Jump to content
IGNORED

KK Crvena Zvezda 2020/21


Ros

Recommended Posts

Jebote, pogledao sam 4-5 tekmi samo ove sezone i nisam siguran da mogu da nabrojim sve igrace, poprilicno je haoticna selekcija. 

Osim vec pomenutih Lazica, Kuzmica i Simonovica koji vec jedno 3 godine klize niz neku kvalitativnu parabolu, po meni su promasaji i Hol i Rocesti. Ovaj prvi je k'o Nelson, samo ovo vise nije ona Zvezda, a Rocesti mi nije ulivao poverenje ni kad je prvi put bio ovde, sto se na kraju i pokazalo, odlican je suter ali nema to neko 'pobednistvo' u sebi, ne znam kako drugacije da se izrazim, ali se to bas vidi. Odbrana nula, sut sjajan, igrac za ekipu bez sampionskih ambicija, poput ne znam... Uniksa, Venecije, itd. A sad je jos + i mator. 

Za centre ne znam sta da mislim, od sjaja do ocaja u ovim tekmama koje sam gledao (Laboral, CSKA, Himki, Zalgiris, Bajern, Primorska). 

 

Link to comment
2 hours ago, Plajvi said:

Jebote, pogledao sam 4-5 tekmi samo ove sezone i nisam siguran da mogu da nabrojim sve igrace, poprilicno je haoticna selekcija. 

Osim vec pomenutih Lazica, Kuzmica i Simonovica koji vec jedno 3 godine klize niz neku kvalitativnu parabolu, po meni su promasaji i Hol i Rocesti. Ovaj prvi je k'o Nelson, samo ovo vise nije ona Zvezda, a Rocesti mi nije ulivao poverenje ni kad je prvi put bio ovde, sto se na kraju i pokazalo, odlican je suter ali nema to neko 'pobednistvo' u sebi, ne znam kako drugacije da se izrazim, ali se to bas vidi. Odbrana nula, sut sjajan, igrac za ekipu bez sampionskih ambicija, poput ne znam... Uniksa, Venecije, itd. A sad je jos + i mator. 

Za centre ne znam sta da mislim, od sjaja do ocaja u ovim tekmama koje sam gledao (Laboral, CSKA, Himki, Zalgiris, Bajern, Primorska). 

 

 

Haoticna je jer smo zgutali prvobitnu selekciju. Na ovaj tim zamisli Pengosa + Nnoka umesto Rocestija i Terija i to je trebalo da bude tim. Jebi ga.

Link to comment
2 hours ago, salerokada said:

Verovatno je penzija.
Mene interesuje šta je sa Gistom? Ne zbog povratka, već više šta radi posle Zvezde.

 

trenira u nekom kampu sa melom. ceka tim

Link to comment

mada glupo je pravilo, ako uopšte postoji. ne može tako da se vrati vreme, šta je sa onima koji su tada bili povređeni, ako je neko u međuvremenu suspendovan iz bilo kog razloga, taj bi mogao da igra, itd?  nema smisla

 

ali smešno je napisati da je Zvezda oslabljena zato što JO'B ne može da igra. kao što su bili smešni naslovi da je bio jedina svetla tačka u Minhenu zato što je dao 17p, a čovek svojeručno unakazio ekipu od kad je došao

Link to comment
Guest
This topic is now closed to further replies.
×
×
  • Create New...