Jump to content
IGNORED

KK Crvena Zvezda 2020/21


Ros

Recommended Posts

Ne znam da li je gori tim ili trener. 

 

Ko se setio da dovede goreg igrača od FČ3? I to u sred sezone kada bi imala smisla doselekcija. Jbt da li je moguće da ti ljudi vode EL tim.

Volden sprdnja. Vratiti ga limaru.

Link to comment
1 minute ago, Jozef K. said:

Ne znam da li je gori tim ili trener. 

 

Ko se setio da dovede goreg igrača od FČ3? I to u sred sezone kada bi imala smisla doselekcija. Jbt da li je moguće da ti ljudi vode EL tim.

Volden sprdnja. Vratiti ga limaru.

 

Nemoj tako, bajke se kod nas pričaju o tom Voldenu. Ko Džordana da ste nam uzeli. Seku se vene i dan danas ...

Link to comment
2 minutes ago, BlackGeorge said:

 

Nemoj tako, bajke se kod nas pričaju o tom Voldenu. Ko Džordana da ste nam uzeli. Seku se vene i dan danas ...

Dečko ima voljni momenat, ali je mnogo limitiran. 

Link to comment

Volden je najmanji problem ovog tima.. Zapravo, uz njega i jos par incidenata tipa Lojd, sve ostalo je problem..

Njih dvojica i jesu najbolji igraci, a ima jos upotrebljivih.. Davidovac, OB, cak i Hol, Kuridza, Kuzmic i Rit mogu nesto da pruze i na el nivou.. Problem je sto svi oni pruzaju manje od onog sto su njihove realne mogucnosti, a da bi mi bili konkurentni za 8 mesto u ovoj el, svi oni moraju da pruze vise od ocekivanog. Zna se cija je zasluga kad je tim vise od prostog zbira ucesnika, a isto tako i cija je krivica kad ti ekipa izgleda ovako..

Ne znam samo sta je trenutno opravdanje, pocetak sezone - jos nije sve leglo, jedno drugo trece doselektiranje, nismo doveli igrace koji su nam bili primarne zelje - kao da to nije slucaj uvek, gust raspored - umor (koji valjda samo mi imamo??) ili najmanji budzet pa smo valjda zbog toga osudjeni da gledamo ovu katastrofu? Nek neko javi zalgirisu da nemaju tako velik budzet koliko dobro igraju..

Link to comment
1 hour ago, Lord Stef said:

Dajte nam Voldena nazad sto se mene tice, eto vama Kolom :D 

 

Kolom je nizak i ćelav ali barem je debeo i spor. Na koga li me podseća... još samo da nam donese dve Evrolige.

Edited by Nikodije
Link to comment
On 14.12.2020. at 0:29, Shaq said:

sta reci za kolona, losiji napadacki od rocha ali zato u odbrani duplo gori..

 

On 19.12.2020. at 18:54, Shaq said:

al kakve najave ovih dana u medijima  za mlitavog koloma, ko da stize calderon u prajmu u najmanju ruku, a ne ispusena mustikla, najblaze receno..:fantom:

 

nisam gledao sinocni masakr motornom pilom, al vidim da su moje precene bile jos i optimisticne po pitanju koloma..

da mi je samo znati koji magarac je radio skauting za njega.. ne postoje veci sampioni od nas u doselekciji, gde po obivaju zamena bude doplo gora od igraca koji se menja..

a sve je pocelo sa onom akrobacijom, gde je silb doselektiran™ lipovijem.. bogovi:isuse:

Link to comment


Blowouti su nešto najnormalnije u NBA, a već nekoliko sezona su prisutni i u EL, došli su sa povećanjem broja utakmica. Ovo je Zvezdin prvi u ovoj sezoni, a već je bio veliki broj takvih utakmica ove sezone:

Baskonija izgubila od Zvezde 18,
Alba kod kuce od Bajerna 18,
Alba od Efesa kod kuce 21,
Bajern od Reala 18,
Alba kod kuce od Barse 36 razlike, 
Asvel od Zvezde 21,
Zalgiris od Makabija 28,
Fener od Barse 42,
Valensija od Bajerna 21, 
Fener od Baskonije 18,
Himki kod kuce od Efesa 28 razlike,
Panata od Baskonije 21,
Fener od Reala 20, 
Himki od Albe 20,
Alba od Milana 20,
Panata od Asvela 24,
Oly od CSKA 19,
Efes kod kuce od Baskonije 18,
Fener od Albe 26,
Efese od CSKA 35,
Baskonija od Zalgirisa 19,
Fener od Zalgirisa 37,
Alba od Panate 23, 
i sada Zvezda 29.

Odigrali smo praktično sa plejom početnikom i plejom koji tek što je stigao i ne zna još uvek akcije koje igramo i uz to bez najboljeg igrača, nije ni mogao drugačiji rezultat da bude.
Nisam oduševljen Kolomom, deluje zapušteno, matoro, nemotivisano, voleo bih da me demantuje igrama u nastavku.

Link to comment
Guest
This topic is now closed to further replies.
×
×
  • Create New...