Jump to content
IGNORED

KK Crvena Zvezda 2020/21


Ros

Recommended Posts

Meni ovo potpisivanje Radonjića u kancelariji Zalizanog liči da ga je direktno SNS doveo, moguće da je Čović konačno otišao pod led.
Voleo bih da grešim, ali je čudno da nema normalnog predstavljanja novog trenera u prostorijama kluba.

Link to comment
19 minutes ago, booyaka said:

Meni ovo potpisivanje Radonjića u kancelariji Zalizanog liči da ga je direktno SNS doveo, moguće da je Čović konačno otišao pod led.
Voleo bih da grešim, ali je čudno da nema normalnog predstavljanja novog trenera u prostorijama kluba.

 

 

Sad bas i ja o tome razmisljam. Ako mu je uskraceno gostovanje po medijima onda je to siguran znak da je na tankom ledu.

Necu pustiti suzu za tom nistatijom.. sta vise pozdravljam njegovo sklanjanje jer je to izgleda bio uslov da se dovede Radonja.

Link to comment
 
 
Sad bas i ja o tome razmisljam. Ako mu je uskraceno gostovanje po medijima onda je to siguran znak da je na tankom ledu.
Necu pustiti suzu za tom nistatijom.. sta vise pozdravljam njegovo sklanjanje jer je to izgleda bio uslov da se dovede Radonja.
Ok, ali da na njegovo mesto dođe neki menadžer koji ima veze sa košarkom, kao recimo Đilas što znamo da se neće desiti.
Pre će to da bude Ostoja-like kadar i rezultati u skladu sa tim.
Link to comment
6 minutes ago, booyaka said:

Ok, ali da na njegovo mesto dođe neki menadžer koji ima veze sa košarkom, kao recimo Đilas što znamo da se neće desiti.
Pre će to da bude Ostoja-like kadar i rezultati u skladu sa tim.

 

Mistifikuke se Coviceva uloga u klubu. Generalno uloga predsednika nekog kluba se sastoji u tome da obezbedi lovu i da se ne mesa treneru u posao.

Sta fali Limaru npr? 

Meni je potpuno nebitno dal ce predsednik biti Moka, Gurovic, neko iz struke ili neki politicar. Daj lovu Radonji za El i toeto.

Odjebati FMP pod broj jedan.

Link to comment

Fali mu što ne zna da vodi klub. Čović taj posao radi 30+ godina i bio je uspešan na različitim nivoima takmičenja, osvajao je ABA titule i igrao evropska takmičenja i bez Zvezde, dokazao se jednostavno.
Meni je neprihvatljivo učešće SNS-a u toj meri kao kod komšija, koji verovatno proživljavaju najgori period SAMO zbog toga. Imaju dobrog trenera, solidne igrače a potonuli su potpuno isključivo i samo zbog uprave.

Link to comment
2 minutes ago, booyaka said:

Fali mu što ne zna da vodi klub. Čović taj posao radi 30+ godina i bio je uspešan na različitim nivoima takmičenja, osvajao je ABA titule i igrao evropska takmičenja i bez Zvezde, dokazao se jednostavno.
Meni je neprihvatljivo učešće SNS-a u toj meri kao kod ko šija, koji verovatno proživljavaju najgori period SAMO zbog toga. Imaju dobrog trenera, solidne igrače a potonuli su potpuno isključivo i samo zbog uprave.

 

 

Partizan je ubirao trofeje i igrao f4 sa drogiranim Danilovicem. Lako je kad imas podrsku drzave.

Link to comment

Neuporediva situacija. Tada je postojao samo jedan klub u zemlji koji je dobijao sve, ucenjivao igrače da su završili sa karijerom, igračkom, reprezentativnom ako ne potpišu za njih.
Sada je ta razlika minimalna, pitanje je da li uopšte postoji, i u tim uslovima mnogo više organizacija kluba dolazi do izražaja.

Link to comment
5 minutes ago, Banjo said:

 

 

Partizan je ubirao trofeje i igrao f4 sa drogiranim Danilovicem. Lako je kad imas podrsku drzave.

 

Večno hvala Tadiću što nam je kupio Lešića, Sinoveca i Đekića i tako nam omogućio F4, uprkos drogiranom Daniloviću.

  • Haha 1
Link to comment

Uporedjivati danilovica uz sve njegove mane u bilo kakvoj kosarkaskoj prici sa jebenim ostojom, pa ne znam...

 

Hvala moderaciji sto nam je omogucila da uzivamo u ovakvim postovima

  • +1 4
Link to comment

   Verujem da ste svi svesni da ako SNS zvanično preuzme klub da se kao logično rešenje nameće Đuka Bizon, jer on je, je li , veeeeliki Zvezdaš. A možda i Vesić nađe malo slobodnog vremena.

Link to comment
21 minutes ago, booyaka said:

I Mekejleba, Marića, Robertsa i Veselog.

 

Veseli je bio tu već dve godine, kada je prethodno kao 18 godišnjak doveden za pet miliona evra iz moćnog Slovana. 

 

Mekejleb je takođe skupo plaćen kada je došao iz turskog velikana Mersina, dok je Marić došao kao slobodan igrač i kao legenda Nebraske, što naravno skupo košta. 

 

Roberts došao da spasi karijeru i uspeo :fantom:

 

 

 

Link to comment



 

 
Roberts došao da spasi karijeru i uspeo :fantom:
 
 
 


Očigledno, to i on kaže

Možda su ljudi zaboravili, ali kada sam došao u Crvenu zvezdu tek sam se oporavio od operacije kolena. Posvećeno sam radio na rehabilitaciji tog leta samo da budem što spremniji za sezonu, jer sam žarko želeo da se dokažem posle loše sezone u Olimpijakosu. Destinacija je bila Zvezda sa trenerom Svetislavom Pešićem. Mogu da kažem da sam zadovoljan tom sezonom, posebno zbog saradnje sa trenerom koji je bio zahtevan s jasnim ciljem da svi igrači u ekipi napreduju. Kada podvučem crtu, to mi je prvo pozitivno iskustvo sa Evropom, rekao je Roberts u razgovor za "Maxbetsport".
Link to comment

partizan je tad bio klub broj 1, pa fmp, a potom hemofarm, zvezda je tih godina bila iza svih njih, sto za klince sto za stasale igrace

dosta je razloga za to, prvenstveni je sto je sama zvezda bila raspad

 

vodili je debili po politickoj liniji, koji nisu sposobni da vode i 10 puta manji sistem i lapali nemilice, uostalom kao i citava ganitura te vlasti u svim oblastima maltene

 

partizan nije imao u ovoj meri privilegije koje ima zvezda danas, prvenstveno onog najvazniojeg novca je bilo daleko manje sve do onih sezona pred sam vujosevicev odlazak

 

ali sa druge strane da su bili privilegovani jesu, drzava je sipala preko sponzora, a sam nacin kako je kk partizan poslovao od stipendija, preko distribucije karata i sve to uz 1 "nevidjenu transparentnost" cak i za ove prostore je skandalozan

 

ali zasto je sve to uopste danas bitno?

  • +1 1
Link to comment
Guest
This topic is now closed to further replies.
×
×
  • Create New...