Jump to content
IGNORED

KK Partizan 2020/21


shimpu

Recommended Posts

Ako mislis na zadnji sut, cini mi se da nisu bili koraci. Osim toga bio bi greh ponistiti takav kos u poslednjoj sekundi.

Nas je citavu utakmicu vukao Jaramaz i na kraju je ostao bez snage.

Gordic je morao da igra vise.

Paige skoro da nije ni imao priliku da sutne.

Vise me iznervirao CMM koji je kvalitetno zadivljao par puta.

 

Inace mogli smo da izgubimo i pre ovoga.

Kraj regularnog dela, Mosley daje jedno od dva slobodna bacanja za izjednacenje. Kada je promasio prvo, pomislio sam gotovo.

Nakon toga jos i Ivanovic gadja trojku iz ocaja i pogadja obruc.

 

Neka misli ko sta hoce, ali meni je toliko nedostajao KKP, da sam zadovoljam sto imam priliku da gledam, pa kako bude.

Link to comment
4 hours ago, Jimmy Kowalski said:

Ma navijaci nikad nemaju strpljenja. Mi smo sami skovali nadimak svinja debela, navijaci uvek tripuju da znaju sta je najbolje iako nikad nisu vodili ni kucni savet, a kamoli nesto slozenije.

 

Taj General je terao i House-a da kaki. I za ono juce je Rasa zasluzio. Bas kao sto ga je Trinki ladio na vise utakmica iako nije bio povredjen. Jednostavno je neodgovoran..

 

Šta je uradio, gledao sam prenos ali nisam primetio razlog za udaljavanje s klupe?

Link to comment




Neka misli ko sta hoce, ali meni je toliko nedostajao KKP, da sam zadovoljam sto imam priliku da gledam, pa kako bude.


Ovo.

Inače, nemam nikakav problem sa tri poraza, naprotiv, ovo je najbolje vreme za njih. Pre me muče odnosi trenera i ekipe, problem koji Šćepanović vuče od prvog mandata u Budućnosti. Čekam da vidim kako će motivisati tim u kontinuitetu, kako će integrisati Miku, vratiti Pejdža u procente pre korone, raširiti napad neočekivanim silama poput Trife ili Dangube, dakle samo ono što je tolike godine gledao iza leđa Trinkijerija.

Ukratko, trener je taj koji treba da pronađe put od Nije loše do Trijumfalne kapije. U Šćepanovića je uloženo mnogo, te ga treba negovati kao investiciju i podržati, ali ga se nema šta žaliti i štedeti, jer drugi takve šanse retko dobijaju.

Sent from fav toy

Link to comment

videcemo uskoro kuda plovi brod....idu Uniks, Fmp i Col

kako publike nema nema ni neke presnosti domaceg terena

a nema ni vremena da se mnogo duma i isprobava.....pripremni period je prosao

Link to comment

Ma samo se odlaže neodložno - hitno nam je potreban trener.

 

Imali smo ga ali Ostoja je rešio da posluša savete gospodina Nebojše Čovića pa ga sklonio.

 

Ne znam kako on misli da se plasira u evroligu. Preko Aba lige neće skoro sigurno, tu su već vozovi skoro pa prošli a samim ostankom Vlade na klupi agonija se produžava. Neizvesne završnice će biti rezervisane za naše poraze. Može on da šilji patku i na Trifunoviću, Gordiću, Tomasu... Na kraju će oni šiljiti na njemu. Nema tu leba. On bukvalno ne zna akciju za Pejdža da napravi ali mu zato Dangubić kamenko prangija trojke.

 

Hitno dovesti trenera dok ne bude kasno i za evrokup.

  • +1 1
Link to comment

pa bice jasnije posle ove tri tekme

 

sa druge strane pitanje je mozemo li to da platimo. vidis da se ceka neka presuda, Marfin banka valjda

 

ne mozemo dovesti trenera preko akcije "moja prva plata", mada sa Scepom izgleda kao da smo to uradili. a ako smo u buli bolje nikoga da ne dovodimo.

Edited by Ted
Link to comment

Vlado po svaku cijenu pokušava da udari neki svoj pečat u igri tima. Ne kontam što to radi. Ima maltene isti tim kao i prethodne sezone, bio je pomoćnik i sve što treba da radi je da ne izmišlja toplu vodu. Pa nije atomska fizika napraviti akciju za Pejdža ili odbraniti pik.

Link to comment

 

Ma koja bre Marfin banka, opet neko Ostojino mazanje očiju. Ne treba to pratiti uopšte, pitanje je samo da li će vučko to da mu skloni ili da ga natakne na ... Marfin banku.

Sudovi, banke, pare... Sve se to već uveliko kontroliše na visokom nivou.

Kod vučića je i nož i pogača. Pošto navijači ćute, sve je ok.

Ostoja je za sada poslušan, ne talasa, sve ide kako treba.

Ne opterećujte se sa tim parama iovako sve nas zajedno on finansira.

