Jump to content

KK Crvena Zvezda 2020/21


Ros

Recommended Posts

15 minutes ago, Jozef K. said:

Šteta. Dobro se bore, traže se rešenja. Valjda će biti uglavnom bolje.

 

Već je bolje, igrači se primetno osećaju komfornije nego kod Saloa (kojem treba da se sudi za zločin sa predumišljajem nad košarkom zbog ignorisanja Radanova) ali i dalje tu ima puno gluposti. Povratak Lojda vratiće neke igrače u svoje cipele iz kojih su sad malo iskočili. 

Link to comment

Utakmica kao da su oba tima delili bure vina ili domaće pre utakmice, koliko amaterskih grešaka i pogrešnih pasova, i to na obe strane. 

 

00 odličan, ali poenterski na može sam, falilo nam po koji poen više od npr Waldena. Kuzmić večeras opet delovao kao da je pao sa marsa i nema pojma gde je... Takodje smatram da nam treba novi kapiten... 

Edited by assignment
Link to comment
4 minutes ago, Timmi said:

Izbacio je waldena iz igre na 7 razlike bez ikakvog vidljivog razloga, a situacija kao stvorena da zavrse on i colom.

 

Ni protiv Pao-a Kolom i Volden ni sekund zajedno, kao ni večeras. Ne znam zašto, posebno jer smo standardno u deficitu sa kvalitetnim loptnim menadžmentom. 

Link to comment
3 minutes ago, booyaka said:

Radanov igra samo zahvaljujući Lojdovom odsustvu. Kad se Lojd vrati biće isto kao kod Saleta.

 

Videćemo™. Radanov kod Sala ne bi igrao ni da su povređeni svi spoljni, skinuli bi se Neša Ilić i ekonom pre njega.

  • +1 1
Link to comment

  Pa valjda je očigledno da se Volden povredio. Koji bi drugi razlog bio da igra poslednju četvrtinu bez njega? 

   Mnogo smo osakaćeni, ali smo se i takvi dobro držali, mada Fener zaista nije ni senka one ekipe. De Kolo igra kao da bojkotuje Kokoškova. 

   Imamo gomilu igrača na koje se očito ne računa, Hol, Kuzmić, Rit, Simanić, utoliko je čudnije što se toliko vaga sa "doselekcijom". 

Link to comment

Dobrić igra ono što bi trebalo da igra Lojd, a Radanov je preuzeo Dobrićevu ulogu.
Naravno da Dobrić ne može to da iznese, pitanje je samo da li Radanov može da bude korisniji od Dobrića.

Link to comment
4 minutes ago, fandorin said:

  Pa valjda je očigledno da se Volden povredio. Koji bi drugi razlog bio da igra poslednju četvrtinu bez njega? 

   Mnogo smo osakaćeni, ali smo se i takvi dobro držali, mada Fener zaista nije ni senka one ekipe. De Kolo igra kao da bojkotuje Kokoškova. 

   Imamo gomilu igrača na koje se očito ne računa, Hol, Kuzmić, Rit, Simanić, utoliko je čudnije što se toliko vaga sa "doselekcijom". 

 

Ra nikad nije lomio preko kolena sa pojačanjima. Imajući u vidu da smo u prethodnom periodu dovodili kao na traci, i da je to uglavnom bilo sumnjivog kvaliteta, počinjem da cenim Raovu metodičnost u izboru igrača.

  • +1 1
Link to comment
12 minutes ago, booyaka said:

Dobrić igra ono što bi trebalo da igra Lojd, a Radanov je preuzeo Dobrićevu ulogu.
Naravno da Dobrić ne može to da iznese, pitanje je samo da li Radanov može da bude korisniji od Dobrića.

 

Po meni bitniji fakat je da Dobrić a i Radanov definitivno više daju timu od kapitena, Ra mu je skratio minutažu, ali i tih 8 minuta je previše, čovek više nije za EL. 

Ali nebitno na kraju, tim treba da osvoji ABA i toliko. U EL ćemo upisati još koju pobedu nakon što smo se već oprostili od plej ofa, i tako jovo nanovo. 

Link to comment
26 minutes ago, fandorin said:

Imamo gomilu igrača na koje se očito ne računa, Hol, Kuzmić, Rit, Simanić, utoliko je čudnije što se toliko vaga sa "doselekcijom". 

 

Samo ce se jos plej dovesti i to je to, bar tako najavljuju rsb glavesine. I to je Radonja tek krenuo da gleda kasetetm

Realno i nema mesta vise za doselektiranje, posebno na visokim pozicijama je ogromna guzva. JOB se pokazao najkorisnijim na 5, valjda i Noka uskoro osposobe. Neko krilo bi nam fino leglo, ali to automatski znaci i izbacivanje Radanova iz rotacije, jer je kapiten jebiga zacementiran.

 

Od Borise su valjda i roditelji digli ruke, ne bi me cudilo da predje u gejmerske vode. Kuzmic je za penziju, nadam se da ce njega povratak Simonovica izbaciti iz 12, ali sve su sanse da ce to biti Rit. 

 

Zao mi je sto silbuju Hola, ocito nije kvalitet za evroligaskog startera, ali mi se cinio kao dobro a jeftino bekap resenje, npr. u derbiju je do povrede igrao vrhunsku utakmicu. A i deluje mi kao igrac po Radonjinom ukusu, apgrejdovani Nelson. Bolje da su njega ostavili, a pojurili ozbiljnog igraca za startera, umesto ovih egzibicija sa Rocestijem i Kolomom.

Link to comment
1 hour ago, elementary said:

Stvarno šteta ,nije Fener zaslužio pobedu

 

A mi smo zaslužili pobedu čime? Time što nismo mogli poslednjih 3, 4 minuta da izborimo jedan šut iz iole konkretne pozicije? Niko ne može sebi da iskreira, a igrali smo pick n roll poslednjih 30 napada i nijednom se ništa nije izvrtelo. A onda Brajant kao zida, udari u trojicu, pola napada nismo ni uputili šut na koš.

Ona poludistanca Gudurića iz step back-a kada se meč lomio je sasvim dovoljan razlog da ljudi odnesu pobedu, pošto mi ništa ni blizu tome nismo prikazali kada je bilo frka i kada se meč lomio, eventualno ona trojka Davidovca ali ne može jednim konkretnim košem kada se meč lomi da se dobije Fener.  

Ali koliko mi se sere od Branka Lazića. Nisam mogao da ga podnesem u cvatu "forme" pre 3, 4 godine, a sada tek ne mogu da ga smislim. Nemam šta da kažem za njega što nisam rekao milion puta, alibi igrač, nesposoban za bilo šta konkretno u periodu dužem od 30 sekundi. U napadu igrač manje, uvek bio i biće, i kao što što sam uvek i govorio - kada imamo nekoga ko daje po 20+ svaku tekmu, takav minus može da se zabašuri, ali kada ga nema, svi njegovi nekvaliteti i neopisiva jalovost u fazi napada jasno dođu do izražaja. Živim za jebeni dan da ga ne gledam više, svaki minut koji on odigra a ne neki junior iole potencijala je zločin.

Edited by Mil@n
Link to comment
Guest
This topic is now closed to further replies.
×
×
  • Create New...