Jump to content
IGNORED

KK Partizan 2020/21


shimpu

Recommended Posts

Dal je realno da su rusi ovo dozvolili... Na kraju ipak mika covek preokreta, ako ih ovo ne prodrma ne znam sta ce.
 
I dalje su svi za njivu
Sva čast za preokret, mada me ne bi iznenadilo da izgube od igokee sledeću.

Sent from my Redmi Note 9S using Tapatalk

Link to comment

Žao mi mučenog Sašoa, posle svake pobede krene čovek da se nada da je ovo prekretnica sezone, dal laže sebe, ne znam ali ova ekipa ne može više.. 

Link to comment
14 minutes ago, BWA said:

Rašon me u ovom timu najviše nervira. Vidi se da može, tu i tamo bukvalno eksplodira, ali kad mu se ne igra možeš ga jebati.

A kvalitet ima, definitivno.

Raso da isporučuje redovno bio bi u Sakramentu npr.

 

Jebga ne može sve, al večeras je baš iskidao, fenomenalan.

Mika ima drugi indeks i izvukao nas je u 3/4 on je jedini igrač koji je napredovao od dolaska Filipovskog.

 

Jare 6 izgubljenih, jeziv je bio, ipak ubacio onu, Perkins bacao cigle ubaci i on. Teško nas je ukenjalo ili nagradilo za borbu.

 

Inače ne znam jel još neko primetio koliko preskaču jedan drugog Perkins i Jaramaz. Nema šanse da dodaju loptu jedan drugom.

Link to comment
2 hours ago, goofs said:

Mi smo stigli i preokrenuli rezultat bez Dangubica i Zagorca na terenu.

Jel KMM definitivno Šilbovan?

 

Pa dobro se setio da konačno malo klupira ove dve Miškove haubice, dve primadone koje ne mogu da se sastave od početka sezone.

Link to comment
3 hours ago, SNARC said:

 

Na Teinkijerija mozemo da se ljutimo..ali nije on trener za Eurokup i to najbolje dokazuje sa Bajernom.

Da su okolnosti bile drugacije i da smo izborili EL ove godine, bio bi on kod nas verovatno.

Imali smo pokaznu vezbu koliki je uticaj odlicnog trenera na ekipu.

Ma ne ljutimo se uopste, pogresmo si me razumeo, covek je napravio odlican rezultat sa timom koji je imao, i to isto radi sad sa Bajernom. Vise sam mislio na one sto ga zovu Trinkilinki i tome slicno, amebe.

 

Ludacke pobeda na bazi kurca, i voleo bih da zadrzimo bitne igrace za sledecu sezonu, ali bojim se da recimo Jareta, Pejdaza i Tomasa necemo gledati tad.

 

 

Link to comment

očekivao sam juče da se završi onako kako je bilo na poluvremenu. drugo poluvreme je bilo baš iznenađenje. i to pozitivno, za promenu.

 

čvrsta odbrana, dobar skok, motivacija na visini. ostaje problem sa tragičnom realizacijom, katastrofalnim procentom šuta iz otvorenih pozicija, bacanjima, zicerima. sve što se dobro napravi u odbrani vrlo se teško i sporo materijalizuje. prednost teško ostvarimo, ali je zato očas izgubimo ako protivnika krene šut spolja ili mu  dozvolimo da prangija zbog mlake odbrane. mi smo osuđeni na poraz svaki put kada odbranu ne odrigramo na visokom nivou, pa čak i od ekipa kao što su Borac i Krka.

 

vidan je i problem u organizaciji igre. Perkins je toplo-hladno, Jaramaz to može kao ispomoć da radi a ne u glavnoj ulozi, koju sada faktički ima.

 

o Zagoru i Dangubiću ne treba trošiti reči, a misterija je zašto Trifunović ne dobija više minuta.

 

potrebno je da se veže nekoliko pobeda i da ekipa koliko-toliko vrati samopouzdanje, pa da se ova sezona privede kraju na neki dostojanstven način. u ovim okolnostima i to bi bio nekakv uspeh. prva prilika je Igokea, za par dana.

Link to comment
11 hours ago, Nikodije said:

 

Pa dobro se setio da konačno malo klupira ove dve Miškove haubice, dve primadone koje ne mogu da se sastave od početka sezone.

Nisu oni primadone, jednostavno su limitirani, prvi je užasan šuter, drugom su monsteri uzeli talenat preko noći. 

 

 

Inače ako dobijemo Igose, udjemo u neki dobar ritam do EC ima dovoljno vremena da se neke stvari poprave ako su moguće.

 

 

 

 

Link to comment
Guest
This topic is now closed to further replies.
×
×
  • Create New...