  • +1 1
Link to comment
13 minutes ago, BWA said:

Vlado po svaku cijenu pokušava da udari neki svoj pečat u igri tima. Ne kontam što to radi. Ima maltene isti tim kao i prethodne sezone, bio je pomoćnik i sve što treba da radi je da ne izmišlja toplu vodu. Pa nije atomska fizika napraviti akciju za Pejdža ili odbraniti pik.

Vlada ako je hteo da udari neki svoj pečat onda je morao praviti tim po svojim zamislima. Ovo je Trinkijerijev tim. To što je Vlada bio pomoćni trener i vodio treninge ne znači ništa. Pa ti isti igrači od prošle godine su sa Šćepom na drugarskim osnovama, zato se i dešava ovo ... Otkud mi znamo koja je Šćepina ideja? Ono što trenutno vidimo da je Šćepa nasledio skupu igračku, spakovanu po ukusu i modusu Andree i da ne zna šta će sa njom. A Šćepa nije trenerski klon Trinkijerija. 

Šćepa ovo nikako nije trebao da prihvati, volim ga mnogo ali najebaće najstrašnije. Trebao je lepo da krene od početka u nekom Mornaru, Cedeviti itd... A ne ovako. Očekivanja su opravdano velika, Partizan u evroligi nije bio pet godina ako se ne varam. Prošle godine je napravljen veliki rezultat do pred sam kraj. I sada kada je to prihvatio Šćepa nema nazad, dok ne bude bio oteran, nažalost. 

Još jednom Ostoja je kriv za ovu govnariju a ne Šćepa koji je sebe precenio.

 

Edited by BlackGeorge
Link to comment

ponavljam, to što nismo doveli trenera od nekakvog imena i reputacije ne znači da nismo hteli nego da nismo mogli. pa nije Ostoja toliko blesav da je pomislio da će se početnikom da se prošeta po abu i ek i sleti u el. to da je tako, onda bi ispalo da je bacao pare na Trinkijeriija dve godine, a mogao je da postavi, šta ja znam, Kecmana ili Vujanića.

 

sad se postavlja pitanje, ako nismo mogli pre par meseci, zašto i kako bi mogli sada. šta se to promenilo. umro nepoznati dobrotvor iz Nemačke i ostavio nam 100 miliona evrića u amanet.

Edited by Ted
Link to comment
21 minutes ago, BlackGeorge said:

Preko Aba lige neće skoro sigurno, tu su već vozovi skoro pa prošli

 

Svestan si da su odigrana dva kola?

 

3 minutes ago, BWA said:

Vlado po svaku cijenu pokušava da udari neki svoj pečat u igri tima. Ne kontam što to radi. Ima maltene isti tim kao i prethodne sezone, bio je pomoćnik i sve što treba da radi je da ne izmišlja toplu vodu. Pa nije atomska fizika napraviti akciju za Pejdža ili odbraniti pik.

 

Treba biti posten i reci da Pejdz igra jako lose. Ima akcija za njega, al on nista ne moze da ubaci iz njih. U odbrani je veca rupa nego inace. Ajde sto je najslabija karika i sto ga stalno napdaju, ali u svakoj utakmici popusimo 3-4 kosa zbog njegovog pada koncentracije ili prosto zato sto en ulozi dovoljno truda da ostane ispred svog coveka.

 

Sinoc je akcija iz jednog tajmauta pred kraj cetvrte bila za njega. On je izasao iz blokade, udriblao u midrange i promasio. Negde pred kraj, na plus 6, kad je trebala jos jedna odbrana da ih verovatno prelomimo, Dzoni Ivanovic je prosao pored njega kao pored cunja.

  • +1 1
Link to comment
11 minutes ago, BlackGeorge said:

Vlada ako je hteo da udari neki svoj pečat onda je morao praviti tim po svojim zamislima. Ovo je Trinkijerijev tim. To što je Vlada bio pomoćni trener i vodio treninge ne znači ništa. Pa ti isti igrači od prošle godine su sa Šćepom na drugarskim osnovama, zato se i dešava ovo ... Otkud mi znamo koja je Šćepina ideja? Ono što trenutno vidimo da je Šćepa nasledio skupu igračku, spakovanu po ukusu i modusu Andree i da ne zna šta će sa njom. A Šćepa nije trenerski klon Trinkijerija. 

Šćepa ovo nikako nije trebao da prihvati, volim ga mnogo ali najebaće najstrašnije. Trebao je lepo da krene od početka u nekom Mornaru, Cedeviti itd... A ne ovako. Očekivanja su opravdano velika, Partizan u evroligi nije bio pet godina ako se ne varam. Prošle godine je napravljen veliki rezultat do pred sam kraj. I sada kada je to prihvatio Šćepa nema nazad, dok ne bude bio oteran, nažalost. 

Još jednom Ostoja je kriv za ovu govnariju a ne Šćepa koji je sebe precenio.

 

U principu se slažem.

Samo, nemoj zaboraviti da se mjesto trenera KKP ne odbija tako lako. To je san za svakog neafirmisanog trenera. Pa i 1 PB je to prihvatio i završio kako je završio.

I da, pomoćnik bi trebalo i da uči od glavnog trenera.

Edited by BWA
  • +1 1
Link to comment
Guest
This topic is now closed to further replies.
×
×
  • Create New...