Jump to content
IGNORED

KK Crvena Zvezda 2020/21


Ros

Recommended Posts

18 minutes ago, harper said:

 

Jebo te, dobicu ospice od tog lika. Nema pojma sa zivotom ali kad igra protiv nas ne ume da promasi.

Bolje od njega nego od druge doze vakcine :laugh:

Ma, dobijamo ovo, sad će u drugom malo da ispari alkohol od nedelje

Link to comment

Ovo sa šilbovanjem Job-a je teško sranje I privlači negativnu karmu, ako je pala odluka koji qurac su ga slali na kup? 

 

Situacija sa igračima se nije promenila, gust raspored, koliko nam je trebao za kup, toliko nam i sada potreban. 

 

A igrački ima kvalitete koji nema nijedan igrač na njegovoj poziciji... 

Ajd, zna Ra valjda šta rade i zbog čega... 

Link to comment
Just now, assignment said:

Ovo sa šilbovanjem Job-a je teško sranje I privlači negativnu karmu, ako je pala odluka koji qurac su ga slali na kup? 

 

Situacija sa igračima se nije promenila, gust raspored, koliko nam je trebao za kup, toliko nam i sada potreban. 

 

A igrački ima kvalitete koji nema nijedan igrač na njegovoj poziciji... 

Ajd, zna Ra valjda šta rade i zbog čega... 

 

JOB je izgleda sam trazio raskid. To moze da objasni sto ga nema jer ne verujem da su u klubu bas toliki debili da ga silbuju bas sada kad nam fali toliko igraca u reketu.

Link to comment
7 minutes ago, BarryWhite said:

Dok Borac u rotaciji igra sa 8 igrača bar ovo sad do poluvremena.

9ti je muceni gavrilovic

A 10ti klinac karapandzic

 

 

Todorovic je ozbiljan igrac za aba nivo, godinama je ponajbolji i najstandardniji

 

Nije ovo nista neobicno

Gavrilovic tek ako udje zagarantovane su 2-3 trojke, jedino sto ce zvezda preko njega za to vreme ubaciti 20ak poena

Link to comment
5 minutes ago, arkonada said:

Bolje od njega nego od druge doze vakcine :laugh:

Ma, dobijamo ovo, sad će u drugom malo da ispari alkohol od nedelje

 

Ali, neverovatan je. Pamtim ga jos dok je igrao valjda u Radnickom i Metalcu, uvek bi nam spakovao postenu porciju trojki. Deluje nekako trapavo ali protiv nas iz coska gadja kao Stef Kari.:D

Link to comment
6 minutes ago, assignment said:

Ovo sa šilbovanjem Job-a je teško sranje I privlači negativnu karmu, ako je pala odluka koji qurac su ga slali na kup? 

 

To je suština. Ne postoji šansa da ti se jajarenje ne obije o glavu ranije ili kasnije.

Link to comment
15 minutes ago, harper said:

 

JOB je izgleda sam trazio raskid. To moze da objasni sto ga nema jer ne verujem da su u klubu bas toliki debili da ga silbuju bas sada kad nam fali toliko igraca u reketu.

 

Izvini Harper, ali nema mnogo logike da je sam tražio, jedino ako mu je menadžer sredio neki klub... On je pre kupa bio valjda suspendovan zbog nediscipline, posle dve tri nedelje, u kojima nije ni trenirao sa timom nego samostalno, ga vraćaju za kup, da bi on tri dana kasnije tražio raskid? 

 

I don't see the point... Ali nebitno, to što bih ja lično voleo je nebitno, bitna mi je Zvezda i sumnjam da smo bez njega jači i još više sumnjam da nam neće faliti u plej ofu ABA... 

Link to comment
4 minutes ago, assignment said:

 

Izvini Harper, ali nema mnogo logike da je sam tražio, jedino ako mu je menadžer sredio neki klub... On je pre kupa bio valjda suspendovan zbog nediscipline, posle dve tri nedelje, u kojima nije ni trenirao sa timom nego samostalno, ga vraćaju za kup, da bi on tri dana kasnije tražio raskid? 

 

I don't see the point... Ali nebitno, to što bih ja lično voleo je nebitno, bitna mi je Zvezda i sumnjam da smo bez njega jači i još više sumnjam da nam neće faliti u plej ofu ABA... 

 

Nema sta meni da se izvinjavas, prenosio sta sam cuo a deluje mi logicno. Odlazio je on vec iz ekipa usred sezone, ne bi mu bilo prvi put.

Link to comment
13 minutes ago, assignment said:

 

Izvini Harper, ali nema mnogo logike da je sam tražio, jedino ako mu je menadžer sredio neki klub... On je pre kupa bio valjda suspendovan zbog nediscipline, posle dve tri nedelje, u kojima nije ni trenirao sa timom nego samostalno, ga vraćaju za kup, da bi on tri dana kasnije tražio raskid? 

 

I don't see the point... Ali nebitno, to što bih ja lično voleo je nebitno, bitna mi je Zvezda i sumnjam da smo bez njega jači i još više sumnjam da nam neće faliti u plej ofu ABA... 

 

Kada nisi navikao na trenere poput Dr Radonje, ne čudi me da ko nema karakter/ego da podnese nešto drugačije no našta je navikao traži raskid ugovora.

Link to comment

pa verovatno su se unapred dogovorili da se raziđu posle kupa, na obostrano zadovoljstvo. i njemu je odgovaralo da bude u treningu i da odigra nešto

uostalom videlo se i na kupu u contested utakmici protiv stoke, da Radonja ne sme da ga koristi u 4/4. samo protiv Mege koja igra fakultativnu odbranu a na njemu su kalkulisali rizik i odmicali mu se da šutira otvorene trojke. nije ni to bez značaja da centar može da pogodi otvorenu trojku, ali ako negativan doprinos u svlačionici to prevazilazi, onda je ok da se prekine mučenje, i naše i njegovo sa timom kome ne odgovara njegova igra

  • +1 1
Link to comment
Guest
This topic is now closed to further replies.
×
×
  • Create New...