilo šta pitaju podrže u tome.

 

Očito je da ga igrači (makar jedan deo, a to su oni kojima je objasnio kako stvari stoje) i dalje pre svega doživljavaju na prst u dupe. To jednostavno ne može tako u ozbiljnom timu i kraj priče.

 

To je ok, ali on ima problem da je postao trener u ekipi u kojoj se rezultati traze sad i odma. Da zanemarimo badalonu, on ima dva poraza kuci u abi u dve utakmice. S obzirom da to ipak nije liga u kojoj svako moze svakog da pobedi, namece se da je vec u problemu kada se ima u vidu zavrsni plasman. Ja protiv scepe nemam nista, gotivio sam ga kao igraca, ovako sa strane deluje kao ok lik. Cini mi se jedino da je krenuo krivim putem, jer da bi davio, pickarao i slao u svlacionicu ipak moras iza sebe da imas neki autoritet i rezultat. A  on to trenutno nema

 

Link to comment
2 minutes ago, bradilko said:

gledo sam danaske podkast sa dziletom i sasom radojevicem (gost bogdan).

dzile u analizi partizana maltene odusevljen kako peglamo odbranu jako i u meso. kaze vidi se ozbiljan rad, svi trce u tranziciji.

reko jos (a slozili se srle i bogdan) da je ovo tek pocetak i da je najbitnije posle. za ovu fazu koliko sam cuo je veoma zadovoljan onim sto zeli scepa. e sad da li je to samo trenerska solidarnost ne znam. 

 

 

Dzile nema pojma. Neki procita malo sta pisu internet strucnjaci kako izgledamo na terenu, mozda nesto i nauci..

Link to comment

ma umeli smo mi i sa Duletom da zabludimo u aba ligi, gubimo od raznih.....al kad dođe vreme konačnog obračuna, bivali smo nenadjebivi

 

tako da, dva poraza u abi zaiste ne moraju ništa da znače u konačnom ishodu. tj. ako ga bude i sezona se zaista i završi

Link to comment
1 minute ago, Jimmy Kowalski said:

 

Dzile nema pojma. Neki procita malo sta pisu internet strucnjaci kako izgledamo na terenu, mozda nesto i nauci..

Mogao bi i Marko Marinović neku lepu reč da kaže. On je i praktično pokazao pa može i u nekom podkastu.

Link to comment

Dva poraza apsolutno ne moraju ništa da znače, ali neki detalji pokazuju da igrači ne veruju preterano u košarku Vlade Šćepanovića. Već je u kratkom mandatu imao pičkaranja na terenu sa Gordićem i Tomasom, a i ona situacija gde mu Jaramaz u poslednjem momentu saopštava kakvu je glupost od akcije nacrtao na tajm-autu su popriličan znak za uzbunu. 

  • +1 1
Link to comment

Mi smo protiv Borca bili obična banda, a to jeste do trenera. U jednom momentu odnos skokova 21:9 za Borac?! Taj poraz u ABA može itekako skupo da nas košta. Može recimo da odluči da li ćemo biti četvrti ili peti.

 

Pohvalno je da smo protiv Budućnosti igrali sa mnogo više energije. To što su nam bezbroj puta prodali najprostiji pik je druga stvar, ali energiju i želju smo imali.

Pitanje je samo za šta je ta energija dovoljna.

Link to comment
8 minutes ago, BlackGeorge said:

Mogao bi i Marko Marinović neku lepu reč da kaže. On je i praktično pokazao pa može i u nekom podkastu.

Za gdina podkasta je i fmp  bio previsoka prepreka. Gadan karakter debeli ima

  • +1 2
Link to comment
24 minutes ago, bradilko said:

gledo sam danaske podkast sa dziletom i sasom radojevicem (gost bogdan).

dzile u analizi partizana maltene odusevljen kako peglamo odbranu jako i u meso. kaze vidi se ozbiljan rad, svi trce u tranziciji.

reko jos (a slozili se srle i bogdan) da je ovo tek pocetak i da je najbitnije posle. za ovu fazu koliko sam cuo je veoma zadovoljan onim sto zeli scepa. e sad da li je to samo trenerska solidarnost ne znam. 

krivo mi je sto je u odsutnom trenutku drzao onog miku koji ne zna da brani pik ili bar da ga je turio da mlatara rukama da ometa izvodjenje. 

 

Stvarno delujemo fino kad peglamo odbranu, udjemo u loptu  i istrcimo u tranziciju. Problem je sto smo tako odigrali maksimum 4 cetvrtine u sezoni.

 

  

7 minutes ago, BWA said:

Pohvalno je da smo protiv Budućnosti igrali sa mnogo više energije. To što su nam bezbroj puta prodali najprostiji pik je druga stvar, ali energiju i želju smo imali.

Pitanje je samo za šta je ta energija dovoljna.

 

Pik su nam prodavali izmedju ostalog i zato sto nismo dovoljno pritisli loptu. Tako da je i ta energija bila upitna, pogotovo u prvom poluvremenu. Od sredine trece, kad smo se presaltali na 4 mala smo bili bolji tim, ali cudo je da dotad nismo gubili 20 razlike.

Edited by J.R. Cash
Link to comment
2 hours ago, ZokiAsov said:

 

To je ok, ali on ima problem da je postao trener u ekipi u kojoj se rezultati traze sad i odma. Da zanemarimo badalonu, on ima dva poraza kuci u abi u dve utakmice. S obzirom da to ipak nije liga u kojoj svako moze svakog da pobedi, namece se da je vec u problemu kada se ima u vidu zavrsni plasman. Ja protiv scepe nemam nista, gotivio sam ga kao igraca, ovako sa strane deluje kao ok lik. Cini mi se jedino da je krenuo krivim putem, jer da bi davio, pickarao i slao u svlacionicu ipak moras iza sebe da imas neki autoritet i rezultat. A  on to trenutno nema

 

 

Od izvora dva putića™.

 

Dajem glavu da Vlado nije neki silovatalj i egomanijak koji će sad da šilji kurac na nekome i jabava mater. Kladim se da je prvo pokušao lepim, ali, kako što iz životnog iskustva svi znate, za nekog je dovoljan pogled i lepa reč, a za nekog treba kandžija. Stoga bih na vašem mestu podržao to što pokušava da uspostavi autoritet, bez obzira što nema ozbiljnu zaleđinu (ne može je ni imati), jer bez toga ste stvarno džaba krečili.

Link to comment
13 hours ago, J.R. Cash said:

Pik su nam prodavali izmedju ostalog i zato sto nismo dovoljno pritisli loptu. Tako da je i ta energija bila upitna, pogotovo u prvom poluvremenu. Od sredine trece, kad smo se presaltali na 4 mala smo bili bolji tim, ali cudo je da dotad nismo gubili 20 razlike.

...i to je glavno pitanje za Šćepanovića - zašto ti se igrači bude tek povremeno?  Preciznije: kako Saša Obradović drži tim u fokusu 40 minuta?

Link to comment

Zaboravile se nase utakmice pod Trinkijem, mucenje, jurimo zaostatak od pocetka, "nemamo akcije",  "fali nam ubica skorer", "dobili smo na energiju, ali ne mozemo nista spolja da ubodemo", "stegli odbranu tek u drugom poluvremenu, mora tako od pocetka"..

Link to comment
Guest
This topic is now closed to further replies.
×
×
  • Create New...