Jump to content
IGNORED

KK Crvena Zvezda 2020/21


Ros

Recommended Posts

3 hours ago, fandorin said:

   Davidovac sinoć 33 minuta. Ne pamtim da je iko ikad kod Radonje imao toliku minutažu, možda Kalina ili Đenka u "onom" polufinalu. A pričalo se svojevremeno da nije po Radonjinom ukusu, mlohav, spor i da je zato jedino Dobrića povukao iz Fmpa. Inače je Deda juče odigrao sjajan meč. 

Moj je utisak da bi se zvezda, ovako kako je konstruisana, raspala bez Davidovca. 

  • +1 1
Link to comment

Da su Lojd i Hol bili tu sve vreme, dobili bi barem još par utakmica i sve bi drugačije izgledalo.
Kada bi, na primer, Ertel došao umesto Hola to bi bio ozbiljan upgrade i mogli bi sa optimizmom da čekamo nastavak ne samo ABA nego i EL. Sa Holom bi trebalo da budemo sigurni samo u ABA.

Link to comment
1 hour ago, Ros said:

imamo pakleni raspored u el:

 

fener

@real

@valensija

barcelona

@efes

 

srecom da smo kuci protiv zadra i cibone u to vreme

 

Svega 4 pobede,protiv Efesa numemo tamo jbg.

Link to comment
3 hours ago, Nikodije said:

 

ima dobric svojih kvaliteta, juce je bilo super sto je nakon uvodna tri promasaja sacuvao prisebnost i pogodio sledece tri. to je znacajan kvalitet. ali stvarno ne mogu vise da gledam coveka od 26 godina koji je u panicnom strahu od spustanja lopte na parket. i to opravdanom strahu. ono juce je bilo komicno, dobio loptu na metar od centra i onda panicno vraca kuridzi 10 metara unazad. pa jebo te.

 

Više je to bila panika zbog straha da se ponovo ne izgubi u završnici. Kad te trese takav strah neznanje i nesigurnost se multiplicira.

 

Biće bolje, Rubikon je pređen.

Link to comment

(verovatno je i do spleta okolnosti) ali samo sa ovim minutima radanovu meni je radonjic vec opravdao svoj poratak

malo mi ga je i zao sto je opet u "covicevom sistemu", sa druge strane ocigledno jedino on (od zvezdi dostupnih trenera) ima tu moc da istera neke svoje principe uprkos covicu

nije on nikakav carobnjak, ali sa njim na klupi siguran sam da ce iz ove grupe igraca izvuci najbolje i da ce za sledecu sezonu imati nekakvu bazu

Link to comment

sacekao bih ja da veze nekoliko minuta sa minutazom pre nego sto izvucekm takav zakljucak, falilo je tu 4 igraca. nisam ja bas ubedjen da ce radonja da klupira simonovica ili lazica zarad radanova, ali ajde da vidimo.

 

ono sto je sigurno je da moze da se baci u kantu cuveni argument da se ne trudi i ne moze da igra odbranu na evroliaskom nivou. nije da je to nesto sto je inace nepoznato onima koji prate, ali tesko je to dokazati kad neko ne igra, pa moze da se gura ta prica.

  • +1 1
Link to comment

pa jebem li ga, i sam sam se ogradio

a zakljucak o odnosu sa covicem izvlacim vise iz proslog vremena, mozda i najvise iz uloge koju je, odnosno koju nije imao kod njega filip, a nekako se kod mnogih drugih provukao do mesta u ekipi i terena

ali eto radonjic mu je (radanovu)dao sansu u takvim okolnostima, mnogi pre njega imali su slicne okolnosti pa momak ne dobi ni minuta jos u el

prosto je neverovatno sta se radi tom momku (i ne samo njemu), izmenjali su brdo polovnjaka, a on sedi godinama il na kraju klupe ili cesce i van nje uz najbesmislenije moguce izgovore

Link to comment
37 minutes ago, pbg12345 said:

 

ali eto radonjic mu je (radanovu)dao sansu u takvim okolnostima, mnogi pre njega imali su slicne okolnosti pa momak ne dobi ni minuta jos u el

 

nije isto dati sansu igracu kad ti je skracena rotacija i ubaciti igaca u rotaciju. dobili su sansu tako i borisa i uskokovic ove godine. na kraju, radonja nije selektirao sastav, ne znam koliko moze da se ocekuje nesto radikalno od njega u ovom tenutku. 

Link to comment

ok, apsolutno se slazem 

ne znam samo sto toliko insistiras na tome, kad sam i sam to napisao jos u prvom mostu (da je verovatno ta skracena rotacija glavni uzrok sto je radanovu napokon data prilika)

 

ono pak u sta se mogu kladiti je da radonjic nece zaboraviti radanova posle ovakve partije i da ce decko ako ne u el ali makar u aba dobiti neku solidnu minutazu

i (ako se odnosilo na to) ja to zaista ne vidim kao radikalno ili nekakav spektakularan potez maga radonje, vec kao sasvim normalan razvoj situacije 

ne daje se sansa igracima koji imaju veliki potencijal za rast zbog njih (glupava teza koja se ovde onoliko nametala) vec zbog kluba

 

slabo pratim zvezdu,  ne znam koliko sad ima igraca, pogubih se u svim ovim doselekcijama i silbovanjima, ali ako je i dalje 15ak verujem da ce morati skratiti to

Link to comment
11 hours ago, Joe D said:

nije isto dati sansu igracu kad ti je skracena rotacija i ubaciti igaca u rotaciju. dobili su sansu tako i borisa i uskokovic ove godine. na kraju, radonja nije selektirao sastav, ne znam koliko moze da se ocekuje nesto radikalno od njega u ovom tenutku. 

 

Salo nije hteo da stavi Radanova u 12 čak ni u ovako skraćenoj rotaciji, kamoli da mu da neki minut. Zaista neshvatljivo. Kao da je terao neki inat. 

Link to comment
Guest
This topic is now closed to further replies.
×
×
  • Create New...