Jump to content
IGNORED

KK Partizan 2020/21


shimpu

Recommended Posts

14 minutes ago, J.R. Cash said:

 

Svestan si da su odigrana dva kola

Da.

I svestan sam da smo oba meča kao domaćini izgubili a to nam se prošle sezone desilo valjda isto toliko (dva puta).

Takođe sam svestan da je Borac, koji nas je lagano odradio, gubi od zvezde kod kuće trenutno 25 razlike.

Možda ćemo se i dočepati plejofa ali iznad trećeg mesta nikako sa Šćepom. A možda budemo i peti... Uzdam se u koronu da će ovo rasturiti. Kad nas je već zajebala prošle sezone sad neka zajebe sve.

Sve u svemu ovakva zvezda pa i budućnost (za nijansu - trener) su jači od nas.

Ako se dovede trener onda imamo šansu za evrokup. Tu uđeš među 4 u prvom delu sezonu pa da vidimo dalje..

Edited by BlackGeorge
Link to comment
18 minutes ago, BWA said:

U principu se slažem.

Samo, nemoj zaboraviti da se mjesto trenera KKP ne odbija tako lako. To je san za svakog neafirmisanog trenera. Pa i 1 PB je to prihvatio i završio kako je završio.

I da, pomoćnik bi trebalo i da uči od glavnog trenera.

Znam, zato i ne zameram uopšte Šćepi što je prihvatio.

 

Zameram Ostoji što se pravi blesav i podilazi navijačima sa dovođenjem košarkaške legende za trenera, ne bi li zakrpio nekako teranje Trinkijerija. To mu, naravno, nije prošlo i sada ne zna šta dalje... Osim da se moli bogu i kleči na kukuruzima da ekipa "klikne".

 

Ovako skockana ekipa, fizički dosta dobra, vapi za nekim odličnim a pre svega iskusnim trenerom sa autoritetom.

 

Eh što se Željko sad ne iznervira i kaže "Pomeri se mali da ti pokažem kako ovo treba da se uradi". :)

Edited by BlackGeorge
Link to comment
31 minutes ago, Ted said:

sad se postavlja pitanje, ako nismo mogli pre par meseci, zašto i kako bi mogli sada. šta se to promenilo. umro nepoznati dobrotvor iz Nemačke i ostavio nam 100 miliona evrića u amanet.

 

pa, jedan osrednji trener sa renomeom se prikazao javnosti kao co-host podkaster na lokalnoj TV stanici :naughty: to je ono sto nama treba, jel? dobar trener kojeg niko nece.

Link to comment

@goofs

ne postoji dobar trener koga niko nece, postoji dobar trener koji ne zeli da radi ove sezone :D

 

ostaje da pozelimo Scepi da pronadje magiju i pokrene valjak

 

 

Edited by Ted
Link to comment
48 minutes ago, BlackGeorge said:

Vlada ako je hteo da udari neki svoj pečat onda je morao praviti tim po svojim zamislima. Ovo je Trinkijerijev tim. To što je Vlada bio pomoćni trener i vodio treninge ne znači ništa. Pa ti isti igrači od prošle godine su sa Šćepom na drugarskim osnovama, zato se i dešava ovo ... Otkud mi znamo koja je Šćepina ideja? Ono što trenutno vidimo da je Šćepa nasledio skupu igračku, spakovanu po ukusu i modusu Andree i da ne zna šta će sa njom. A Šćepa nije trenerski klon Trinkijerija. 

Šćepa ovo nikako nije trebao da prihvati, volim ga mnogo ali najebaće najstrašnije. Trebao je lepo da krene od početka u nekom Mornaru, Cedeviti itd... A ne ovako. Očekivanja su opravdano velika, Partizan u evroligi nije bio pet godina ako se ne varam. Prošle godine je napravljen veliki rezultat do pred sam kraj. I sada kada je to prihvatio Šćepa nema nazad, dok ne bude bio oteran, nažalost. 

Još jednom Ostoja je kriv za ovu govnariju a ne Šćepa koji je sebe precenio.

 

 

Ovo je sedma godina.

Link to comment
26 minutes ago, Dankan Ajdaho said:

 

Ovo je sedma godina.

