Jump to content
IGNORED

KK Crvena Zvezda 2020/21


Ros

Recommended Posts

29 minutes ago, assignment said:

Meni su slobodna bacanja Onuaka hajlajt, prvi put sam gledao lika, još uvek sam u neverici da profi koristi tu tehniku :blink:

:fantom:

spacer.png

  • +1 1
  • Haha 6
Link to comment

koliko su nedostajali ovi radonjini tikovi :D 

kako jbt neko moze da ne voli ovog  coeka? :huh:

 

a koliko mi je simpatican kao trener, toliko mi je ogavan bio kao igrac

ko bi rekao tad, da ce danas izrasti u ovakvog ljudinu :fantom:

  • +1 2
Link to comment

Cela ta ekipa Buducnosti je bila ogavstina.

Meni Pajovic bio antipatican do jaja, medjutim slusao sam ga u 6. licnoj jesenas i covek skroz kulturica. 

Vukcevic ogavan takodje, citao sam da je patosirao komsiju pre par godina, nije 'teo da je' kuvano. 

Edited by Plajvi
Link to comment

axa, pisali smo vise puta o tome ovde

licno sam prisustvovao (a u medjuvremenu zaboravio dal upravo radonja ili vukcevic) uleteo u publiku da se obracuna sa likom jer ga je nesto prozivao

silovatelj bulatovic, vukcevic sa onom gadnom njuskom i nekim (lokal)patriotskim stavom, te uvek spreman za fajt, radonja koji je bio vazda nadrkan, pa im se onda prikljuci tomas koji je oduvek bio jajara, obradovic koji iznabada 1 milenka topica :isuse:

scepanovic je tu bio em najbolji kosarkas, em (pored topica dabome) najgotivniji lik

a i uopste uvek je tih godina atmosfera u podgorici, na cetinju dal je u pitanju basket, rukomet, pa i odbojka bila nekako naelektrisana preko sportskih granica

 

Link to comment
20 hours ago, pbg12345 said:

koliko su nedostajali ovi radonjini tikovi :D 

kako jbt neko moze da ne voli ovog  coeka? :huh:

 

a koliko mi je simpatican kao trener, toliko mi je ogavan bio kao igrac

ko bi rekao tad, da ce danas izrasti u ovakvog ljudinu :fantom:

 

Мада, искрено, ја га се сећам као сасвим коректног и врло борбеног плеја, није ми био уопште огаван (осим што јесте био дрчнији понекад, али сам му то отписивао на утицај Цетиња :D)

Link to comment

jeste da

mada sigurno tu ima i odredjene doze predrasuda (mojih prema cetinju)

ali da je bila "posebna atmosfera" tamo jeste

najvise na rukometu, ali i na kosarci

 

uostalom, jedino se tamo zadrzao obicaj prebijanja sudija

jel ono bese jeretin bio nesto dugo kaznjen (posle smanjeno) zbog valjda bas napada na sudiju

Link to comment
On 31.12.2020. at 9:23, Plajvi said:

Secam se kad je na F4 u Madridu bljesnuo dok je bio u Olimpijakosu jos, mislim da su tukli CSKA u polufinalu tad, do tog trenutka je bio marginalac. Onaj Papas iz PAO je bio lud k'o konj pre, samo je stalno bio povredjen, gde je taj covek? Urnisao nas je onda u prvoj sezoni kad smo igrali.  

Hapoel Jerusalim

Link to comment
14 hours ago, pbg12345 said:

axa, pisali smo vise puta o tome ovde

licno sam prisustvovao (a u medjuvremenu zaboravio dal upravo radonja ili vukcevic) uleteo u publiku da se obracuna sa likom jer ga je nesto prozivao

silovatelj bulatovic, vukcevic sa onom gadnom njuskom i nekim (lokal)patriotskim stavom, te uvek spreman za fajt, radonja koji je bio vazda nadrkan, pa im se onda prikljuci tomas koji je oduvek bio jajara, obradovic koji iznabada 1 milenka topica :isuse:

scepanovic je tu bio em najbolji kosarkas, em (pored topica dabome) najgotivniji lik

a i uopste uvek je tih godina atmosfera u podgorici, na cetinju dal je u pitanju basket, rukomet, pa i odbojka bila nekako naelektrisana preko sportskih granica

 


Uf Lovcen u rukometu, uvek bar 3 celave nabijene konjine na terenu, radnim danima rade otmice, vikendom sport i rekreacija. 

  • Haha 2
Link to comment
Guest
This topic is now closed to further replies.
×
×
  • Create New...