Jump to content
IGNORED

KK Partizan 2020/21


shimpu

Recommended Posts

Just now, Ted said:

navedi jedan primer kada je kod nas to upalilo, a da nije Žoc jer svi znamo zasto to ne moze da se poredi.

 

nisam nista hteo da komentarisem posebno kada je Vlado postavljen. zeleo sam mu i zelim mu svu srecu i da pokaze da moze.

 

Nema sta kod nas da upali ili ne, to svi rade. NBA ekipe, evroligaske ekipe.. Neki put ispadne dobro nekad ne. Nema pravila.

 

Vujosevic je pre Zoca kao pocetnik bio postavljen za prvog trenera. Bio mladji od pola ekipe..

 

Link to comment

Jako teško je biti trener KKP. Ogroman je pritisak; velika tradicija, gomila trofeja, bezbroj vrhunskih igrača...

 

Problem je u tome što godinama klub nije osvojio ništa vrijedno pomena pa su navijači ostali bez mrvice strpljenja. Taman kad se ukaže neko svjetlo na kraju tunela, desi se pandemija i odlazak vrhunskog trenera, kojeg zamijeni početnik i ajmo jovo nanovo.

Vlado nema dominantan tim kao što ga je imao njegov imenjak Jovanović. Vlado će u egal utakmicama u pravilu gubiti kao sinoć, a takvih mečeva će ove sezone biti mnogo. Ali to je manji problem, problem je kad nema kontrolu nad igračima kao protiv Borca ili kad sinoć trenira strogoću nad Tomasom glumeći Generala koji šalje Šalića da kaki. Niti je on Dule, niti je Tomas Đoko. 

Link to comment

Ma navijaci nikad nemaju strpljenja. Mi smo sami skovali nadimak svinja debela, navijaci uvek tripuju da znaju sta je najbolje iako nikad nisu vodili ni kucni savet, a kamoli nesto slozenije.

 

Taj General je terao i House-a da kaki. I za ono juce je Rasa zasluzio. Bas kao sto ga je Trinki ladio na vise utakmica iako nije bio povredjen. Jednostavno je neodgovoran..

Link to comment

pa kod nas je problem sto ne ispadne dobro a nastavlja se sa praksom.

to sto je neko uspeo pre 35 godina, u drugom univerzumu, nije neki oslonac.

 

nisam ja za teranje Scepe, ako je to koncept neka se gura do kraja. ali se bojim da nikakav koncept nije u pitanju, da jeste ne bi se trosilo na Trinkija. 

 

ja sam siguran da su pokusavali da angazuju trenersko ime i da to nije proslo iz nekog razloga, para verovatno, pa se zavrsilo sa ovim resenjem. a to nije koncept nego sticaj okolnosti.

Link to comment

Trinki ga je ladio ali se to nije odrazavalo na rezultat. Scepan ga je oladio sinoc kad je pregledom klupe mogao da ustanovi da mu je jedina preostala cetvorka Stefan Ludi Jankovic, ili ne daj boze Meka ruka Danguba

Link to comment

Da, Trinki je bio vidovit i unapred je znao da li ce Rasino ladjenje da se odrazava na rezultat ili ne.

 

Sustina je jednostavna, Rasa glavom nije bio na mecu, nikakav gubitak nije sto ga je i Scepa fizicki odstranio. I dosta vise sa dvostrukim arsinima. U jednom slucaju nesto moze, u drugom ne moze, jer zavisi ko je u pitanju..

Link to comment

Nema potrebe da budes agresivan, noramlno razgovaramo, pusti to ko je bio vidovit ili ne... Ja mislim da je Tomas mogao da pomogne da se utakmica dobije sve tako nonstalantan, pogotovo u produzecima kada je jaramaz crko/zabagovao. Ti verovatno mislis da nije i da je bolje sto ga je disciplinovao, iako je trinkijerijevo disciplinovanje tomasa dalo bas dosta rezultata

Link to comment
7 minutes ago, Ted said:

pa kod nas je problem sto ne ispadne dobro a nastavlja se sa praksom.

to sto je neko uspeo pre 35 godina, u drugom univerzumu, nije neki oslonac.

 

nisam ja za teranje Scepe, ako je to koncept neka se gura do kraja. ali se bojim da nikakav koncept nije u pitanju, da jeste ne bi se trosilo na Trinkija. 

 

ja sam siguran da su pokusavali da angazuju trenersko ime i da to nije proslo iz nekog razloga, para verovatno, pa se zavrsilo sa ovim resenjem. a to nije koncept nego sticaj okolnosti.

 

Trazio si primer, dobio si.

 

Navijaci ne vole da se secaju sezona Vlade Jovanovica, uprkos sasvim solidnim rezultatima. Zato sto su ga stalno poredili sa Duletom na svom vrhuncu. A bilo je neminovno da dodje neki pocetnik. Jer nemas veliki izbor. Neko poput Trinkija ce ti postati dostupan kada mu karijera krene nizbrdo. Cim malo digne svoj rejting, odmah gleda to da naplati, sto je logicno..

 

Nama preostaju ili pocetnici ili isluzeni mediokriteti..

Link to comment

moja bojazan je u pravcu da ce se sve zavrsiti pre bankrotom nego sportskim uspehom.

Ostoja pre neki dan rece da se ceka neka presuda i da ako bude nepovoljna, koliko sam shvatio, odosmo u kurac krasni.

sa tog aspekta sve ove dileme koje imamo su bez znacaja.

palo mi je na pamet i da cekaju tu presudu da vide sta i kako dalje.

 

Link to comment
4 minutes ago, ZokiAsov said:

Nema potrebe da budes agresivan, noramlno razgovaramo, pusti to ko je bio vidovit ili ne... Ja mislim da je Tomas mogao da pomogne da se utakmica dobije sve tako nonstalantan, pogotovo u produzecima kada je jaramaz crko/zabagovao. Ti verovatno mislis da nije i da je bolje sto ga je disciplinovao, iako je trinkijerijevo disciplinovanje tomasa dalo bas dosta rezultata

 

Nisam agresivan, samo ne volim te sbbkbb price i dvostruke arsine. Trener ima pravo da disciplinuje bilo kog igraca ko se ponasa neodgovorno. Bio pocetnik ili ne..

Link to comment
3 minutes ago, Jimmy Kowalski said:

 

Nisam agresivan, samo ne volim te sbbkbb price i dvostruke arsine. Trener ima pravo da disciplinuje bilo kog igraca ko se ponasa neodgovorno. Bio pocetnik ili ne..

Ima pravo, naravno. Ali takve odluke nose rizik da izgubi svlačionicu u nekom momentu i pukne 20 razlike od Zadra npr.

Dotle ćemo već izgubiti sijaset bitnih mečeva a on će dobiti otkaz kad i slijepcu postane jasno da je izgubio kontrolu.

Link to comment

sad gledao reprizu, pa sta je ovaj mika cuvao? pas? pa ima vremena samo na sut i umesto da izadje na nikolica on stoji kao tele. neverovatno glup kos smo im poklonili

Link to comment
Guest
This topic is now closed to further replies.
×
×
  • Create New...