Jump to content
IGNORED

KK Crvena Zvezda 2020/21


Ros

Recommended Posts

11 minutes ago, Banjo said:

Sta mi znaci pa punimo Mornar i Igokeu po 30 razlike ako te meceve i ne gledam?

Osvojimo fino Aba ligu da bismo EL igrali revijalno. 

 

 

Bolje i revijalno nego nikako. I uopste nije tacno da je igramo revijalno, jedna smo od retkih ekipa koja grize do kraja svaku utakmicu.

 

Kad smo vec kod strpljenja za mlade, vecina ovih koja sada kuka sto ne igra Uskokovic i sto je klub bez identiteta jebala je majku i Covicu i Radonjicu sto su doveli Vasu Micica i jedva je cekala da mu vidi ledja. Decko je od Zvezde imao na stolu ponudu na dve godine i na svoju srecu je nije prihvatio jer je procvetao kod Jasikevicijusa. Toliko o tome koliko je relevantno to sto forumasi misle i koliko bolje od ljudi iz kluba znaju da procene igraca.

Link to comment
3 minutes ago, Heaviside said:

Haha mislim, i da jeste tako kakve veze ima? 

 

Kako to mislis kakve veze ima? Pa, vi ste konkurencija Zvezdi za ABA titulu i mesto u Evroligi, naravno da cete jedva cekati da je zamenite na tom mestu i da cete predlagati sve sto znate da ostetite klub. U interesu vam je.

Link to comment

Znao sam da ne bi trebalo previše da serem protiv sistema. Kad-tad te označe kao petu kolonu. Umesto da stanem kada si me označio kao manjeg zvezdaša od tebe ja nastavio da serem i završih kao grobar :(

Link to comment
1 minute ago, booyaka said:

Radonja i jeste sad za nivo neke Budućnosti.

 

Pošto je Zvezdu odavno prerastao, sad mu mu je vreme da se dokaže u daleko jačem i organizovanijem klubu.

Link to comment
 
Pošto je Zvezdu odavno prerastao, sad mu mu je vreme da se dokaže u daleko jačem i organizovanijem klubu.
Videli smo već kako je prošao u jačem i organizovanjem... ma da se zadržimo kod platežno moćnijem klubu. Tek nešto bolje nego bivši selektor, ali nedovoljno za EL.
Link to comment
2 minutes ago, booyaka said:
4 minutes ago, Filozof manijak said:
 
Pošto je Zvezdu odavno prerastao, sad mu mu je vreme da se dokaže u daleko jačem i organizovanijem klubu.

Videli smo već kako je prošao u jačem i organizovanjem... ma da se zadržimo kod platežno moćnijem klubu. Tek nešto bolje nego bivši selektor, ali nedovoljno za EL.

 

Dve titule za dve godine.. sasvim korektna izdanja u EL. Moze se reci uspesan period.

Toliko je Obradovic uzeo za celu karijeru

Link to comment
36 minutes ago, harper said:

 

Bolje i revijalno nego nikako. I uopste nije tacno da je igramo revijalno, jedna smo od retkih ekipa koja grize do kraja svaku utakmicu.

 

Kad smo vec kod strpljenja za mlade, vecina ovih koja sada kuka sto ne igra Uskokovic i sto je klub bez identiteta jebala je majku i Covicu i Radonjicu sto su doveli Vasu Micica i jedva je cekala da mu vidi ledja. Decko je od Zvezde imao na stolu ponudu na dve godine i na svoju srecu je nije prihvatio jer je procvetao kod Jasikevicijusa. Toliko o tome koliko je relevantno to sto forumasi misle i koliko bolje od ljudi iz kluba znaju da procene igraca.

 

 

:laugh:

Link to comment
28 minutes ago, booyaka said:
31 minutes ago, Filozof manijak said:
 
Pošto je Zvezdu odavno prerastao, sad mu mu je vreme da se dokaže u daleko jačem i organizovanijem klubu.

Videli smo već kako je prošao u jačem i organizovanjem... ma da se zadržimo kod platežno moćnijem klubu. Tek nešto bolje nego bivši selektor, ali nedovoljno za EL.

Ovako pravi zvezdaši pišu o treneru sa najviše pobeda u istoriji kluba.

Link to comment

Ma, jasno je sve. Igrali smo dobro u EL iako nam trener nije bio EL nivo. Jasno je kome idu zasluge. Svima hvala na svemu ali idemo dalje. Samo je jedna ili dve konstante.

Edited by Heaviside
Link to comment
Guest
This topic is now closed to further replies.
×
×
  • Create New...