Jump to content
IGNORED

KK Crvena Zvezda 2020/21


Ros

Recommended Posts

5 minutes ago, Ros said:

 

zasto job nije igrao na kraju. nisam ispratio veci deo 3/4

 

pokušavao  Radonja da dobije utakmicu jbg  

 

nije Jobo za ovakve utakmice gde je svaka lopta teška

 

 

Edited by levi
Link to comment
1 minute ago, Milošica said:

Ni on nam nije bio dovoljan izgleda.

 

Ma, nebitno je, veceras se igralo za to ko ce da izgubi od Mege u finalu, samo ne volim tendenciozne sudije koji se guraju u prvi plan. Nisam ni gledao drugo poluvreme, smuci mi se kosarka od toga.

Link to comment

Sad sam odgledao zavrsnicu i ne razumem sta je trebalo Jaramazu da pravi onakav faul ako Partizan nije imao time-out? Ono je bas WTF odluka. Razumeo bih da je bilo nereseno ali kod onog rezultata Partizan je morao da brani poslednji napad.

Link to comment
2 minutes ago, harper said:

Sad sam odgledao zavrsnicu i ne razumem sta je trebalo Jaramazu da pravi onakav faul ako Partizan nije imao time-out? Ono je bas WTF odluka. Razumeo bih da je bilo nereseno ali kod onog rezultata Partizan je morao da brani poslednji napad.

ove sezone, kada god konstatuješ da je Partizan nešto morao, odmah treba da odgovoriš i na pitanje zašto to nije uradio. mada je to, u mnogim situacijama, teško dokučivo. ili još lakše. ako je situacija da Partizan nešto mora, izesno je da neće. ovo saznanje, pored toga što je za neke od nas tužno, može da se iskoristi i na kladionici. nema neizvesnosti, kao da znaš ishod unapred.

  • Haha 1
Link to comment
Guest
This topic is now closed to further replies.
×
×
  • Create New...