Jump to content
IGNORED

KK Crvena Zvezda 2020/21


Ros

Recommended Posts

Jeste da je MEGA promasila sve sto se moglo promasiti ali jedna od najzrelijih utakmica koju smo odigrali protiv ABA ligasa, mislim nebitno sto je kup, krenula mi suza poceh da se secam one sezone kad smo igrali kao po notama.

Link to comment
Just now, harper said:

Kakvi trenuci na kraju karijere za Marka Jagodica Kuridzu.:ziga:

 

Džaba je sve kada će mu posle prve sledeće iole loše utakmice neko jebati mater nesposobnu i napisati kako je igrač 2 nivao ispod potrebnog za ovaj klub i blabla. Nije on jedini, za praktično pola tima  variraju komentari od "najbolji" do "najgori ikad" što se menja na nivou 2 utakmice bukvalno.

Inače, svaka čast igračima i naravno, Radonji kralju koji je uzeo još 1 trofej koji uručuje PSD lično što mu sigurno teško pada. :heart:

  • +1 1
Link to comment
4 minutes ago, Mil@n said:

 

Džaba je sve kada će mu posle prve sledeće iole loše utakmice neko jebati mater nesposobnu i napisati kako je igrač 2 nivao ispod potrebnog za ovaj klub i blabla. Nije on jedini, za praktično pola tima  variraju komentari od "najbolji" do "najgori ikad" što se menja na nivou 2 utakmice bukvalno.

Inače, svaka čast igračima i naravno, Radonji kralju koji je uzeo još 1 trofej koji uručuje PSD lično što mu sigurno teško pada. :heart:

 

Jebi ga, za navijace je to normalno. Na Zvezdu se nikad ne bih kladio pre nego sto je turnir poceo, ne toliko zbog izostanaka koliko bas zbog toga sto su Kuridza, Davidovac, Dobric i Kuzmic, od kojih nam je mnogo zavisilo u izostanku nekih igraca, u poslednje vreme bili u uzasnoj formi. Ko bi se nadao da ce na kraju upravo Davidovac i Kuridza da zablistaju i rese utakmicu. Plus otpisani O'Brajant koji je odigrao odlicno finale a bio na izlaznim vratima pre pocetka takmicenja.

 

Sto se Meginih tornjeva blizanaca tice, svaka njima cast na talentu ali dozvoliti 15 ofanzivnih skokova protivniku s ovakim sastavom u reketu je poprilicno neozbiljno.

Link to comment
2 minutes ago, levi said:

eto odigrali turnir sa Uskokovićem kao prvim plejom i preživeli, ništa nije bilo strašno

 

Uskokovic je i veceras pokazao da ne moze da igra uspesno na ovom nivou jos uvek. No, ima vremena za njega.

Link to comment
2 minutes ago, harper said:

Jebi ga, za navijace je to normalno.

 

Pa mislim ili želim da mislim da ppp navijač odskače od prosečnog tupavca sa tribine. Nekad treba istrpeti, nekad su u pitanju igrači kojima uloga lidera nije ni namenjena, od kojih se očekuje požrtvovanost, stav i da doprinesu nekim manje vidljivim stvarima, najlakše je iskenjati se po svakom čim odigra loše jednu utakmicu. Po tom Kuridži se eto onoliko sralo, a čovek je veoma doprineo osvajanju kupa, od njega je to dosta sve i da ništa specijalno ne uradi dok je tu.

Link to comment
4 minutes ago, Mil@n said:

 

Pa mislim ili želim da mislim da ppp navijač odskače od prosečnog tupavca sa tribine. Nekad treba istrpeti, nekad su u pitanju igrači kojima uloga lidera nije ni namenjena, od kojih se očekuje požrtvovanost, stav i da doprinesu nekim manje vidljivim stvarima, najlakše je iskenjati se po svakom čim odigra loše jednu utakmicu. Po tom Kuridži se eto onoliko sralo, a čovek je veoma doprineo osvajanju kupa, od njega je to dosta sve i da ništa specijalno ne uradi dok je tu.

 

Nerealno je to. U sportu jednostavno nema starih zasluga dok traje utakmica, posle svake akcije igrac je ili genije ili nevidjeni kreten. Mozak pocne da radi tek kad se sve zavrsi. Zvezda ima budzet evroligaske ekipe i u nekim normalnim okolnostima ne bi bilo nimalo cudno to sto smo dosli do Kupa preko dva prosecna ABA ligasa i jedne grupe gradjana iz Kragujevca. OK, nisu bile normalne okolnosti, dosli smo bez gomile igraca, pa mozemo sebi da priustimo malo euforije.

 

Nekako mi je zao sto Volden nije dobio ovu medalju, vukao nas je u dobrom delu sezone kao remorker i zasluzio je. Jebi ga.

  • +1 2
Link to comment
2 minutes ago, MiddleClass said:

Mora JoB da ostane...

 

Izbrusice ga Ra i poslati na ljeto u Makabi. :fantom:

letece cim se drugi oporave..

previse je tempirana borba za kontrolisanu kosarku, on i jeste samo za ovakve situacije kad ti fali pola tima, i gde si underdog pa svakako nemas sta da izgubis.. :coffee:

  • -1 1
Link to comment
7 minutes ago, MiddleClass said:

Mora JoB da ostane...

 

Izbrusice ga Ra i poslati na ljeto u Makabi. :fantom:

 

Valjda ce ovaj trofej i njegova odlicna igra da mu pokazu da treba da veruje Radonjicu. Uostalom, drzao ga je na parketu i verovao mu u trenucima kad se odlucivala utakmica. Ovakav O'Brajant je tacno onaj asset kakav smo trazili kad smo ga doveli, uz Nnoka koji je potpuno drugaciji igrac tu nam se otvaraju mnoge opcije. Mnogo bi nam znacilo da se vrati u rotaciju i da igra ovako odgovorno.

Edited by harper
Link to comment
Guest
This topic is now closed to further replies.
×
×
  • Create New...