Jump to content
IGNORED

KK Crvena Zvezda 2020/21


Ros

Recommended Posts

nepotrebna kuknjava forunasa u prvom halfu.. cetvrta utkamica u 6 dana, sve to bez 3 pleja sa samo 2 visoka, pa se opet peske dobilo..

on the other hand, el ne treba ni gledati sa ovim sastavom lol

Link to comment
11 minutes ago, arkonada said:

EL nam je uigravanje za abu i da se ne brukamo i ne povredimo. sve više od toga je bonus.

tesko da cemo izbeci brukanje sa ovim pevcom u naredne 3-4 utakmice..

Link to comment
5 hours ago, harper said:

 

JOB je izgleda sam trazio raskid. To moze da objasni sto ga nema jer ne verujem da su u klubu bas toliki debili da ga silbuju bas sada kad nam fali toliko igraca u reketu.

 

Veci su debili nego sto mozes da zamislis,ako je sam trazio raskid ne znaci da moze i da ga dobije.

Link to comment
3 minutes ago, Блок_64 said:

 

Veci su debili nego sto mozes da zamislis,ako je sam trazio raskid ne znaci da moze i da ga dobije.

 

Naravno ali koja bi bila korist od nezadovoljnog igraca kojeg si na silu zadrzao?

Link to comment
13 minutes ago, harper said:

 

Naravno ali koja bi bila korist od nezadovoljnog igraca kojeg si na silu zadrzao?

 

Jebem li ga,znacemo valjda u nardenim danima nesto vise.Neko kaze da ga klub tera,neko kaze da je njegova zelja da napusti klub.U Novom Sadu je stvarno dao sve od sebe i prvi ja sam verovao da su resili nesuglasice sad sta je u pitanju stvarno ne znam.Mozda je negde zabo neki bolji ugovor ali pitanje gde kada nema prelaska vise u euroligi.

Link to comment
Guest
This topic is now closed to further replies.
×
×
  • Create New...