Jump to content
IGNORED

KK Crvena Zvezda 2020/21


Ros

Recommended Posts

Radonja je super, šteta što nije došao na početku sezone, onda ne bi ni bilo ovoga sa Saletom.

Meni je žao zbog Obradovića, gledam na to naravno i kroz igračke dane sve zajedno. Nije se snašao definitivno ali treba imati u vidu i kakva je sezona. srećno mu bilo dalje u karijeri.

Link to comment

A što se žali Obradović? Ajde, bivši nam je igrač, ali čovek se 5 meseci nije jebeno nasmejao. Očigledno mu je energija kurac, kao i evidento sistem rada, vođenje utakmica, taktična potkovanost, motivisanje ekipe. 

Hvala mu i ćao poy, sve najbolje mu želim  negde drugde, i to je to, da mi ga je nešto žao i nije.

Edited by Mil@n
Link to comment
4 minutes ago, goofs said:

Mozda zato sto je lik izasao iz ugovora sa Monakom da bi dosao u svoju Zvezdu? Bar to je potez za postovanje.


To jeste potez za poštovanje ako a) radi ovde za manje para b) ima tamo bolji tim pa je došao da radi sa lošijim tj žrtvovao se. 

Ako je došao u bolji tim, za veću platu i pri tom se vratio "kući" u svoju zemlju, jasno je da žrtva nije prevelika, ali to  sve govorim hipotetički, nemam zaista ništa protiv čoveka, daleko bilo, ali mi je kao trener jako antipatičan i odbojan, a ni rezultati, a bitnije, igra, nisu ništa vredno žaljenja.

Link to comment

Nije mi žao uopšte,da je otišao pre par nedelja možda bi mogli da pokušamo nešto i u EL.

Ovako karina-tim je krš,EL izgubljena ,ostaje moranje da se osvoji ABA.

A i to naricanje izašao je iz Monaka...pa sa Monakom ne bi igrao EL,a šanse se mere u promilima da bi ga neki EL klub ikad angažovao.A i ovaj izlazak iz Zvezde sigurno mu neće biti finansijski mnogo problematičan. Ne znam šta smo kao potrošili;može se vrati za par godina,nije mu zabranjen ulaz.:fantom:

Edited by Apollo Creed
Link to comment

S obzirom da je proglašen ne tako davno za najboljeg trenera EC ne bih se složio da su bile male šanse da ga angažuje neki EL klub - to bi mogao recimo Fenerbahče vrlo brzo.
ABA liga je cilj mali da ne moze biti manji i Radonja bi morao da ga ostvari.

Link to comment

meni je žao što Sale nije trener za Zvezdu, voleo bih da su on, Trifa i Milenko Topić uspešni treneri Zvezde, da prave igrače i osvajaju trofeje sa Zvezdom, ali ništa od toga, nije smak sveta

Link to comment
Koji trol.
Ti ne znaš šta je Zvezda. Nije ona počela sa Radonjom, niti je on njeno otelotvorenje u bilo kom smislu.
Što ne znači da mu ne želim svu sreću i da ostvari bar taj minimalan cilj koji se postavlja ispred njega.
Link to comment
Guest
This topic is now closed to further replies.
×
×
  • Create New...