Jump to content
IGNORED

KK Partizan 2020/21


shimpu

Recommended Posts

Vrhunsku akciju je nacrtao Mijovic za pravog coveka, jedinog koji je mogao ovo da pogodi. Malo je CMM zakasnio da preuzme, ali ovo je jebeno iskomunicirati.

  • +1 1
Link to comment
1 minute ago, J.R. Cash said:

Vrhunsku akciju je nacrtao Mijovic za pravog coveka, jedinog koji je mogao ovo da pogodi. Malo je CMM zakasnio da preuzme, ali ovo je jebeno iskomunicirati.

 

 

Ako sam dobro video na TV,Jaramaz ga je cuvao pre nego sto je ubacena lopta,onda verovatno blok i lose preuzimanje i to je to.

Link to comment

0 - 2 u aba ligi.

 

Šta kaže naprednjak, jel se nastavlja borba kroz institucije?

 

Upsss ali Ostoja gde ti je trener? U Minhenu? Pa dobro, naučiće i ovaj nešto ... nekada ... valjda.

  • +1 1
Link to comment

Samo da se ogradim, koliko god bio bolan poraz ovo mi je ok. Mnogo lakše za podneti nego protiv Borca. 

 

Futura je odlična ekipa i mislim da će se pitati za što šta ove godine. 

Link to comment

nemam ništa protiv Ščćepe, obožavao sam ga kao igrača, ali mi se čini da ovu sezonu fulamo zbog klupe. svi glavni konkurenti su u značajnoj prednosti po tom pitanju i teško da ćemo to moći da peglamo

 

čestitke Budućnosti, realno zaslužili su pobedu

 

Ivanovića i Nikolića bih rado gledao kod nas (ne zato što nas zakopaše danas).....u neka srećnija vremena tako bi verovatno i bilo

Link to comment
Just now, Azdaja said:

Samo da se ogradim, koliko god bio bolan poraz ovo mi je ok. Mnogo lakše za podneti nego protiv Borca. 

 

Futura je odlična ekipa i mislim da će se pitati za što šta ove godine. 

Tačno.

Ono protiv Borca je bila blamaža, a ovo je ipak duel manje-više ravnopravnih ekipa.

To nikako ne znači da Šćepanović treba da ostane na klupi. On jednostavno ne može izgurati ovu sezonu kako treba.

Link to comment
Guest
This topic is now closed to further replies.
×
×
  • Create New...