Jump to content
IGNORED

KK Crvena Zvezda 2020/21


Ros

Recommended Posts

Jedna od najvećih grešaka Obradovića je različit tretman koji je imao prema igračima. Jednima je jebao majku, a druge nije smeo popreko da pogleda. Na taj način je jednostavno nemoguće izgraditi (stvarni) autoritet i poštovanje. Ne samo u košarci i sportu, već generalno svugde. Kada to radiš, veoma brzo počnu da ti se smeju iza leđa i podmeću klipove u točkove. Majka/maćeha sistem nikada i nigde nije prošao.

 

Ako smo u nešto sigurni, to je da će kod Radonjića svi igrači imati isti tretman.

Edited by Dankan Ajdaho
Link to comment

Bio sam ubeđen da je sa Saletom sve spremno da to bude ta sezona: PO EL i sve ostalo, da vam se sve namestilo.

Ostajem mišljenja da je Obradović najbolji Zvezdin trener u AV UPPR eri, ali eto, nije kliknulo. Ovo dalje sa Radonjom mi je prosto manje interesantno, mada će biti zanimljivo da posmatramo kako on rešava problem motivacije i zarazne kurcobolje. Svakako se nadam da je pokidao Čovića za kintu.

Uzgred, ako vam treba Radonjin džoker Dangubić...

Sent from fav toy

  • +1 1
Link to comment
Jedna od najvećih grešaka Obradovića je različit tretman koji je imao prema igračima. Jednima je jebao majku, a druge nije smeo popreko da pogleda. Na taj način je jednostavno nemoguće izgraditi (stvarni) autoritet i poštovanje. Ne samo u košarci i sportu, već generalno svugde. Kada to radiš, veoma brzo počnu da ti se smeju iza leđa i podmeću klipove u točkove. Majka/maćeha sistem nikada i nigde nije prošao.
 
Ako smo u nešto sigurni, to je da će kod Radonjića svi igrači imati isti tretman.
Ovo je copy/paste post iz sezone sa Alimpijem, priznaj
Link to comment

Ti si ili lud ili glup ili oboje. Igra se bez publike. Sve se čuje. Sve se vidi. Prenosi su u HDu. Ne znam šta ti više treba od očinjeg vida i ušiju i nešto mozga da shvatiš relacije. Doduše, možda je za tebe to pretežak zadatak.

Link to comment
22 minutes ago, April said:

Bio sam ubeđen da je sa Saletom sve spremno da to bude ta sezona: PO EL i sve ostalo, da vam se sve namestilo.

Ostajem mišljenja da je Obradović najbolji Zvezdin trener u AV UPPR eri, ali eto, nije kliknulo. Ovo dalje sa Radonjom mi je prosto manje interesantno, mada će biti zanimljivo da posmatramo kako on rešava problem motivacije i zarazne kurcobolje. Svakako se nadam da je pokidao Čovića za kintu.

Uzgred, ako vam treba Radonjin džoker Dangubić...

Sent from fav toy
 

 

:laugh:

 

 Sve jasno, kako i da ti bude interesantno..

Link to comment
5 minutes ago, booyaka said:

Ja bih rekao da si ti ili maliciozan ili glup ili dementan ili sve zajedno. Pošto imam suprotan primer sa igračem kojeg će se komšije sigurno setiti

 

 

A ovaj video je relevantan za tvoju kontru mojoj tezi, na koji način?

Link to comment

Pod broj jedan, pokazuje da ne štedi ni glavne igrače u timu.
Pod broj dva, da li zaista misliš da ono što vidiš na utakmici u tajmautima odražava odnos igrač trener u potpunosti? Ili se ipak veći deo odvija na treninzima, u svlačionici, daleko od očiju javnosti?
Previše površno posmatraš stvari, ali kapiram da to tako izgleda iz ugla jednog gledaoca koji nije prošao sve to o čemu pričam u nekom klubu.

  • +1 1
Link to comment
2 hours ago, booyaka said:

Kako god bilo osvajanje ABA lige je pod moranje.

 

U zivotu mora samo da se umre nista drugo ne mora.

 

A ako si dobro slusao brata Djordjija vec nekoliko puta je ponovio da ne vazi pravilo da prvak aba igra obavezno euroligu.Iskustvo sa Podgoricom su izgleda skupo platili.

Link to comment

Naravno da neće to da radi, jer je takvo ponašanje za neku psihijatrijsku ustanovu, ali tvrditi da je on nekog štedeo je elementarno nepoznavanje karaktera legende kluba i kao igrača a pogotovo posle kao trenera.

Link to comment
8 minutes ago, booyaka said:

Pod broj jedan, pokazuje da ne štedi ni glavne igrače u timu.
Pod broj dva, da li zaista misliš da ono što vidiš na utakmici u tajmautima odražava odnos igrač trener u potpunosti? Ili se ipak veći deo odvija na treninzima, u svlačionici, daleko od očiju javnosti?
Previše površno posmatraš stvari, ali kapiram da to tako izgleda iz ugla jednog gledaoca koji nije prošao sve to o čemu pričam u nekom klubu.

 

Da budem iskren video je ravan kurcu i ne pokazuje nista.

 

U cemu je bio problem pa je morao da gurne igraca.

Link to comment
Guest
This topic is now closed to further replies.
×
×
  • Create New...