Jump to content
IGNORED

KK Crvena Zvezda 2020/21


Ros

Recommended Posts

11 hours ago, Блок_64 said:

Sta ce mo sa njima ako oni udju u aba1

 vrlo jednostavno, neće igrati aba 1. iz očiglednog razloga. istog zbog koga fmp ne bi trebao da igra

 

10 hours ago, Блок_64 said:

Ako se vec drzimo nekih principa,zasto i ostali klubovi ne dobijaju pomoc drzave.

 

odlično pitanje. to i ja isto pitam. zapravo, pitam zašto bilo ko dobija i koji je inters države i građana da večiti dobiju sada po milion evra. propašće bez države? pa neka propadnu. so what. 30 godina je prošlo od raspda sfrj. više nego dovoljno vremena da se uredi status sportskih klubova. na kraju krajeva, propala je Jugoplastika, propala Cibona.....i jedni i drugi imaju "težu" istoriju od večitih ako gledamo evrotakmičenja. pa ne vidim da se zakrivila Zemljina osa ili da predstoji smak sveta zbog te činjenice.

  • +1 1
Link to comment

Ali kakav je wtf momenat ovo sa Borišom...dečka nema cele sezone, onda ga ovaj car ubaci u tim sinoć, pa onda ne odigra ništa celu tekmu i evo ga ponovo u produžetku:Jova:

Svako dalje nastavljanje sa Obradovićem je čista propast, čovek je potpuno izgubio konce, tim mu liči na cirkusku družinu, zna se koje je tu jedino logično rešenje  :fantom:

Ovde bi i RIP bio upgrade u rangu Fila Džeksona u odnosu na ovog bezveznjaka...

Link to comment

Neka samo razigravava i to je dovoljno. Dosta imamo brze igrače i u front i u backcourtu a malo koševa u tranziciji postižemo. Nadam se da će on to omogućiti, s tim da imam strepnju glede njegove brzine.

Link to comment
13 hours ago, Ted said:

vrlo jednostavno, neće igrati aba 1. iz očiglednog razloga. istog zbog koga fmp ne bi trebao da igra

 

Nemamo mi toliko klubova koliko vlada misljenje da imao i da mogu da naprave tim koji moze biti konkuretan za borbu od petog do desetog mesta u aba ligi.Razlog je prost niko nema ni pola miliona evra za igacki kadar.

 

13 hours ago, Ted said:

 

 

 

odlično pitanje. to i ja isto pitam. zapravo, pitam zašto bilo ko dobija i koji je inters države i građana da večiti dobiju sada po milion evra. propašće bez države? pa neka propadnu. so what. 30 godina je prošlo od raspda sfrj. više nego dovoljno vremena da se uredi status sportskih klubova. na kraju krajeva, propala je Jugoplastika, propala Cibona.....i jedni i drugi imaju "težu" istoriju od večitih ako gledamo evrotakmičenja. pa ne vidim da se zakrivila Zemljina osa ili da predstoji smak sveta zbog te činjenice.

 

Slazem se naravno,ali nijednoj vlasti do sada pa ni ovoj nije palo na pamet da dira u osinje gnjezdo.A iskreno ne razumem ni zasto zele da ih imaju na grbaci.

Link to comment
Guest
This topic is now closed to further replies.
×
×
  • Create New...