Jump to content
IGNORED

KK Crvena Zvezda 2020/21


Ros

Recommended Posts

Lepo je pobediti, i necu sad da mracim, ali ja svakako ne vidim nikakav napredak..

Opet vodimo, krecemo da gubimo..

Konfuzija i napadi bez ikakvog koncepta, napadi 1 na 1 na kraju pa sta bude. Ovaj put nas je sreca pogledala, a vrlo lako je moglo da ode i na drugu stranu..

Zapravo, vidi se obrazac.. Kad Lojd izluduje, mi pobedimo. Ali na tome se ne pravi ekipa.

Sve u svemu, meni se to nista ne svidja, nadam se da ce nas ova 16-a doselekcija, podici na visi nivo kada je igra u pitanju. Pobeda manje ili vise u el svakako nece mnogo znaciti..

Edited by ZSNj
Link to comment
9 minutes ago, Ted said:

izgleda da sam vam talija. samo sam dve tekme gledao u EL ove sezone i obe ste dobili. prva beše u Milanu, druga večeras :D 

 

te dve nisi morao.

bolje da si gledao neke dve druge :D

 

Link to comment

Još smo trebali bar dve ovakve utakmice da dobijemo. Ja vidim veliki napredak, pre svega ogroman napredak JOB-a u odbrani i mnogo racionalnija igra u napadu gde ne guši protok lopte, asistira i ima dobru selekciju šuteva. Isto tako racionalno igra Džordan, ne znam kad je poslednji put imao 6 asistencija uz takođe jako dobar angažman u odbrani. Dolaskom Koloma i vraćanjem Hola kada ne bude bilo potrošnje u prenosu lopte igraće još bolje i efikasnije.
Večeras je i frontcourt jako dobro odigrao, nadskakali smo ih, kontrola skoka s obe strane terena, a visoki igrači koji mogu da pogode spolja su koristili taj kvalitet.
Ima tu još nekih stvari da se poboljša, pre svega kretanje igrača prilikom izvođenja lopte, malo još da se ubrza igra da se dođe do još lakših poena ali ide u dobrom pravcu.
Bolje sada što smo gubili nego da gubimo u februaru i martu.

Link to comment
19 minutes ago, Ted said:

izgleda da sam vam talija. samo sam dve tekme gledao u EL ove sezone i obe ste dobili. prva beše u Milanu, druga večeras :D 

isto ovde

 

edit: u stvari, zapravo ne mogu da se setim koju sam tekmu gledao pre ove, bilo je u prvih nekoliko kola. 

Edited by Joe D
Link to comment
Guest
This topic is now closed to further replies.
×
×
  • Create New...