Jump to content
IGNORED

KK Crvena Zvezda 2020/21


Ros

Recommended Posts

Kuz sve što je dobio pod koš, ubacio je. Nije mi jasno zašto ne odigramo više pod koš, naša igra na centre se svodi na to da Džoni dobije pa zida ili uzima neki fade away ako ne uspe da uzida.

Link to comment

Neki potezi Obradovića m i nikako nisu jasno, fino je dati klincu šansu, ali mali je teška truba u odbrani na ovom nivou, u momentu kad nam treba Lazić na parketu on je na klupi, pa stavi Simona na onog pleja Hermanson ili kako već. Terry i ako već ide mogao se iskoristi u ove dvije utakmice, može on to sve u odbrani ispratiti i izpreuzimati. Mora jednostavno te tiltove redukovati na minimum. Odbrana je bila pristojna u većem dijelu utakmice, Loyd pokazao koliki je mofot i kako je dobro da on ima ključeve od ekipe. Naravno kad se kritikuje, uvijek treba uzeti u obzir da smo trenutno jedina ekipa u EL koja igra bez pleja. Koliko će trebati vremena se Colom i Nnoko uvedi u formu ostaje da se vidi. ..

Link to comment
35 minutes ago, ZSNj said:

Lepo je pobediti, i necu sad da mracim, ali ja svakako ne vidim nikakav napredak..

Opet vodimo, krecemo da gubimo..

Konfuzija i napadi bez ikakvog koncepta, napadi 1 na 1 na kraju pa sta bude. Ovaj put nas je sreca pogledala, a vrlo lako je moglo da ode i na drugu stranu..

Zapravo, vidi se obrazac.. Kad Lojd izluduje, mi pobedimo. Ali na tome se ne pravi ekipa.

Sve u svemu, meni se to nista ne svidja, nadam se da ce nas ova 16-a doselekcija, podici na visi nivo kada je igra u pitanju. Pobeda manje ili vise u el svakako nece mnogo znaciti..

 

Protok lopte donekle postoji do 25. minuta, nakon čega se sve svodi isključivo na ISO košarku. 

 

+ nepojmljiva količna nepojmljivih glupsti tipa tri izgubljene pri izvođenju.

  • +1 1
Link to comment

Nije toliko mlad i neiskusan koliko nema telo za ovaj nivo i ovu brzinu. Košarkaška radionica iz Železnika poslednjih godina izbacuje retro sporovozne igrače za košarku iz osamdesetih.

Edited by Nikodije
Link to comment

Nije stvar do škole, ako nema atletske sposobnosti ne može to da se nauči. Ne vidim da je nešto previše spor, odbranu može da popravi, pre svega treba da radi na šutu i prodoru. Dribling mu je iznenađujuće dobar.
Kada popravi ove stvari igraće sa više samopouzdanja, sada mu je sve ovo novo.

Link to comment

Spor je, i tako spor nikad neće biti dobar defanzivac. A mi smo najsporija ekipa u Evropi tako da će se Kolom uklopiti u naš ritam brzog hodanja. Idealan tim za njega.

Link to comment
Guest
This topic is now closed to further replies.
×
×
  • Create New...