Jump to content
IGNORED

KK Crvena Zvezda 2020/21


Ros

Recommended Posts

Ja sve više imam utisak da je Sale prilično jednosmeran trener. Ima očigledno svoju neku viziju košarke, što je donekle ok, ali nema stofa da izvuče maksimum od igrača koje ima na razpolaganju i malo prilagodi taj svoj stil... 

  • +1 1
Link to comment
11 minutes ago, assignment said:

 

Najbolji dokaz da Sale nezna gde udara, lik nije u celoj sezoni skupio 5 minuta i sada treba da doprinese u produžecima ili u 4/4 gde se lomi tekma... Ne kapiram ga ni ič... 

ko ga jebe kad nema muda

jos jedan dokaz da ti klinci pojma nemaju :happy:

 

odlicno je ovo

jos jedna doselekcijica sad kad se zavrzi predsezona u nba sa 2,3 30+amera sa bogatim iskustvom iz  nbdl i bice to tip-top :fantom:

Link to comment
13 minutes ago, assignment said:

Ja sve više imam utisak da je Sale prilično jednosmeran trener. Ima očigledno svoju neku viziju košarke, što je donekle ok, ali nema stofa da izvuče maksimum od igrača koje ima na razpolaganju i malo prilagodi taj svoj stil... 

 

Koju viziju...

Link to comment

Radonja nam očigledno nije dostupan, inače ne bi bilo razloga da izvlače na silu Obradoviča iz ugovora sa Monacom. Obradović je kroz celu svoju karijeru osrednjii trener, ali verovatno najbolji koji je bio dostupan. Očekivalo se da će u svom klubu da klikne i da poraste kao trener, i to se donekle i dešava, ovo mu je realno vrh trenerske karijere

Link to comment
6 minutes ago, levi said:

Radonja nam očigledno nije dostupan, inače ne bi bilo razloga da izvlače na silu Obradoviča iz ugovora sa Monacom. Obradović je kroz celu svoju karijeru osrednjii trener, ali verovatno najbolji koji je bio dostupan. Očekivalo se da će u svom klubu da klikne i da poraste kao trener, i to se donekle i dešava, ovo mu je realno vrh trenerske karijere

 

Radonja je sigirno dostupan, bio je i letos. Misko mu trazi EL ekipu, a izgleda da samo mi mislimo na njega.

On bi dosao ne bi ni pitao za lovu.

Jedini problem je Covic.

Link to comment
On 13.12.2020. at 20:12, booyaka said:

Da si rekao Šakota pa da se i uplašim.

 

Sad sam cekirao Wiki. Dakle Radonja je u prvoj sezoni sa Bajernom imao skor 14-16 u El. 

 

U drugoj je dobio otkaz sa skorom 6-11, i 14 pobeda u prvenstvu na isto toliko meceva.

 

U Zvezdi znamo kakve je bravure pravio.

 

Obradovic moze u isti kos sa Alimpijevicem, ali Dejo je klasa.

Link to comment
[mention=12190]McNulty[/mention] Olimpijakos?
 
Real? Ili smo protiv njih vodili na poluvremenu?
Olimpijakos je vodio poen razlike na kraju treće, Real 6 poena.
U svakom slučaju, katastrofalno igramo u neizvjesnim završnicama. Pozitivno je to što nas niko nije deklasirao ove sezone, ali džaba kad gubimo utakmice kao na traci. Ako nastavi u ovom ritmu, Salo će imati lošiji skor od Alimpija.

Envoyé de mon Redmi Note 7 en utilisant Tapatalk

Link to comment
Just now, Banjo said:

 

Sad sam cekirao Wiki. Dakle Radonja je u prvoj sezoni sa Bajernom imao skor 14-16 u El. 

 

U drugoj je dobio otkaz sa skorom 6-11, i 14 pobeda u prvenstvu na isto toliko meceva.

 

U Zvezdi znamo kakve je bravure pravio.

 

Obradovic moze u isti kos sa Alimpijevicem, ali Dejo je klasa.

 

Ne znam sta se desilo, ali ako moze neko da obrise ovaj moj post.

 

 

Htedoh da napisem da je Radonja dostupan i da je tu jedini problem Covic

Link to comment

    Jel ovo Obradović terao inat sa Borišom večeras? Da pokaže što inače ne igra. 

    To je to, Uski odigrao korektno u napadu, ali nas je ukanalio pozadi, Sivu je častio svaki put otvorenim šutem. Boriša na Sikmi je bio horor. Kapiram da je uveo Lazića na +14 da bi ga neko od poznavalaca ubio. 

    Nikad se ranije nismo oprostili od EL.

Link to comment
Guest
This topic is now closed to further replies.
×
×
  • Create New...