Eto... Još gore.

Ali ajde da kažemo da je prošla godina bačena u bunar zbog korone.

Neka bude šest godina. I to je mnogo za klub velikog renomea.

 

Vlado Šćepanović bi bio možda logičan izbor posle ispadanja u evrokup i odlaska Duleta. Sada već ne.

Edited by BlackGeorge
Link to comment
19 minutes ago, BlackGeorge said:

Vlado Šćepanović bi bio možda logičan izbor posle ispadanja u evrokup i odlaska Duleta. Sada već ne.

 

Ovo je zapravo sustina. Nije preveliki problem istrpeti novog trenera ako se pokaze perspektivan, ali mi smo u trecoj godini ciklusa i gradili smo tim za ovo sad, a ne za nesto sto ce biti za 2-3 godine.

  • +1 1
Link to comment

pogledo sam delove tekme Borca i komšinice.....i apsolutno sam frapiran činjenicom da smo izgubili tekmu.....potpuno mi je nejasno

 

ajd Huventud i Budućnost to je moglo i ovamo i onamo, na karaju krajeva obe smo imali dobijene i obe sjebali, ali brate Borac.....na koju foru

Link to comment
28 minutes ago, Ted said:

pogledo sam delove tekme Borca i komšinice.....i apsolutno sam frapiran činjenicom da smo izgubili tekmu.....potpuno mi je nejasno

 

ajd Huventud i Budućnost to je moglo i ovamo i onamo, na karaju krajeva obe smo imali dobijene i obe sjebali, ali brate Borac.....na koju foru

Pogledaj snimak😆

Šalim se, nemoj, trebaš nam na forumu.

Link to comment
pogledo sam delove tekme Borca i komšinice.....i apsolutno sam frapiran činjenicom da smo izgubili tekmu.....potpuno mi je nejasno
 
ajd Huventud i Budućnost to je moglo i ovamo i onamo, na karaju krajeva obe smo imali dobijene i obe sjebali, ali brate Borac.....na koju foru
Na foru što kod Šćepe mogu da biraju protiv koga im se igra, protiv koga ne

Sent from fav toy

  • +1 1
Link to comment
26 minutes ago, goofs said:

 

Ovo je zapravo sustina. Nije preveliki problem istrpeti novog trenera ako se pokaze perspektivan, ali mi smo u trecoj godini ciklusa i gradili smo tim za ovo sad, a ne za nesto sto ce biti za 2-3 godine.

 

Kada je Trinki potpisao, jos tada se uveliko govorilo da ce ga Scepa naslediti. Posto se ocekivalo da ce debeli gledati da zapali cim dobije neku dobru ponudu, bilo je samo pitanje da li ce se to desiti kroz 2 ili 3 godine. I tada mahom niko nije bio protiv, govorilo se o kontinuitetu, da smo na duze staze mirni, sve kao ok.

 

I sad kada se taj scenario desio, nista ne valja. Tako da ocigledno za mnoge navijace jeste prevelik problem. Nekoliko utakmica je bilo sasvim dovoljno da se utvrdi da Scepa nije trener za nas (kao sto pre njega to nisu bili Canak, Bozic ili Jovanovic..). Mogu se do besvesti ponavljati izlizane floskule da nemamo luksuz da razvijamo trenere i cekamo da stasaju, ali drugog izbora nemamo. Posto medju 2-3 imena koja bi navijaci zeleli dozivotno na klupi, nijedno nije realno. Ni sada, ni u buducnosti..

Link to comment
12 minutes ago, ZokiAsov said:

Scepa je ocigledno izgubio konce, pokusava na silu da odglumi neku disciplinu, a rezultati su mu porazavajuci. 

 

Šćepa sada vrši tranziciju iz pozicije ortaka u poziciju šefa. To je veoma nazahvalan posao i bilo bi dobro da ga svi koji se bilo šta pitaju podrže u tome.

 

Očito je da ga igrači (makar jedan deo, a to su oni kojima je objasnio kako stvari stoje) i dalje pre svega doživljavaju na prst u dupe. To jednostavno ne može tako u ozbiljnom timu i kraj priče.

Link to comment
Guest
This topic is now closed to further replies.
×
×
  • Create New...