Jump to content
IGNORED

KK Crvena Zvezda 2020/21


Ros

Recommended Posts

10 minutes ago, booyaka said:

Kad budemo dobili EL licencu moći će da se klub organizuje drugačije, donekle, da mladi igrači imaju više protagonizma.
Za sad ima da bude ovako. Kome se to ne sviđa može da gleda gomilu klubova prepunih Dončića, Jokića koji ne dobijaju šansu u jedinom regionalnom evroligašu.

 

Ma, ne znaju ni oni sta hoce, znaju samo da ne valja. Posle toliko godina dokaza da je drugacije oni bi i Evroligu, i ABA ligu, i klince u timu, i da izadjemo svake godine sa po par igraca na draft, i deset s lukom. Sve hoce a onda kad nas Himki i Real omlate sa po 40 razlike pitaju se a dje je taj Masaro Kvinsi Miler. Mi moramo (ne moramo ali to je politika kluba) da osvajamo ABA ligu svake godine da bismo imali evroligaski budzet, da bismo je osvajali moramo da zavrsimo kao prvi u ligi jer je sad manje-vise jasno da se na nekim terenima ne moze osvojiti titula u gostima, to je tako kako je. Uostalom, bukvalno ista politika je i u drugim klubovima koji zele da osvoje ABA ligu, isti broj mladih i talentovanih igraca igraju bitne uloge i u Partizanu, Buducnosti i Cedolimpiji koliko igraju i u Zvezdi.

Edited by harper
  • +1 1
Link to comment
4 minutes ago, harper said:

 

A kakav bi ti da imas, saljivi covece sa zabavnim emotikonima? Ovo je tim s igracima koji su pod ugovorom i za sledecu godinu, bez Kolona, Lojda i O'Brajanta koji imaju ugovor do kraja sezone (Kolon ce imati do kraja sezone). Da li ce iko od njih ostati u timu sledece godine ne zna niko u ovom trenutku, to zavisi od mnogo stvari. Stalno svirate kurcu da Zvezda menja po osam stranaca svake godine, ali vam se ne svidja ni kad imamo kompletan roster pod ugovorom na duze od jedne sezone. Pa sta koji kurac zapravo hocete? Osim da nakrcate po par emotikona da biste ispali saljiviji, kad pametniji ne mozete.

 

Samo smireno!

Pa ti prvo napisa da imamo tim za sledeću sezonu...fali samo malo 1 doselekcije...a sad se ispostavlja da to ipak niko ne zna u ovom trenutku...

U međuvremenu,u stvarnom svetu,mi već n-ti put u manje od tri meseca menjamo tim.

Kakav crni tim za sledeću sezonu...

 

Link to comment

cak i buducnost koja je godinama bila sinonim za gomilanje preplacenih sto stranaca sto ex yu veterana se okrenula drugacijem poslovanju

a buducnost je najveci zvezdin konkurent trenutno za aba ligu

iako imaju daleko manju potencijalnu bazu, "primamljivost kluba", dolaze iz manje sredine itd, odlucili su se na razvojni put

imaju razvojnu ekipu koja za sad igra aba 2, verovatno ce u aba 1, prepuna je mladih igraca

a u prvom timu sansu daju klincu koji je 2003 godiste

Link to comment
46 minutes ago, harper said:

 

Ma, ne znaju ni oni sta hoce, znaju samo da ne valja. Posle toliko godina dokaza da je drugacije oni bi i Evroligu, i ABA ligu, i klince u timu, i da izadjemo svake godine sa po par igraca na draft, i deset s lukom. Sve hoce a onda kad nas Himki i Real omlate sa po 40 razlike pitaju se a dje je taj Masaro Kvinsi Miler.

 

Или не читаш шта се пише или само хоћеш да омаловажиш туђа мишљења, не знам шта те ухватило али добро.

Link to comment
2 minutes ago, Cane Vukic Prebranac said:

 

Или не читаш шта се пише или само хоћеш да омаловажиш туђа мишљења, не знам шта те ухватило али добро.

 

Pa, evo ti post pre mog. Moze i ABA liga da se osvaja i klinci da igraju. Ko misli da moze, elaborat pa pravac u klub da objasni retardu Sasi Obradovicu kako moze. Sto je najsmesnije od svega, isto ovo se pisalo kad je Radonjic bio na klupi, samo je Dobric bio u glavnoj ulozi, a sada se bez imalo blama iznose teze da je sve to, eto, moglo pod Radonjicem a ne moze pod Obradovicem.

 

I nista od toga nije problem, ni licemerje, ni budalesanje i promena misljenja posle svake utakmice, problem je sto se te licne frustracije izdizu na nivo nekog principa koji Zvezda treba da postuje ili je negledljiva. Pitao sam vise puta da mi se navede jedan mlad igrac koji nije dobio sansu u Zvezdi ili makar u FMP-u, iskoristio je i klub ga se svejedno odrekao. Pitao sam takodje da mi se navede jedan nas takmicarski klub u kojem je povoljnija situacija za mlade igrace nego sto je u Zvezdi. Evo ti ga taj Borac iz Cacka koji se cesto provlaci, klub bez prevelikih ambicija koji igra samo ABA ligu i to pored bar tri-cetiri kluba koji su vec vidjeni za ispadanje, pogledaj koji igraci tamo igraju. Nema kvalitetnih mladih igraca cak ni za klub koji se takmici za sredinu ABA lige, jednostavno ih nema. Da ih ima igrali bi u Zvezdi i Partizanu i ovoliki stranci se ne bi dovodili. Mislim da je JoeD napisao i u pravu je, problem sa mladim igracima nije to sto nemaju sansu da igraju Evroligu, pa cak ni Evrokup, problem je u mladjim kategorijama gde je susha i talenata i strucnog rada. Nama mladi treneri odlaze u Kinu da bi imali bilo kakav posao od kojeg mogu da zive, o tome pricamo.

