Jump to content

KK Crvena Zvezda 2020/21


Ros

Recommended Posts

Žao mi je što nije bilo više protagonizma kod Radanova u zadnjoj četvrtini. Ne znam da li je do njega ili Radonjića. Želeo sam da ima više loptu u rukama.

Link to comment
2 minutes ago, Apollo Creed said:

 

Krvavo zarađen lični dohodak.:fantom:

 

Zamisli igraš tako i dobijaš pare i još si kapiten...

Ja sam uvek govorio, on jebe ili Čovićevu ženu, ili Čovića, ili eventualno Filipa. Sve ostalo je manje verovatno.

  • +1 1
Link to comment

Ljudina je juče uspeo da zaseni i juniorove sekvence u Evroligi. Za samo 8 minuta na terenu nekoliko takvih gluposti da je delovalo kao da namerno sabotira ekipu, posebno oni pokušaji dodavanja. Povratak Lojda smanjiće minute Dobrića i Radanova, a Lazića, nadam se, poslati na kraj klupe ili još bolje pored iste.

Edited by Nikodije
Link to comment
2 hours ago, Filozof manijak said:

Jesu to ovi sa sezonskim ulaznicama? :Jova:

 

Ma jok, samo zaposleni kluba i po koji član sponsorskog kruga, sve po propisima EL... :fantom:

Link to comment
24 minutes ago, assignment said:

 

Ma jok, samo zaposleni kluba i po koji član sponsorskog kruga, sve po propisima EL... :fantom:

 

izgleda da EL nema svoja pravila vec da se prepusta drzavnim organima

Link to comment
39 minutes ago, Ros said:

 

izgleda da EL nema svoja pravila vec da se prepusta drzavnim organima

     Naravno da je tako, u Kaunasu se igra pred publikom, a valjda i u Rusiji. Dakle, zavisi od naših propisa. Ako se ne varam bioskopi rade, tako da broj ljudi koji je juče bio na utakmici nije sporan. Ono što se vidi na slici, a ne valja je što prisutni na nekim mestima ne drže distancu i ne nose maske. 

Link to comment
12 minutes ago, fandorin said:

     Naravno da je tako, u Kaunasu se igra pred publikom, a valjda i u Rusiji. Dakle, zavisi od naših propisa. Ako se ne varam bioskopi rade, tako da broj ljudi koji je juče bio na utakmici nije sporan. Ono što se vidi na slici, a ne valja je što prisutni na nekim mestima ne drže distancu i ne nose maske. 

 

Zar je krizni štab u međuvremenu dozvolio prisustvo gledalaca na sportskim manifestacijama nakon što su u oktobru to razmatrali i odbili? 

 

  • +1 1
Link to comment
Guest
This topic is now closed to further replies.
×
×
  • Create New...