Jump to content
IGNORED

KK Crvena Zvezda 2020/21


Ros

Recommended Posts

Kol'ko je Kolom mogao da iskalira za ovih par dana...? Ako je ispoštovao Božićnu trpezu neće spojiti par minuta ni pored prepariranog Pota.

Послато са Redmi Note 8T помоћу Тапатока

Link to comment
Šta god, fizički se obračunati sa saigračem je dno. U besu i afektu kažemo nešto posle čega se gorko kajemo, ali udarac u besu je baš neprihvatljivo.
Slažem se, samo koliko ima takvih situacija u timskim sportovima? Bezbroj, a ne piše se o njima.
Ova je iskorišćena u cilju blaćenja jednog, drugog ili obojice igrača.
Link to comment

Naravno da nije nimalo neuobičajeno da se saigrači pokoškaju pa i nabodu. Bio sam svjedok tome, čak su u pitanju bila i rođena braća. Jedva ih razdvojili. E sad, čovjeku teže konta da bi se tip igrača poput dobričine Milenka nam mogao zakačiti sa bilo kim, ali ne zna se šta se dešava unutra.

Link to comment
4 hours ago, pbg12345 said:

Mislio sam da je ironija jasna

Jedino jos da sam nacrtao

 

Mada i to na stranu, pisemo o liku koji je nabo milenka topica

 

To ne moze biti ok lik

 

Sve to opet nema veze sa cinjenicom da covek ima neki ugovor i zelim mu da uzme covicu sve do dinara potpisano 

 

 

Sve pet, samo se bojim da od Covicevih para nece dobiti ni dinar nego od Zvezdinih

Link to comment

ama naravno da ga nece jebeni covic placati iz svoga dzepa

 

ali kad god se makar i uzgredno pomene tako nesto uvek se jasno mora biti na strani slabijeg (i prava)

a u odnosu titovih vucicevih blizanaca i igraca/trenera tih klubova, to su svakako ovi drugi

 

mi smo cesto slobodni sami da cenimo da li su obradovic sale ili pak gagic djordje odigrali/"otrenirali" na nivou  svojih plata (uz naravno gadjanje platama, koje su minimalne kad je nas klub u pitanju i najvece u evropi kad se radi o drugoj strani brda"

a to je potpuna budalastina

 

a sporazumni raskid, kao sto i ona presuda od pre neki dan kaze, obicno znaci da je igrac/trener uslovljen da otpise deo dugovanja kluba da bi mogao dalje da igra/radi

Edited by pbg12345
Link to comment
9 hours ago, Musky said:

Kol'ko je Kolom mogao da iskalira za ovih par dana...? Ako je ispoštovao Božićnu trpezu neće spojiti par minuta ni pored prepariranog Pota.

Послато са Redmi Note 8T помоћу Тапатока
 

 

Iberico pata negra

Edited by ZSNj
Link to comment

Redak car

Mnogo sam voleo gledati kako igra i onaj njegov sut sa distance koji je retko kad masio pogotovo kad je gusto

 

Bas neki dan mi pao na pamet, trazio gde igra i iznenadio se da nije uzeo jos koju el sezonu

 

Link to comment
Guest
This topic is now closed to further replies.
×
×
  • Create New...