 

A sto se igraca i Zvezde tice, ne moze biti slucajno to sto vecina igraca koji su iz Zvezde napravili dobre ugovore su stranci. Mozda nisu vecina ali ih sigurno ima veci broj. Za to vreme bas taj Dobric godinama igra istu kosarku i nije napredovao ni u cemu. I dalje je smesan kad spusti loptu na parket, i dalje ispada iz voza u odbrani, i dalje nema nista vise od onoga sto je imao pre pet godina, dobar spot-up sut i energiju. Isto vazi i za Davidovca, nalozi nas na par utakmica da je konacno prelomio karijeru a onda ga po mesec i vise nema nigde a i kad ga ima blamira se. Bar za njih dvojicu se ne moze reci da im nije davana sansa, ne moze da bude uvek trener kriv. Prosto je, to sto mi ne shvatamo da igracki plafon igraca na osnovu talenta nije realan igracki plafon, da jeste, Cubrilo bi bio legenda srpske kosarke. Mi imamo jednog igraca cije neigranje je misterija i taj igrac se zove Aleksa Radanov, sve druge smo videli, svi drugi su dobijali sansu, svi su pokazali tacno ono sto su mogli. Rebic, Tejic, Stojanovic, Simanic, braca Arnautovic, Apic, Zagorac, Kaplanovic, na kraju i Davidovac, Dobric, Jaramaz. Ti klinci su vecina tima koji je osvojio SP za mlade, jedini od njih je za sada isplivao Guduric. A on nije imao nista vecu sansu od bilo koga od njih, s tom razlikom sto je tu sansu iskoristio. To je to, boljih nema. Kad se pojavi uzme ga Misko da ga brusi za neke vece domete i dok za te domete ima sansu on je nedostupan i za Zvezdu i za Partizan.

 

Po stoti put, niko od nas ne bi vise voleo da ima tim sastavljen od jeftinih a kvalitetnih domacih igraca iz sopstvenog pogona od Covica. Zbog para, zbog merenja patke, zbog reputacije kluba, zbog cega god hoces. Nije on taj koji nema strpljenja za klince.

Link to comment
1 hour ago, harper said:

 

Ma, ne znaju ni oni sta hoce, znaju samo da ne valja. Posle toliko godina dokaza da je drugacije oni bi i Evroligu, i ABA ligu, i klince u timu, i da izadjemo svake godine sa po par igraca na draft, i deset s lukom. Sve hoce a onda kad nas Himki i Real omlate sa po 40 razlike pitaju se a dje je taj Masaro Kvinsi Miler. Mi moramo (ne moramo ali to je politika kluba) da osvajamo ABA ligu svake godine da bismo imali evroligaski budzet, da bismo je osvajali moramo da zavrsimo kao prvi u ligi jer je sad manje-vise jasno da se na nekim terenima ne moze osvojiti titula u gostima, to je tako kako je. Uostalom, bukvalno ista politika je i u drugim klubovima koji zele da osvoje ABA ligu, isti broj mladih i talentovanih igraca igraju bitne uloge i u Partizanu, Buducnosti i Cedolimpiji koliko igraju i u Zvezdi.

 

 

Sta mi znaci pa punimo Mornar i Igokeu po 30 razlike ako te meceve i ne gledam?

Osvojimo fino Aba ligu da bismo EL igrali revijalno. 

 

 

 

 

Link to comment

Počeo je sa neuspešnim ljudima kojima rezultat kluba za koji navijaju služi da se osete uspešnim, zatim je prešao upravo u ulogu nekoga kome je rezultat sve, a neistomišljenike nazvao kriptošovinistima. Na kraju šlag na tortu i vrhunska uvreda: to su sve skriveni navijači Partizana, jebali ih Vujošević i Limar.

 

Ćokijevizam 1/1

Link to comment
1 minute ago, Heaviside said:

Počeo je sa neuspešnim ljudima kojima rezultat kluba za koji navijaju služi da se osete uspešnim, zatim je prešao upravo u ulogu nekoga kome je rezultat sve, a neistomišljenike nazvao kriptošovinistima. Na kraju šlag na tortu i vrhunska uvreda: to su sve skriveni navijači Partizana, jebali ih Vujošević i Limar.

 

Ćokijevizam 1/1

 

Neskriveni.

Link to comment

Ma i ova dominacija Zvezde ce da traje dok Radonja ne uzme Buducnost. Osnova Ivanovic, Popovic, Sehovic, Aleksa Ilic i 2x Nikolic sa par crnaca koji bi se podredili ekipi bi mlatila ovaj Covicev cirkus i u BGu.

Link to comment
Guest
This topic is now closed to further replies.
×
×
  • Create New...