Jump to content
IGNORED

KK Crvena Zvezda 2020/21


Ros

Recommended Posts

jbg, nije problem u topiku

problem je u nekoliko likova koje sustinski boli kurac za kosarku, jedino sto umeju i(li) vole da rade je mlataranje patkicom unaokolo

 

onda se oni sto bi imali nesto reci ili povuku ili i sami krenu u suluda objasnjvanja naivno verujuci da je kamenu nesto moguce objasniti

 

nije lak ni prijatan posao, ali bi moderacija  morala naci nekog da ovlasti za sport

mi nemamo sportskog moderatora godinama

 

Link to comment
 
Mistifikuke se Coviceva uloga u klubu. Generalno uloga predsednika nekog kluba se sastoji u tome da obezbedi lovu i da se ne mesa treneru u posao.
Sta fali Limaru npr? 
Meni je potpuno nebitno dal ce predsednik biti Moka, Gurovic, neko iz struke ili neki politicar. Daj lovu Radonji za El i toeto.
Odjebati FMP pod broj jedan.

Čekaj, nebitno ti je ako dodje Gurović koji mlati ženu i ćerku, i trenutno je mislim na izdržavanju mere kućnog pritvora (ili je bio)? Samo da država upumpa pare. Do jaja [emoji106]

Inače ljudi i dalje potcenjuju Čovića, još uvek je on player i vazda je to i bio, neće biti maknut tek tako.
  • +1 2
Link to comment
3 minutes ago, ducca said:

Inače ljudi i dalje potcenjuju Čovića, još uvek je on player i vazda je to i bio, neće biti maknut tek tako.

 

Na tu temu ostaje pitanje Obradovićevog ugovora koji iznosi oko milion za tri sezone, koliko ja znam. Kako će playa to da reši?

 

  • +1 1
Link to comment

A ti znaš šta je u ugovoru i koji su sve uslovi ugovora i raskida istog potpisani? Svakako videćemo u mesecima koji slede, mislim da je mnogo veća kinta koja bi morala da se isplati Čoviću u slučaju da se proba sklanjanje pa treba i to uzeti u računicu.

Link to comment
42 minutes ago, ducca said:


Čekaj, nebitno ti je ako dodje Gurović koji mlati ženu i ćerku, i trenutno je mislim na izdržavanju mere kućnog pritvora (ili je bio)? Samo da država upumpa pare. Do jaja emoji106.png

Inače ljudi i dalje potcenjuju Čovića, još uvek je on player i vazda je to i bio, neće biti maknut tek tako.

 

Bez veze sam pomenuo Gorovica, a potpuno sam zaboravio da je izmlatio zenu i dete.

Naravno da predsednik treba da bude licnost od ugleda. Neko tipa Boza Maljkovic, ali on je sad u OK.

Mozda Kari Pesic ili Vlade Djurovic.

Predsednik Zvezde je prestizna funkcija i siguran sam da moze da se nadje solidna licnost. Gurovic je indijanac bio i pre nego sto je izmlatio zenu

Link to comment
Guest
This topic is now closed to further replies.
×
×
  • Create New...