Jump to content
IGNORED

KK Crvena Zvezda 2020/21


Ros

Recommended Posts

19 hours ago, Nikodije said:

 

ima dobric svojih kvaliteta, juce je bilo super sto je nakon uvodna tri promasaja sacuvao prisebnost i pogodio sledece tri. to je znacajan kvalitet. ali stvarno ne mogu vise da gledam coveka od 26 godina koji je u panicnom strahu od spustanja lopte na parket. i to opravdanom strahu. ono juce je bilo komicno, dobio loptu na metar od centra i onda panicno vraca kuridzi 10 metara unazad. pa jebo te.

 

Ma znam, ali meni je to petljanje više uzentanost zbog onih prethodnih preokreta i poraza. Kad radi ono što ume, koristan je i na EL nivou, a Radonja ume da igračima skroji takvu ulogu. Ne isključuje to Radanova, Aleksa može i na 2 da uzme neke minute jer ima bolji ballhandling i pregled igre od Dobrića.

 

Veći problem će biti gužva u narednoj sezoni kad dođe i Lazarević, jer Lazić sigurno neće još u penziju. Videćemo, znam sigurno samo to da nema šanse da na spoljnim pozicijama minute konstantno dobijaju dva klinca, tako da će na leto mesta u 12 bili ili za Radanova ili za Uskoka.

Link to comment

radanov ako ove sezone ne dobije ozbiljnu minutazu u aba i el treba da bezi glavom bez obzira

nije u pitanju nikakav klinac, vec momak koji za mesec dana puni 23 godine, trecu godinu je u prvoj ekipi zvezde

 

nije velika razlika ni sa uskokovicem

on jeste prebacen u zvezdu tek ove sezone, ali i on nije bas junior, ima punu 21 godinu i 4 meseca

makar u aba bi morao redovno igrati

 

  • +1 2
Link to comment

Pomerila se granica što se tiče sazrevanja mladih igrača. U današnje vreme to traje do neke 24-te, 25-te godine, jer se pomerila i granica odlaska igrača u penziju.
Zapravo, kad je o tome reč, domaći igrači gotovo bez izuzetka gledaju da odu što pre u penziju za razliku od njihovih inostranih kolega.
Kada se ova nova generacija donaćih igrača nauči da na isti način razmišlja onda će biti i više strpljenja za njih.

Link to comment

pa nie rekao da pregovaramo sa petrusevim, vec da ga on zeli..

ko kad bi i ja rekao zelim yvette monreal, nidje veze..

s tim sto petrusev nie nedostupan zbog radi sto je medzik jonson, vec stvar miskovog principa..

 

a prica da je on dao 8m e ima veze sa mozgom taman i koliko sa pricom da imamo tim za top8 el..


:fantom:

Link to comment

"Preko FMP, sponzora, a što da ne kažem, i kroz pomoć države. Ta pomoć nije ništa ni manja, ni veća u odnosu na našeg najvećeg konkurenta na koga uopšte neću da se osvrćem".

 

U dahu je nastavio...

“Sećate se priča o državnim bankomatima, a one su bile zasnovane na tome da je Zvezda došla u poziciju da bude lider u srpskoj košarci, za šta se neko drugi 'pretplatio'. Mi smo do te pozicije stigli na terenu, ne preko bejzbol palica, gepeka, podmićivanja sudija i svega što se dešava. Neke stvari se i dalje dešavaju, ali o tome ćemo pričati kada se bude završila sezona. Ili možda već tokom sezone, sve zavisi od toga kakav će tretman Crvena zvezda imati u regionalnoj ligi“.

 

 

:lolol: :lolol: :lolol: :lolol: :lolol: :lolol:

 

 

 

Edited by napadaj
Link to comment
Guest
This topic is now closed to further replies.
×
×
  • Create New...